Bibiche, gefeliciteerd met je auto. Ik rij zelf ook in een polo (donkergroen), hij rijdt zalig! Hmm Elia moet eigenlijk nog de hele week de gel gebruiken tegen de spruw. Staat nl op dat het een kuur is en die moet afgemaakt worden. Alleen spuugt hij zoveel als hij die gel heeft gehad. Alsof er een gellaag in zijn maagje komt. Heb het nu al gehalveerd om te kijken of zijn maag het zo beter aankan, maar dit maakt geen verschil. De spruw is trouwens al wel weg. Denk dat ik de gok maar neem en er mee stop. Als het terug komt vraag ik de ha wel een ander middeltje. Dit is ook niet fijn voor hem.
hoe doen jullie dat met de voeding als jullie weg moeten. ik moet morgen om 3 uur naar het AMC voor de gehoor test van Belle. maar ze komt om 3:15 altijd voor haar fles geven jullie die dan eerder? ik dacht maak er dan maar wakker voordat we weg gaan. is dat een goed idee?
@ bianca. het beste is nog 2 dagen doorgaan nadat de spruw is verdwenen. @ chantal87. Ik zou haar dan gewoon wat eerder een flesje geven. heeft ze haar buikje lekker vol voor dat jullie vertrekken. ff nog over die banners hoe kom je aan die achtergronden?
Hmm ik zit toch een beetje met een dubbel gevoel. Ik moet Emma meestal wakker maken voor voeding. En soms drinkt ze de hele fles leeg, maar meestal laat ze staan. En ik geef nog steeds 150 cc water (165 cc voeding) Ik heb niet het idee dat ze afvalt, ook omdat ik haar wakke rmoet maken heb ik niet het idee dat ze te weinig drinkt, anders zou ze wel eerder komen voor eten. Maar vind wel dat ze weinig drinkt, gezien het advies wat ze zou moeten hebben.. wat vinden jullie? Emma is nu al even wakker. Hebben echt even gelachen samen en nu ligt ze in de box en dat gaat ook heel goed. Ze heeft lol.. Chantal87, ik zou haar inderdaad voeden als je haar wakker maakt. Neem wat extra mee voor de zekerheid. Kans dat ze wel wat van slag is daardoor, maar dat komt wel goed als je weer thuis bent. Rachel, Lindsey is duidelijk van de rel geweest afgelopen week.. Flinke sprong genomen. Je gaat vast slagen. Bibiche, als je meer dan 300 cc Flesvoeding geeft moet je stoppen. Ik ben weer aan het knutselen..
@ bianca: ik neem aan dat je daktarin orale gel hebt gekregen? Dit moet gebruikt worden tot minim. 2 dagen nadat de spruw verdwenen is. Als hij er nu al 2 dagen vanaf is, mag je er mee stoppen. @ chantal: ik zou gewoon de voeding eerder geven, ze kunnen natuurlijk moeilijk de gehoortest doen bij een baby die de hele tijd zit te happen van de honger @ rachel: goed dat die voeding heeft geholpen vannacht! @ bibichie: gefeliciteerd met je auto! mijn eerste autootje (nissan micra) schijnt nu zo lek als een mandje te zijn, m'n man had 'm gisteren mee omdat ik de 'goede' auto nodig had om Emma in te vervoeren en hij vertelde dat de passagierskant helemaal doorweekt was.... M'n man wil nu eigenlijk, als die auto van mij echt naar de schroot kan, ipv 2 auto's maar 1 auto. Hij gaat nl in de buurt werken binnenkort en dan heeft hij niet meer dagelijks een auto nodig, dus wil hij liever ipv 2 kleine auto's een station kopen, is uiteindelijk voordeliger denk ik, maar ik ben juist dol op kleine autootjes...... ik ben de zolder eindelijk eens aan het opruimen, staan nog allemaal dozen die uitgezocht moeten worden. Ik heb al redelijk wat spullen verzameld voor marktplaats
Hoi Tigger, ik maak Belle nooit wakker ik geef de fles als ze zelf wakker word. ik weet niet wat beter is als het bij jou zo goed gaat is het toch mooi. hoeveel flessen krijgrt ze op een dag? je kan uitrekenen of ze genoeg krijgt maar weet niet meer hoe. er is iemand bij de mei mama`s die het weet maar weet ook niet meer wie. mischien meld die gene zich.
Tigger misschien heeft ze gewoon niet zoveel voeding nodig? Ik bedoel ze groeit prima doet het super goed....komt vast allemaal goed meid! De ene baby drinkt meer dan de andere....zolang ze het gewoon prima doet zou ik me geen zorgen maken (al snap ik je onzekerheid ook wel hoor )
Chantal, als ik Emma voed als ze wakker wordt denk ik dat ik aan de 5/6 uur kom steeds. en volgens mij is dat ook nog niet de bedoeling. Ik weet hoe ik het moet berekenen, maar dan zit ze er best wel eens onder. Ze hebben ongeveer 150cc per kilo nodig per dag. Emma weegt ruim 5,2 kilo, dat maal 150=780 cc op een dag, dat delen door het aantal voedingen: 780/5= 153 cc per voeding Nu weet ik niet of dat dat water of klaargemaakte voeding is. Maar soms drinkt ze 165 cc, soms drinkt ze maar 110. Ik krijg er dan ook echt met geen mogelijkheid meer in. Dacht dat emma lag te jengelen in de box, dus in bed gelegd, ze bleef jengelen in bed.. (doet ze nooit) Dus heb haar weer in de box gelegd, en ze vermaakt zich prima. Moet even wennen dat ze het daar leuk vind, haha.
hoi Tigger, Dus Emma slaapt nog meer dan mijn slaapkopje als het zo goed gaat zou ik mij er niet druk om maken. als ze goed groeit en goed aan komt en tevreden is. als ze veel honger zou hebben zou ze wel vaker komen en haar fles leeg drinken denk ik.
Tigger het moeten klaargemaakte voedingen zijn. Niet alleen het water rekenen. Elia redt het ook niet altijd om zijn minimum te halen, maar hij is wel weer 3 ons gegroeid in 2 weekjes, dus daar richt ik me dan maar op. Zolang hij er goed uitziet en goed slaapt zal het wel goed zijn. Getallen zeggen ook niet alles.
@Tigger: gewoon naar je gevoel luisteren, je zou de voedingen ook kunnen verschuiven naar 7x 100 ml of 6x 100 ml en voor de nacht de 7e 150 ml ik noem maar iets geks. Niet dat ik verstand heb van KV maar misschien heeft jouw meisje overdag meer/minder nodig dan 's nachts. Maar idd als ze goede plasluiers heeft en lekker alert is, dan lijkt me dat het allemaal prima gaat. @Rachel; spannend je rijbewijs halen, sterkte @Tassie: wen er maar aan, een mama mag nooit ziek zijn ( zegt mijn moeder altijd), volgens mij heeft ze gelijk! @Bianca: je moet het zelf weten,maar je kan beter de kuur afmaken, dat is namelijk altijd goed, anders heb je echt een behoorlijk kans dat het terugkomt, en moet je weer van voren af aan beginnen. @Emmetje; succes met opruimen. Vanochtend heb ik mijn nieuwe contract ondertekent, er werd meteen gevraagd of ik niet al een paar keer in kon vallen.....nouja dat ga ik natuurlijk wel doen.... maar het is echt overal hetzelfde Met Jelte gaat het goed, slaapt ook veel. Is gemiddeld een uur tot anderhalf uur per keer wakker.Vanmiddag is 'ie lekker in bad geweest, en toen hop naar bed. Wat heerlijk een tevreden kind!
hier ook weer even een banner tussendoor: http://i193.photobucket.com/albums/z34/ ... ethzon.jpg ( ja, ik heb 'm te groot gemaakt.... slim!) ik zal ook nog een keer een proberen die totaal anders is, ik heb hier toch wel weer veel dezelfde dingen gedaan.
hoi hoi meiden alles goed met jullie kleintjes ik wilde evn vragen of jullie al een normale mensrtuatie hebben gehad luca is nu 8 weken en ook al een stopweek gehad met de pil maar niks hoor nu ben ik bang dat ik weer zwanger ben heb de eerste weken een extra voorbehoedsmiddel gebruikt dus het lijkt me onmogenlijk maar ja daarom wilde ik het evn aan jullie vragen of mijn zorgen onterecht zijn alvast heeeeeeeeeeeeeeeellll erg bedankt liefs diaan
@Diana ik ben nu al 9 dagen mega erg ongesteld en nu pas aan de pil begonnen. Heb je geen menstruatie gehad voor je aan de pil begon? Dan is hij de eerste maand trouwens niet velig... Maar als je nog geen menstrautie hebt gehad toen je begonnen was kan het inderdaad voorkomen dat je tijdens je stopweek ook geen bloeding krijgt. En anders als je echt bang bent voor een zwangerschap toch maar een testje doen. @Jingels haha inderdaad overal hetzelfde, wanneer ga je beginnen? Ik stop weer ff met knutselen anders blijf ik bezig
hoi diana ik zou gewoon ff een testje doen. Ik dacht vorige week dat ik ongi was geworden. Had een paar dagen geen bloedverlies meer en toen weer wel. Ben toen meteen met de pil begonnen, maar volgens mij ben ik nu pas ongi geworden Had weer een paar dagen geen bloedverlies en nu opeens weer heel veel. ff nieuwe banner testen
hoi diana, leuk weer wat van je te horen, alles goed met Luca? hier nog geen menstruatie, Emma is nu 6 weken. ik geef wel volledige borstvoeding, dus dat heeft er ook mee te maken. deze is wel leuk geworden: (ja, het regent op wimbledon.. dus ik ben even aan knutselen, was gestopt op zolder omdat ik even tennis wou kijken)