Mei 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Chantal87, 22 aug 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rachel1984

    Rachel1984 Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.343
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster
    Cuijk
    Wat rot zeg Jesie! Ik moet er ook niet aan denken dat iemand zomaar onze spullen meeneemt!
    Heb je al aangifte gedaan?
     
  2. Nemo

    Nemo Niet meer actief

    @Assepoester: welke gyn. had jij dan in het MCL ? Ik had Morsink, ze konden hem beter Norsink noemen :) , binnen 10 minuten was het klaar en we hebben niet eens een foto gekregen :(
    @Rachel: vrolijke kamer hebben jullie, super zeg. En mijn bloeddruk was ook eens 140/70 en mijn verloskundige vond hem toen prachtig, is ook niet zo hoog vind ik zelf.
    @Jessie: idd een "lekker" begin van het nieuwe jaar. Wel aangifte doen hoor.
     
  3. Alida127

    Alida127 Fanatiek lid

    21 aug 2006
    1.058
    0
    0
    Hallo iedereen

    Hier ben ik toch nog even, voel me al iets beter lig lekker relaxt tv te kijken en mijn mannetje zorgt goed voor mij.

    Jessie vervelend dat ze niet van andermans hun spullen kunnen afblijven snap ik niet.

    Op de lijst van geslacht kan ik ook wel bij ik weet niet wat het wordt en onze gyn ook niet. Onze baby draaide zich met de billetjes naar ons toe dus we konden het niet zien.

    Maar ik ga nu lekker op bed en hopen dat het morgen helemaal weg is want mijn 2 neefjes van 6 en 8 komen dan slapen.
     
  4. Niet meer actief

    Jesie; vervelend zeg! Ik snap niet dat ze niet van andermans spullen afblijven. Ga er ook voor werken net zoals wij dat doen.

    Jingels ik hoop dat volgende week je bloeddruk wat gezakt is. doe je het rustig aan. Wel aan jezelf denken hoor.

    Rachel; ik heb dat ook hoor dat de placenta aan de voorkant ligt.

    assepoester; lekker hoor een weekje weg. Geniet er maar lekker van

    Liefs Nathasja
     
  5. Assepoester

    Assepoester Bekend lid

    24 jul 2006
    927
    0
    16
    Leeuwarden
    Jesie: he bah wat ontzettend vervelend! Al dat gedoe wat je nu krijgt. Kunnen mensen gewoon niet van andermans spullen afblijven? Sterkte ermee.

    Nemo: wij hadden Santema, maar de echo werd gedaan door een arts-assistent. Toch zeker 20 min en 2 foto's gehad, en we mochten zelf ook filmen.

    Tassie: 'lekker' weekend weg? Zie er eigenlijk een beetje tegenop. Eerst met de schoonfam en de week erop met mijn fam. Had eigenlijk op een beetje rust gehoopt na de feestdagen. Maar goed, we gaan het beste ervan maken ;)
     
  6. Rachel1984

    Rachel1984 Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.343
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster
    Cuijk
    Nou meiden ik moet vandaag weer gaan werken.
    Eens even kijken of ik misschien wat met mijn rooster kan spelen, want zie er heel erg tegenop om weer hele dagen te moeten werken.
    Heb ik gewoon de energie niet meer voor. Ben benieuwd, hoop dat ik wat kan regelen.

    Fijne dag allemaal vandaag!
     
  7. Tigger

    Tigger Fanatiek lid

    1 jun 2006
    2.803
    0
    0
    Goedemorgen!

    Jeetje Jesie, wat een rot streek... :evil:
     
  8. Niet meer actief

    Assepoester; ik dacht dat jullie met zijn tweetjes gingen, vandaar.
    Probeer er toch het beste van te maken.
    Liefs Nathasja
     
  9. JeSiE

    JeSiE Actief lid

    20 sep 2006
    374
    0
    0
    Arnhem
    Goede Morgen,

    Dank jullie wel voor jullie reactie"s
    We hebben gisteren avond gelijk aangifte gedaan...... ze kunnen er alleen niet veel mee doen........Afwachtennu, maar ik geloof niet dat we de scooter ooit nog terug zien. Echt heel vervelend.

    Het lijkt wel of de latere beebjes geen zin hebben om het geslacht te laten zien hihi, als het maar gezond is moeten we maar denken.

    Sorry dat ik nu niks persoonlijk mail moet eerst ff alles goed terug lezen

    Liefs van Jessie
     
  10. biancanr1

    biancanr1 Bekend lid

    29 nov 2006
    824
    0
    0
    leidster kdv
    He Assepoester, welke Center Parcs gaan jullie? Wij gaan namelijk ook volgende week! We zitten op het Meerdal mmmmmm lekker dobberen en bubbelen :) Ik heb er verschrikkelijk veel zin in, lekker overdag in het water en 's avonds filmpjes kijken met de openhaard aan zalig!
     
  11. Silvie

    Silvie Fanatiek lid

    16 aug 2005
    3.910
    0
    0
    Woerden
    Sorry meiden, dat ik zolang niets heb laten horen.
    Schandalig.

    Ik hoop dat alles goed gaat bij jullie?
     
  12. Female

    Female Niet meer actief

    @ sylvie, het is idd lang geleden, heb je nl nog niet onder dit topic gezien... welkom hihihi! ja hoor alles gaat super goed hier. jij bent al een weekje verder als de meesten hier zie ik. gaat alles goed? voel je het kindje goed?

    @ assepoester en bianca: vast veel plezier in center parcs, ben vreselijk jaloers! ik bedacht me gister nog dat we er echt nog een weekje tussenuit moeten voor de kleine er is... de laatste x samen!

    @ jesie, wat een rot situatie. zorg maar dat je nu niet teveel stress krijgt, alhoewel het natuurlijk erg frustrerend is... sterkte!

    @rachel hoop echt voor je dat je iets kunt regelen vandaag! je hebt nu iig een behoorlijk sterk excuus om het wat rustiger aan te doen ;)

    @ alida gaat het al beter met je?



    Voor jullie allemaal: hebben jullie eigenlijk allemaal al een naam? (of 2 namen natuurlijk ;) ) Is het bij jullie ook zo rampzalig? ik kan wel duizend dingen bedenken, maar vriendlief vind echt NIETS leuk?! :( Gelukkig hebben we nog even
     
  13. Silvie

    Silvie Fanatiek lid

    16 aug 2005
    3.910
    0
    0
    Woerden
    Ik heb in het begin meegeschreven.
    En dus al een hele tijd niet meer.
    Ik voel de kleine goed .. een ook manlief heeft gister de kleine voor het eerst gevoeld.
    Bijzonder hoor.

    Een naam , ja we weten wat het word dus is een naam niet meer zo heel moeilijk.
    Hadden we eigenlijk zo
     
  14. Tigger

    Tigger Fanatiek lid

    1 jun 2006
    2.803
    0
    0
    He Sylvie, long time no see!
    Gezellig dat je er weer bent.

    Naam voor een jo0ngen hadden we al, maar gezien het voorlopig een meisje lijkt te zijn, hebben we daar nu niets aan..
    Maar voor een meisje was zomaar opeens...
    Dus ja, we hebben een naam.
     
  15. amilah

    amilah Fanatiek lid

    28 nov 2006
    1.014
    0
    0
    Bejaardenverzorgster
    Gemert, Utrecht en Amsterdam Den Bosch? lol
    Wij hebben al wel een naam voor een jongentje.. Dat wisten we eigenlijk al voordat we uberhaupt zwanger waren..
    Voor een meisje vind ik het nog moeilijk.. Na ja ik kan wel wat bedenken maar niets dat mijn man leuk vind :(

    Sorry dat ik niet op iedereen heb gereageerd, Ik heb wel alles doorgelezen maar niet onthouden wie wat zei en wat ik daar dan op wilde antwoorden.. :oops:
     
  16. JeSiE

    JeSiE Actief lid

    20 sep 2006
    374
    0
    0
    Arnhem
    Een meisjes naam hadden we al een tijdje, maar aangezien dat de beeb besloten heeft om een jongen te worden hihi moeten we een andere naam bedenken..... maar een jongens naam is toch best moeilijk.

    @ Female is best moeilijk om nu niet te veel te stresse je blijft er steeds aan denken, ik kan toch iets al heel moeilijk loslaten.....
    @ josam en emmetje hoe was het bij de 20 weken echo?

    zo de tijd vliegt voorbij ben onderweg naar de 23 weken

    Liefs Jessie
     
  17. Rachel1984

    Rachel1984 Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.343
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster
    Cuijk
    Hoi Allemaal!

    Ik heb geregeld dat ik voortaan halve dagen mag werken....hele opluchting hoor!

    Voel me echt superblij nu :D
     
  18. amilah

    amilah Fanatiek lid

    28 nov 2006
    1.014
    0
    0
    Bejaardenverzorgster
    Gemert, Utrecht en Amsterdam Den Bosch? lol
    Dat is goed nieuws Rachel! Dan zie je van te voren ook wat minder tegen je werk op! Deden ze helemaal niet moeilijk op je werk?

    @ Jesie -> Lastig he dat zo'n baby ineens besluit om een jongentje te worden :)

    Morgenochtend heb ik de 20 weken echo en ik ben hartstikke zenuwachtig eigenlijk... Mijn man vind maar dat ik raar doe :)
     
  19. Emmetje75

    Emmetje75 Fanatiek lid

    26 aug 2006
    1.383
    0
    0
    (sorry had 't bericht dubbel gepost)
     
  20. Emmetje75

    Emmetje75 Fanatiek lid

    26 aug 2006
    1.383
    0
    0
    Wij zijn vanochtend dus naar het WKZ utrecht geweest voor de 20 weken echo. Alles was goed, het kindje was lekker beweeglijk. Het duurde dus even voordat de gynaecoloog een mooi rustig beeld kon krijgen van het hartje (mijn moeders eerste kindje is 3 dgn na de geboorte overleden vanwege een hartafwijking), maar dat is uiteindelijk wel gelukt. Ze konden de bloedsomloop ook laten zien (blauw en rood), ook om de navelstreng (dat geeft echt een blauw/rood wokkeleffect!). Verder alles gezien: vingertjes, voetjes, beentjes, zelfs een oog. We hebben op een gegeven moment het gezichtje echt van heel dichtbij gezien en we zijn het er over eens dat het een mooi gezichtje heeft! Het groeit volgens schema, al gaf de computer als uitgerekende datum 24 mei ipv 28 mei. Maar ach, die paar dagen..
    De afspraak bij de vk verliep ook goed, kindje had 150 hartslagen per minuuut. De vk zei dat vlgs een bakerpraatje mn meisjes een snelle hartslag hebben...
    Maar wij weten niet wat het wordt, het is ons trouwens ook niet gevraagd tijdens de echo of we het willen weten. Dus het blijft voor iedereen een verrassing.

    Voor de afsprakenlijst: de volgende afspraak bij de vk is op 30 jan.

    Na de echo ben ik nog naar de prenatal geweest om meubeltjes te bestellen, we zullen nu in ieder geval binnen 6 weken het kamertje leeg hebben om alles neer te kunnen zetten.

    Verder wil ik jullie allemaal een gezond en gelukkig 2007 wensen en dat er maar veel mooie gezonde baby's geboren worden!
     

Deel Deze Pagina