Maart 2009 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Gezond, 1 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gezond

    Gezond Niet meer actief

    Heee Shenoby...

    Heeel veel beterschap met Nikki... Ik hoop dat ze er snel weer bovenop is...
    En op visite komen... ach... dat komt wel weer... De lekkere koeken komen wel op hahahahahaha...

    Nee meid... Heel veel beterschap en ik hoop dat ze er niet al te veel last van heeft...
     
  2. Lynnami

    Lynnami Niet meer actief

    Lovely-
    Ik kom nog nauwelijks bij de maart mama's kijken maar zag nu dit bericht en moet er op reageren!
    Het is ontzettemd erg dat je vriend opgenomen is maar bekijk het van de positieve kant. Hij kiest ervoor om sterk te zijn en er heel hard aan te werken om samen met jou en jullie dochter gelukkig te zijn. Ik heb absoluut respect voor zijn moed en wens jullie heel veel sterkte de komende tijd.
     
  3. lovelyengeltje

    lovelyengeltje Fanatiek lid

    8 jul 2008
    2.561
    0
    0
    Friesland
    dank je wel
     
  4. efina

    efina Actief lid

    13 jul 2008
    283
    0
    0
    thuishulp
    emmen
    @Fairy11: Helaas lukt smiddags liggen gaan met de kleine meid niet:( Ze slaapt van 11 tot 13.30 in die tijd moet ik me douchen en aankleden enzo om om half 3 mn andere dochter van school te halen, en op maandag en woensdag om 12 uur dus dan is het nog haasten geblazen ook:( ik kan me niet meer douchen als ze wakker is want mevrouwtje kan geen minuut meer alleen zijn, eerder zette ik haar in de wipstoel in de kamer naast me met een speeltje zodat ik haar kon zien, maar ze klimt hier uit!! als ik dat niet doorheb kruipt ze naar de trap en valt ze naar beneden, dus eerst een traphekje aanschaffen en dan kan ze op de overloop spelen:):) hahahah tis echt een kleine donder hoor! die kun je niet uit het oog verliezen, gezelukkig heeft ze afgelopen nacht doorgeslapen, ik ben gisterenavond zelf ziek geworden dus was erg blij met de nachtrust van vanacht! had koorts gisteren en was kotsberoerd!

    gelukkig gaat dat nu beter, Isabella is vanmiddag van 15.30 tot 19.00 bij mn ouders geweest samen met Sofia, het resultaat daarvan was dat het te druk voor der was en ze 1.15 uur heeft gehuilt voor ze in slaap viel...

    Denk dat we gewoon moeten accpeteren dat isa een kindje is dat veel meekrijgt en al veel kan en daardoor te druk word in haar hoofdje, moet ook echt de rust nemen voor ze gaat slapen, even op de kamer alleen met haar flesje drinken even knuffelen en dan op bedje anders word het helemaal niks!

    @ Shenoby: Beterschap met de kleine meid! hoop dat ze zich snel beter voelt!!

    @ Wishgirl: Lekker dat Sven weer is goedgekeurd door het bureau! en dat zitten komt ind vast vanzelf doen ze toch allemaal op hun eigen manier..

    @ Hannke: Ook lekker dat Benthe weer goedgekeurd is en dat ze het prikje niet erg vond, gelukkig maar! Ik zag dat Isabella het zelfde weegt als Malou en Ruben! haha die zijn twee toch? jeetje:):)

    @Lovely: Hoe gaat het daar? voel je je wat beter? en hoe gaat het met je vriend!

    nou ik duik snel mn bedje in hopen op weer een beetje nachtrust!!

    trusten allemaal!
    wil wel beter zijn voor het weekend, ik is dan jarig:) samen met de sint, hahah

    doeiiiii
     
  5. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Lovelyengeltje,
    Fijn dat je vriend even mee mocht/kon met je! Hoe is het gegaan bij de kaakchirurg? Hoop dat je alles ‘overleefd’ hebt ;)! En het tijdstip wanneer ik online ben, tja ik zit dan op msn (net als nu) en doe dit tussendoor! Overdag en zeker smorgens ben ik hier eigenlijk bijna nooit, gewoon omdat ik dan druk ben met de kindjes. En wij gaan pas laat naar bed eigenlijk. Leander doet de laatste voeding van Benthe rond 23.30 in ons bed en gaat dan slapen en ik ga meestal iets later als hun samen al slapen, vaak dus rond 24.00/01.00 dat ik erin kruip, dan om 3 uur voeden en om 6 uur voeden en om half 7 er weer uit ;)!


    Shenoby,
    Beterschap voor Nikki!

    Wishgirl,
    Fijn dat alles goed was op het cb, en ahaaaa jij was het dus met de lijst ;)! De lijst op die site houden gaby en ik bij, dus ik zal je gegevens er morgen en evt vanavond nog even inzetten! En dus nog altijd druk druk druk! Tjonge sinterklaas is nog niet in spanje aangekomen en er is alweer kerst dus bij jullie ;)! Nouja hoop dat het fijn is!


    Fairy,
    Aha oke dan dacht ik het goed alleen wist ik die van 6 niet meer ;)! Haha! Dacht dat die een jaar of 7-8 was, maar dat duurt nog eventjes ;)! 33 mooie leeftijd hoor ;)! Hier iets jonger, maar hoop ook die leeftijd nog eens te bereiken! Maar tjonge als ik dan denk dat die kleintjes hier dan al ergens in groep 8 of de brugklas zouden zitten … pffff … nog maar niet aan denken hoor :D!


    Efina,
    Denk idd dat je dat gewoon moet accepteren, dat dat bij die kleine meid van jullie hoort. Misschien juist in haar wakkere uurtjes lekker samen met haar douchen/badderen? Dan kan je toch even rusten in de tijd dat ze ook slaapt. En Malou en Ruben zijn idd 2 jaar, maar vooruit, het zijn gewoon niet zulke erge grote. En Amber van Lovelyengeltje die is al dik over hun gewicht heen, maar ach, stoor me er niet aan hoor! Ze zitten prima in hun curve dus is het goed! En ben blij ook dat ze niet erg zwaar zijn, nu is het nog te tillen! Hahaha!



    Hier alles prima en rustig! Doen alles nog altijd lekker zoals altijd! Haha! Das het fijnste ook :D! Verder vind ik het vanavond wel heeeel erb bibbbbber koud zeg! Buiten bedoel ik trouwens he ;) binnen is het uiteraard niet koud!, hoewel ik het als het 22 graden is binnen nog best wel eens koud vind, maar vooruit, het is dan niet koud natuurlijk!

    Liefs, Hanneke!

     
  6. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Hey meiden,

    zo ik zie dat Benthe, Malou & Ruben en Sven weer naar het consultatiebureau zijn geweest. Ook Amy's nieuwe specs had ik volgens mij voorbij zien komen :D. En een prikje voor Benthe. Fijn dat het goed is gegaan. En wel apart dat ze inderdaad prikken, want hier zouden ze dat ook niet doen ivm de mg prik.

    Efina,..meid wat een toestand zeg. Ik herken het wel gedeeltelijk. Hier kan Evy soms ook spoken 's nachts. soms wel 3-4 keer en krijsen als we haar weer in bed willen leggen. Dus ook hier soms nachtelijke schommel/wieg/knuffel/speel uurtjes. Maar soms slaapt ze dan ineens een hele nacht door. Dan lig ik weer wakker, eigenlijk te wachten tot zij weer wakker wordt haha.

    Shenoby,..beterschap voor Nikki. Arme meid!

    Hier gaat het toch wel weer lekker moet ik zeggen. We zijn even naar mijn oma en daarna naar mijn ouders geweest. Ze is zo vrolijk en gezellig. Echt super gewoon. Heerlijk weer. Ze si wel een stuiterbal,.... kan haar geen moment alleen laten buiten debox. Dan eet ze zand uit de plant,..valt ze om,..eet de snoeren op, trekt de lades open haha. Keeps me busy!
     
  7. Fairy11

    Fairy11 Fanatiek lid

    14 dec 2008
    1.227
    0
    0
    Efina, eindelijk goed geslapen....Ben je ziek:(
    Beterschap!

    Wishgirl, KJ doet het ook erg rustig aan, heeft nog geen tandjes en zit ook nog niet.
    Wel probeerde hij vanochtend zijn knietjes onder zijn kontje te krijgen.
     
  8. lovelyengeltje

    lovelyengeltje Fanatiek lid

    8 jul 2008
    2.561
    0
    0
    Friesland
    zo heb me toch een mega dikke wang.
    lijkt wel zo'n hamsterende hamster haha.
    en mn hele wang is ook nog blauw.
    lijk wel een kermis attractie.

    het gaat al iets beter met mn vriend.
    hij zit onder de medicijnen en daar word hij heel rustig van in zn hoofd.
    zoals het nu staat mag hij vrijdagavond naar huis en kan ik hem zondagavond weer terug brengen.
    (weekends mogen ze naar huis)

    @de rest
    sorry dat ik niet op jullie verhalen reageer sorry sorry sorry
     
  9. Jacky78

    Jacky78 Fanatiek lid

    3 jun 2008
    3.425
    1
    0
    lovely
    Jij veel sterkte met je wang/kaak. ZE hebben je lekker te grazen genomen dus.....

    Fijn dat je vriend in het weekend wel naar huis mag! Dan hoeft hij niet 'alles' van Amber te missen!
    Ga wat leuks met z'n drieen doen, zodat jullie allemaal jullie gedachten op wat anders kunnen zetten!
     
  10. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    @ Hanneke, wat betreft de lijst,..sorry ik had daarr nog niet op gereageerd. Maar op de webiste met de grafiekjes lijkt me prima!
    Is inderdaad best veel werk en omdat de afspraken zo ver uit elkaar liggen is het ook niet meer dat je er dagelijks even op wil kijken.
     
  11. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Zo een beetje voorbarig,..maar heb toch maar even een nieuwe aftelbanner :D
     
  12. Humbly89

    Humbly89 VIP lid

    15 apr 2008
    9.715
    3.151
    113
    Vrouw
    @judith; leuk jah :D gaat oowkal zow snel voor evy :D
     
  13. Jacky78

    Jacky78 Fanatiek lid

    3 jun 2008
    3.425
    1
    0
    Haha Judith,
    spiek ik gewoon even met jou mee.... weet ik in ieder geval hoe lang het nog ongeveer duurt voor onze Amy!
    Hoe gaat het nu met Evy en d'r oor?
     
  14. efina

    efina Actief lid

    13 jul 2008
    283
    0
    0
    thuishulp
    emmen
    Goedenmorgen meiden,

    Wilde even komen melden dat ik voorlopig even niet meeschrijf, kan het niet goed bijhouden en heb niet de energie om bijte lezen en bij te typen...zal af en toe als ik de kracht vind me even melden:)
    Isabella is vanacht weer van 1 tot 5 wakker geweest en ik word er zolangzamerhand helemaal stapeldol van! Sofia word nu ook gemiddeld 1 tot 2 keer per nacht wakker van haar krijsende zus, en manlief is als ie bij me slaapt ook niet meer te genieten de volgende dag dus eigenlijk lijd ons hele gezin eronder...word er echt moedeloos van:(:(

    tot hopelijk gauw....
     
  15. lovelyengeltje

    lovelyengeltje Fanatiek lid

    8 jul 2008
    2.561
    0
    0
    Friesland
    sterkte efina.

    en als je wilt praten dan pb je me maar.
     
  16. lovelyengeltje

    lovelyengeltje Fanatiek lid

    8 jul 2008
    2.561
    0
    0
    Friesland
    Ik kan wel janken.
    Zo'n pijn doet mn wang/kaak.
    Heb echt een mega dikke wang.
    Mn hele wang is nu blauw.
    Ik mag maar 3x per dag zakje pijn stillers.
    (ibuprofen in poedervorm)
    ik slaap 's nachts bijna niet.
    vanacht om half 5 zakje pijnstilling genomen.
    en nu doet mn wang/kaak weer zo zeer.
    maar mag nog maar 2 zakjes vandaag.
    dus als ik nu 1 neem zit ik vanmiddag en vanavond met last.

    heb net de kaakchirurg gebeld en die zegt dat het "normaal" is.
    maar mag toch om 2 uur langskomen.

    Ik kan echt wel janken.
    Ben nu ook geen leuke mama voor amber.
    Lig steeds maar wat op bed.
    Ik word misselijk, beroerd en duizelig.
    Door de medicijnen en omdat ik bijna niks kan eten.
    Omdat mn mond maar heel klein stukje open kan.
    Voel me gewoon misvormt.

    En het ergste is nog ik had nog niet eens last van die 2 verstandskiezen.
    En nu zijn ze eruit en heb ik er mega veel last van.

    Sorry voor mijn gezeur en geklaag
     
  17. Jacky78

    Jacky78 Fanatiek lid

    3 jun 2008
    3.425
    1
    0
    Judith
    Heb je het eetschema van Evy nog een beetje aangepast? Zie je al wat resultaat qua gewicht?

    Efina
    Jee meid, het blijft maar doorgaan he. Snap dat je gebroken bent! En het is idd een belasting voor het hele gezin op deze manier.
    Sterkte!

    Lovely
    Dat je er zo'n last van hebt....dat is echt niet fijn. En wat zei hij toen je vanmiddag bij de tandarts was?
     
  18. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Sterkte Efina!
     
  19. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Hey Jacky,..lief dat je het vraagt! Met d'r oortjes gaat het goed. Het is wel een ontsteking, maar geen koorst, dus niet ernstig. Het eten gaat echt goed! Zooo fijn. Ze heeft weer helemaal kleur enzo. Ook lijkt ze wel wat boller haha. We moeten 21 december om te wegen! Ons schema is nu:
    8:00 pap (dat lust ze opeens wel)
    10:00 fruit + sap
    Slapen
    12:30 boterham met diksap
    14:30 fles 180/6
    Slapen
    17:00 warme hap + evt. yoghurt
    19:00 fles 210/7
    Slapen
    Meestal gaat alles op. :$

    Maar die Amy is echt een makkelijke meid volgens mij. Ik hoor je nooit over een moeilijke periode. Of wij zijn zeurpieten haha ;).

    Sterkte Lovely!

    Evy gaat langs randen en in de box een paar stapjes maken. Geweldig. Ze is helemaal in d'r element! Alleen ze eet ook de aarde uit de plant. Maar het is zo fijn ons meisje zo vrolijk te zien en zichtbaar te genieten.
     
  20. Jacky78

    Jacky78 Fanatiek lid

    3 jun 2008
    3.425
    1
    0
    Tuurlijk ben ik benieuwd hoe het met onze Evy gaat!
    Dus nog wel een kleine oorontsteking, maar het gaat goed dus.
    Fijn dat jullie weer een lekker schema hebben gevonden met z'n allen. En idd ze heeft wel een lekkere bolle toet! Goed hoor.

    Weeg je d'r niet zelf tussentijds om te kijken hoe het gaat. Ik weeg haar vaak wel even halverweg een keer. Is meer voor mijn eigen gemoedstoestand hoor....



    En nee, natuurlijk zijn jullie geen zeurpieten (hoewel dat richting 5 december natuurlijk wel goed zou kunnen ;)). Maar Amy is gewoon echt makkelijk.
    Alleen lopen we er nu natuurlijk (zoals jullie waarschijnlijk ook doen)de hele dag achteraan... vanmiddag had ze de stopcontacten ontdekt (morgen even van die beveiligers halen). Verder begrijpt ze echt al een hoop, 9 van de 10x begrijpt ze 'nee'. Nu weet ze gewoon al dat ze niet aan de flessen in het wijnrek in de keuken mag zitten. Alleen de geluidsinstallatie daar gaat het soms nog wel mis.... maar daar zitten ook zoveel leuke lampjes op!:D
    Verder mankeert ze gewoon weinig tot niets, slaapt en eet ze echt heel goed. Gelukkig maar dat maakt het allemaal een stuk makkelijker!
     

Deel Deze Pagina