@chantalk: wat leuk ic opleiding, ik wilde dat ook tijdens mijn verpleegkundige opleiding maar ik ben de hele andere kant op gegaan, werkte namelijk in de psychiatrie, heb nu ontslag genomen, en ga als wijkverpleegkundige werken wat doe jij voor werk?
hoi hoi, ja chantal ik dacht al maar uhh zwangerschapstestje is hier ook al gedaan hoor pffff negatief jammer maar ook weer niet hoor... ben giga ongesteld geworden dwars door de pil heen.. na 12 dagen slikken.. krijg nu dus ook de mirena spriraal .... wanneer zal die vette bende opgelost zijn hahaha... En babyzwemmen doe ik morgen voor de 2e keer de kleine vind het wel leuk geloof ik ik ben van plan om iedere dinsdag te gaan zodat hij ook echt aan het water kan wennen Nou ga gauw weer verder GTST kijken... Knuff
Nou nou wat een drama bij gtst :-s desi. Ik ben apo-asissitente. ow. bah ja ongi ben blij dat ik nu weer met de pil kan regelen. (af en toe overslaan ) Ik wil ook gaan babyzwemmen. Moet alleen nog ff bellen. Had een mail gestuurd maar niks op gehoord. Zo nu ga ik echt eens weg achter de laptop. Een fijne avond en tot morgen weer.
@Chantal.... nou uhhhh ik en ongesteld dat past eigenlijk niet in het rijtje zeg maar ivm de PCOS maar goed nu door die pil ben ik het weer eens geworden en dat na 2,5 jaar pffffffffffffff bah bah bah............... dat is dan ook wel weer het enige pluspunt van het pcos niet waar
Kun je het toch nog een beetje positief bekijken Jaha ik weet het ik ben er weer. Ik word hier helemaal gek van de beestjes ](*,) Loop ik naar Luca zit er een grote mot tegen de muur Loop met Luca naar beneden lekker flesje drinken vliegen van die kleine irritante vliegjes voor mijn ogen (geen fruitvliegjes). Breng Luca weer naar bedje zit er een grote zwarte spin op de muur ieeeeeeeks waar zijn de mannen als je ze nodig hebt 8) Heb hem met een glas gevangen en naar buiten gegooid Ik heb nu overal jeuk van die vieze dingen. o ja hoor draai me om om de lamp aan te maken zit er een mini motje op de deur Gelukkig ben ik niet zo bang voor beestjes maar grote dikke spinnen ale:
@Desi, maakt niet uit hoor... ik heb geen eisprong dus geen cyclus dus geen menstruatie... ja ooooooooit een keer wanneer de bom barst zeg maar van binnen pfff en dan ploft ie ook goed zoals nu zeg maar... maar goed kleinigheidje hou je altijd.. @Chantal... ondanks dat wij 2 katjes hebben ook 2 spinnen in de hut! Steef heeft ze gelukkig weggehaald ik begin vaak spontaan al te janken als ik ze zie hahaha
wahaha ow kga gelukkig niet janken maar ren wel liever een paar straatjes om Ze zeggen altijd dat als je 1 spin hebt er ook een 2de is.......waar zou dat beest zitten : Nu ga ik echt weg achter de laptop. Ga nog ff lekker op de bank hangen voor manlief thuis komt (duurt nog zeker een uur maar goed ) truste en tot morgen.
Hallo meiden, Hier een berichtje vanaf mijn werk. Jullie hebben lekker gekletst zeg. Leuke foto's weer allemaal. Leuk om eens een foto van Elenora te zien. Luca met zijn nichtje en venlo shirtjes zijn ook super. Desi gelukkig hebben ze je weer in de lijst gezet, je bent gewoon welkom hoor Bianca hopelijk went Elia aan de "oppas" flesje lijkt mij een heeeel aantrekkelijk lokmiddel. Nemo en Jingels Tess is oo meer aan het regelen en clustern, zal dus wel een beetje bij de leeftjd horen. Desi ja ik werk in een leefgroep voor moeilijk opvoedbare, moeilijk lerende jongeren. Ik werk de ene week een dienst en de andere week twee diensten. Werk jij bij de thuiszorg? Ow mooi dat diebakerzak zo werkt zeg.En ongie pffff ik mis het niet! Oek oek is Lars al wat rustiger, vervelend die 'sprong"dagen. je kan niet veel anders dan knuffen en er zijn. Alle andere ook groetjessssss
Hier gaat het trouwens prima. Vanmiddag vond ik het wel heel moeilijk om Tess achter te laten en afscheid te nemen. Eenmaal op mjn werk was ik druk met de jongeren en dan vliegt de tijd. Ik vind he werken op zich ook wel heerlijk, gewoon even met sandere dingen beig zijn. Nu ga ik zo slapen maar vind het nu wel even lastig momentje. Zo raar om mijn bed in te gaan zonder een knuffel en zonder even om het hoekje van haar kamer te spieken. Ben blij als ik haar morgen weer lekker kan knuffen. Tess heeft het wel goed gedaan bij mijn zus maar was wat jengeliger. Zoals ik al meer las zijn ze dat gewoon soms elders, dat is gewoon wennen. Ach na morgen ben ik weer een week vrij dus mag niet klagen he
Hallo dames Hier ben ik een keer weer. Ben 3 dagen aan het werk geweest en ben nu even weer 2 vrij heerlijk. Het afscheid nemen is niet leuk maar als ik eenmaal op mijn werk ben vind ik het even heerlijk om aan het werk te zijn. Heb nu al het gevoel dat ik niet weg ben geweest. Vanmiddag moeten we weer naar het cb en dan krijgt Lars zijn 2e prikjes maar ja hoordt erbij. Voor de rest gaat het hier goed, op het spugen na. Heb dit weekend nog een tip van een collega gekregen om johannes broodpitmeel speciaal voor baby's door de fles te doen, dan wordt de voeding iets dikker en dan spugen ze minder. Vandaag even op het cb vragen. Heb hele mooie baby's voorbij zien komen, heerlijk. Ze worden echt groot he. We gaan dit weekend even kijken hoe we de wandelwagen in elkaar moeten zetten want Lars past al bijna niet meer in de bak. Maar onze wandelwagen kan helemaal plat dus kan hij nog steeds lekker liggen. Iedereen een fijne dag. Groetjes
@alida: elenora spuugt ineens minder lijkt het wel en ze poept iig dagelijks weer en dat op normale voeding @erica: pff dat lijkt me inderdaad zwaar alleen slapen en niet ff een kusje kunnen geven aan je dochter @desi: ik vond het pakken van de baarmoedermond het pijnlijkste. Dokter had me ook niet van tevoren gewaarschuwd ook express omdat het wel pijnlijk is. Voor de rest was het inbrengen inderdaad net een wee. Ik ging ook puffen toen @ow: ah gossie moet je huilen als je spinnen ziet ik pak ze gewoon met de hand en hoppa naar buiten . Maar ja ik ben wel meer gewend in Frankrijk hadden we schorpioenen en de gektse spinnen in onze tuin. Zo vanochtend schrok ik wakker het was nl. al 8.30uur en Elenora werd zelf net een beetje wakker. Het lijkt wel na elke prikjes of ze wat langer gaat slapen. Na de eerste prikjes ging ze ineens tot 7 uur slapen, zou wel lekker zijn dagelijks om 8.30 uur Ze had wel een beetje last van de prik gisteren veel huilen dus heb ik haar maar een zetpil gegeven. Zo vandaag 10 jaar samen met mijn man ik moet nog wat leuks gaan kopen maar wat weet ik niet haha.
Bibiche: Gefeliciteerd 10 jaar is een lange tijd. Wij zijn zaterdag 7 jaar bij elkaar. Als je dan kijkt kan er heel veel gebeuren in 7 jaar tijd. Wij durven Lars niet meer te knuffelen na de voeding, we leggen hem direct in de box anders spuugt hij echt alles eruit. Dus vandaag maar even vragen. Groetjes
@Bibiche gefeliciteerd en Alida jij ook alvast! En inderdaad de jaren vliegen hier voorbji he nou ik ga gauw me knul nog een klein beetje wat te eten extra geven zodat hij goed kan zwemmen Knuff
http://nl.youtube.com/watch?v=8zPVxAXP2yo Dit is een nummer van guusje nederhorst "Liefje" die op haar cd staat Woezel en pip (hoort bij een boek). Dit is echt mijn favo babynummer en CD. Baby's worden daar rustig van en mama's gaan ervan huilen (ook haar papa ). Videobeelden horen eigenlijk niet bij dit nummer gewoon van youtube gehaald.
pffffffffffff goeiemorgen allemaal....... Hier een oververmoeide moeder Lars kwam vannacht om 1:00, 3:30, 6:45, en hij was toen wakker tot een kwartier geleden. Begrijp niks meer van het jochie. Hij heeft wel een nieuwe speen op zn fles omdat die vorige veel te snel ging (hij in 5 minuten 200 cc op) Maar met deze speen moet hij veel meer moeite doen, waardoor hij na 10 minuten bek af is, en nog maar 100 gedronken heeft. Heb het vermoeden dat ie misschien daarom zo vaak komt snachts (alhoewel... dit is wel heel extreem) Kga even rustig bijlezen op de site als ik mn ogen open kan houden...
@oekoek: ik denk inderdaad dat hij zo vaak wakker is van de honger omdat hij weinig binnenkrijgt. Wat voor fles en speen gebruik je dan? Ik had eerst avent maar dat ging te snel, toen difrax maar dat ging weer te langzaam met S en veels te snel met M. En toen weer avent (na 1 maand difrax) en nu drinkt ze harstikke goed met avent speen 2. Ze valt niet meer in slaap tijdens de fles en ze drinkt ook rustig.
Hoi meiden Hier erg druk! Lindsey zit in haar sprongetje en is niet te genieten. Ze was terug naar 4 voedingen maar vandaag komt ze weer aan de 5 denk ik. Geeft niets zal wel tijdelijk zijn. Verder super druk met de kittens (mama poes is overleden heb het in de lounge gezet samen met fotos) dus heb echt m,n handen vol. Bibiche gefeliciteerd meid! Jasper en ik zijn ruim 6 jaar bij elkaar, de tijd vliegt inderdaad. Fijne dag meiden en knuffels voor jullie kids!
bibiche: als ik heel eerlijk ben weet ik niet precies welke speen hij nu heeft. Het is zo'n dental speen (wel van difrax geloof ik) (die kersvorm lukt hem niet) en dan eentje waar op stond dat ie vanaf 3 maanden is... Hiervoor had ie ook zo'n speen maar dat was met zo'n ventiel (anti-lek ofzo?) waardoor je de grootte van de speen kon stellen door de dop vaster te draaien maar dan nog ging het steeds fout. Maar avent speen 2 gebruik jij dus? (waar heb je die gekocht? want steeds als ik opzoek ga naar spenen dan kan ik er zo weinig vinden. Is dat trouwens wel zon dental vorm? Ik ga die vanmiddag meteen zoeken. Past die op alle flesjes? want lars heeft een "gewone" prenatal fles. (anders koop ik er dus ook meteen een goeie fles bij)