morgen dames, ik denk zal eens rustig lezen hoe het met iedereen is , nou ben echt alles vergeten toen ik het beicht van wendy (florida) las. Bah, wat een nachtmerrie. Ik zou ook graag op de kaart willen wish en het is inderdaad een mooi gedichtje. Een afscheidskado, wel moeilijk ik zou zo niets weten... hier verder niets bijzonders te melden.
mimi - In een ander topic hebben ze een boek gedaan met hier allemaal kaarten in... Je zou een boek kunnen pakken met hierin allemaal persoonlijke berichtjes? Of iets leuks met een vlinder bedenken? Een mooie symbolische plant? Een vlinderstruik misschien als ze een tuin hebben... Krijgen ze elk jaar vlinders in hun tuin... En die heb je tegenwoordig ook in minivorm... Maar moet ik wel even weten of ze een tuin hebben of niet... En we hebben nog wel even tijd om te kijken wat we doen... En iedereen kan ideeën aandragen natuurlijk he... Tis immers een cadeau van iedereen die meedoet dan he... Ik zet je naam in ieder geval vast op de kaart!
wish die plant is een mooi idee maar...alles is bestraat bij haar. Ze heeft iets nodig in een pot dan. (zag foto's op haar hyves)
O god, wat ben ik geschrokken van het bericht van Florida, ik heb zo voor haar geduimd...Ik kon echt niet meer stoppen met huilen toen ik het mijn man vertelde..
Ook ik ben geschrokken van het bericht over Florida, en wil haar heel veel sterkte wensen. Verder heb ik van morgen echoscopie gehad en de nierstuwing is helemaal weg, dus kan weer zonder pijn lekker genieten.
@Mamakitty; fijn dat alles met je ex is opgelost Weer een geruststelling erbij voor jou! Succes vanmiddag met Alyssa bij de dokter en hopelijk kan hij jou wat geven tegen de pijn! @Dreamerfly; jeetje meid, je laat me schrikken Hoop voor je dat het idd maar een eczeempje is! De hormoonzalf mag wel gebruikt worden hoor tijdens de zwangerschap, heb het voor je nagekeken: Van corticosteroïden is bekend dat zij de placenta passeren en daardoor de foetus kunnen beïnvloeden. Dit kan van betekenis zijn bij langdurig gebruik, bij toepassing op grote of beschadigde oppervlakken of bij behandeling met een sterk werkend preparaat (klasse 3), in het bijzonder bij gebruik onder occlusie(=afdekken onder een folie). Ik denk dat je hydrocortison hebt gekregen, dit is een klasse 1 en kan je dus veilig gebruiken @Klavertje; meid, ga naar huis! Zo kan je toch niet werken mss moet je ff de vk bellen, die duizeligheid kan erop wijzen dat je bloeddruk of je suiker niet goed is... Beterschap! Wat leuk dat je een 3-d echo hebt gehad gisteren En erg fijn dat je terug mag voor een mooie foto! Die kleine vent van jou is niet zo dol op het echo-apparaat hè @Dancinglady; jeetje meid, ik ga heel hard duimen voor je dat het onderhand een keer verkocht gaat worden hoor! Wat gek dat je schoonzus naar huis is gestuurd... ze had de vorige keer toch een keizersnee gehad en moest dus toch in het zh bevallen? Wanneer is ze 'officieel' uitgerekend? @Tezzz; wat fijn dat het bij jou allemaal goed is gegaan bij de vk Heerlijk weer een positief bericht! Ook hier lang wakker gelegen vannacht Gaat je niet in de koude kleren zitten zulke verhalen. Heb het 1u zien worden, maar ondanks dat ik tussendoor veel wakker ben geweest ben ik toch pas om 10.30u wakker geworden Hihi, zal het wel nodig hebben gehad
Wat een naar bericht van Florida! Ben er helemaal koud van. Sinds ik gisteren las dat het niet goed ging heb ik vaak aan ze gedacht. Zouden jullie mijn naam ook op de kaart willen zetten?
Ik zal er ook even over nadenken. Kaart vind ik sowieso een goed idee (je mag ook mij noteren) en aan een cadeau wil ik ook mee doen. Mooi gedicht! Ik ga nu aan het werk, vanavond reageer ik weer verder dames! Ondanks het nare nieuws, probeer wel van de dag te genieten, te ontspannen meiden! Tot laters!
Xanado wat fijn dat he weg is! Nu ik hier tiep heeft mijn kleine ventje weer eens de hik..is ook zo 3x op een dag, voel hem nu ook omdraaien *auw* Vrijdag vk ben benieuwd!
Nieuw bericht over Florida's baby! Ik kreeg van de vriendin van Florida het volgende door: Het is een kleine meid geworden... Ze heeft de naam: Robbin gekregen.. 34 cm lang en ze weegt 805 gram. Ze is dus 25 weken...
Ik heb heel even een vraagje aan jullie en ik weet niet of ik nu de verloskundige moet bellen of niet, Gisteravond hebben mijn man en ik nog eens gevreeën na lange tijd, en nu zag ik vanochtend dat ik een heel klein beetje bloedverlies had (bruinachtig), nu weet ik wel dat dat kan door vrijen, maar ik maak me toch een beetje zorgen. Er is nu trouwens geen bloed meer en ik voel de baby ook gewoon bewegen.
kan iets kleins gescheurd zijn. Adertje ofzo. Als je verder geen bloed hebt dan is het niet iets ergs. (heb ik in een boek gelezen) Anders gewoon bellen he..ze snappen best wel als je je onzeker voelt. Of anders via dit forum de Vk vragen. Robbin is een mooie naam voor een mooie meid! Hoe bijzonder en zo klein.
Robbin............................arm meiske....RIP! @Noor, ik zou me niet druk maken, is heel normaal nu na een vrijpartij. @Xan, fijn dat het beter gaat! Nu genieten!
ehm...bij wie moet ik ook al weer m'n nieuwe afspraak doorgeven voor de lijst? @Xanado: wat fijn dat de stuwing weg is! Hebben ze nog iets gezegd over veel blijven drinken ofzo?