Mei 2011 mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Monika, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Wish30

    Wish30 Fanatiek lid

    11 jul 2008
    2.543
    0
    0
    ziekenverzorgende
    utrecht
    Goedemorgen allemaal!

    Vandaag is de grote dag!!:D Spannend!!! Als ik maar kan slapen vandaag haha

    Sunny heel veel plezier vanmiddag he! Hoor het vanavond wel! Wij gaan na de echo om 17.00 bij mn ouders eten dus ben wat later thuis.
     
  2. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Goedemorgen meiden,

    Weer veel gekletst:) Pff ik heb gisteren weer geslapen haha. Viel om 15:00 in slaap en schrok om 16:50 wakker omdat ik nog niks van manlief had gehoord! ( Hij smst altijd ff als hij onderweg is omdat hij nogal wisselende diensten heeft. ).
    Maar gelukkig was ie t gewoon vergeten en kwam hij 5 min later thuis, stond ik daar met mn slaaphoofd hahaha..

    Vannacht redelijk wat wakker gelegen omdat ik smiddags al geslapen had. Ben vanochtend maar op de bureaustoel gaan zitten ipv op de bank liggen.. Misschien dat er wat meer uit handen komt vandaag dan!

    Meiden met echo: veel plezier vandaag:D

    Liefs
     
  3. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    hey meiden

    de meiden met een echo veel suces en plezier

    ik ben niet lekker heb een onwijs zere keel echt baalen
    heb ook hoofpijn bah
     
  4. BAS1759

    BAS1759 Fanatiek lid

    23 jul 2009
    2.629
    0
    0
    GTB
    Limburg
    He Binna gefeliciteerd met je mooie echo en bloemm super dat je een jurk hebt gevonden ik vind het ook wel leuk om mijn jurk te showen dus ga ook even leuke foto zoeken.

    xxx Joyce
     
  5. BAS1759

    BAS1759 Fanatiek lid

    23 jul 2009
    2.629
    0
    0
    GTB
    Limburg
    OOk de bomenfoto hihi. Vind ik 1 van de mooiste foto's

    xxx Joyce
     
  6. torrach le

    torrach le Fanatiek lid

    30 okt 2008
    4.435
    1
    0
    mooie jurk joyce!!
    hihi wij hebben geen boom-foto :D wij hebben een waterval foto..

    heeeel erg veel plezier met de echo's dames!!!
    wish ik hoop dat je een beetje kunt slapen! veel plezier bij je ouders en werkse...

    beterschap binna!!!
     
  7. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Goedemorgen. Leuke foto Bas!

    Wij hebben wel een boomfoto maar we staan gewoon voor die gigantische boom

    MEIDEN MET DE ECHOOOOOO Heeeeel veel plezier vandaag. Jammer dat jullie niet gelijk op zp komen om te melden hoe het was. Ons de hele dag in spanning laten.. Tssss.Maar heeeeeeeeeeeeeeel veel plezier. Lekker naar de baby zwaaien.

    Fijne dag allemaal
     
  8. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Troetelbeer: Hier hetzelfde als bij jou. Vervelend he dat je dan niet meer kunt slapen? Pfffff. NOu ik heb wel lekker geslapen, maar het duurde even voordat ik in dromenland was
     
  9. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Vandaag ga ik proberen niet te slapen. Desnoods neem ik een kopje koffie
     
  10. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.472
    0
    36
    Wat een mooie trouwjurken!!!

    Wij hebben niks bijzonders op de dag zelf gedaan, zijn afgelopen weekend weg geweest en daar hebben we het een beetje gevierd. Eerdere jaren vond ik het onwijs belangrijk om erbij stil te staan, maar ja, met zo'n wondertje in je buik heb ik het liever de hele dag daarover i.p.v. onze bruiloft van 3 jaar geleden.:)

    Ik voel me echt super! Ben niet meer zo moe, niet misselijk (nooit geweest ook). Alles werkt prima. Krijg alleen wel echt zin om het nieuws met anderen te mogen delen! Zo even bij mijn moeder op de koffie en oh, wat zou ik het dan graag vertellen... maar nee, we houden nog even onze mond!

    Weer veel echo's vandaag zie ik! Leuk!!! Je zwangerschap wordt dan nog specialer... heel veel plezier dames en genieten maar van die kleintjes!
     
  11. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Haha ik probeerde het gisteren ook 'niet slapen'.. Maar toch viel ik in slaap..

    Normaal als ik een dutje doe slaap ik van 13:00 of 14:00 tot meestal 15:30 of 16:00.. Haha..

    Koffie gaat bij mij dus niet werken; drink ik niet hihi.. Maar ben vanmorgen al goed begonnen door niet op de bank te gaan liggen..

    Alleen vandaag weer rondsluipen door het huis en aan de voorkant alles dicht, want tegen een uur of twaalf staat mn schoonmoeder weer aan de deur.. Durf ik om te wedden.. ( stipt om de dag, rond het begin van de middag).. En als ze me dan ziet lopen dan komt ze binnen ( heeft een sleutel= grootste fout ooit).. Dusja.. Heeeeeeeeeeeeeel irritant
     
  12. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.558
    530
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Goedemorgen dames, sorry dat ik jullie zolang in spanning heb laten zitten... heb jammer genoeg nog steeds geen internet thuis en zit meestel even sneaky op het werk te surfen. Hopenlijk een dezer dagen wel aansluiting....

    Gisteren wel twintig minuten mogen genieten van ons kleine wondertje!!! Nekplooi was rond de 1 mm, dus was heel erg goed. Alsnog bloed laten trekken en hopenlijk krijgen we vrijdag al bericht, maar zelf houd ik het op begin volgende week. Arts was heel duidelijk heeft ook heel goed gekeken naar het hartje.
    Omdat deze frummel zo vreselijk beweeglijk was heeft hij eerst uitwendig gedaan en daarna alsnog ook inwendig.... wat een verschil in beeldkwaliteit zeg!!!!! Super mooi beeld, hebben ook twee hele mooie afdrukken mee gekregen.
    Ik zal zometeen even proberen "sneaky" de echo in te scannen en dan proberen hem hier te plaatsen.
    Maar in ieder geval een heel erg kleine kans op een kindje met Downsyndroom, dus we zullen geen vruchtwaterpunctie laten doen.
     
  13. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Marjanneke: morgen 13 weken!! WOOOOOOOW. Geweldig. En wat een goed nieuws van die nekplooimeting. :) Heerlijk toch?

    Troetelbeer: Wat vreemd van je schoonmoeder. En ook dat je in je eigen huis moet rondsluipen
     
  14. BAS1759

    BAS1759 Fanatiek lid

    23 jul 2009
    2.629
    0
    0
    GTB
    Limburg
    Dat vind ik toch niet normaal hoor troetelbeer dat ze zo komt binnensluipen.

    Super hm. Fijn dat alles goed is.

    xxx joyce
     
  15. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Joyce; Hoe gaat het met Bas? Al een beetje opgeknapt?
     
  16. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.558
    530
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    #1316 Hopmarjanneke, 20 okt 2010
    Laatst bewerkt: 20 okt 2010
    Volgens mij zou dit het meest recente lijstje moeten zijn (in ieder geval vanuit het draadje met de afspraken en bevaldata) maar het is wel een heeeeeeeeel kort lijstje :D Dus volgens mij klopt het niet helemaal

    afspraken lijst mei 2011 mamma's:

    20-10-10: Superano: termijnecho (3e echo vk - 12 weken)
    20-10-10: Sunnyqueen: 1e echo
    20-10-10: Wish30 1e echo
    21-10-10: Wish30 intake VK
    21-10-10: Rianne80 3e echo (benieuwd naar de termijn...)
    21-10-10: Flowertje 2e echo termijn
    21-10-10: AnnieP 1e afspraak+intake vk
    21-10-10: Bloem1978 intake + 1e echo VK
    22-10-10: moederlynn 2e echo bij gyn
    22-10-10: mammienes 1e echo termijn
    25-10-10: Chaartje79 1e echo en intake gyn
    25-10-10: Bas1759 4e echo termijn/gyn
    25-10-10: Binna vk
    25-10-10: Yule echo VK
    25-10-10: GuusjeB 1ste afspraak vk
    25-10-10: Sunnie termijnecho
    26-10-10: Monika intake en 1e echo
    26-10-10: Bloemmm Termijn-Echo
    29-10-10: Bas1759 5e echo nekplooimeting/gyn
    29-10-10: Stampertje23 1e echo + intake
    05-11-10: Hop_marjanneke (Marjan) controle Frauenartzt
    12-11-10: CM1978 2e echo
     
  17. BAS1759

    BAS1759 Fanatiek lid

    23 jul 2009
    2.629
    0
    0
    GTB
    Limburg
    Met Bas gaat het eigenlijk best goed. Ik moet alleen even navragen aan mijn schoonmoeder wat ze van het gips vind. Ik kan namelijk overal vingers tussensteken en dat lijkt me toch niet echt de bedoeling of wel. Ik heb echt geen idee.

    xxx Joyce
     
  18. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    11 apr 2010
    2.815
    1
    0
    heb vandaag om half 3 een echo.. en heb vandaag vrij .... had beter kunnen gaan werken haha, zit nu de klok vooruit te staren.
     
  19. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Joyce: Fijn dat het goed gaat. Ik heb geen verstand van gips dus ik zou niet weten of er een vinger tussen moet passen ja of nee.

    Senna; heeeel veel plezier bij je echo vanmiddag. Is dat dan de termijnecho? Jij ook bijna 13 weken. Leuk. Weet iedereeen het al bij jullie?

    Even een vraagje over de termijnecho: Ik durfde dat niet te vragen bij de VK omdat het misschien overkomt alsof ik niets weet ofzo!

    Dus met 10,5 weken heb ik een echo gehad. Dan heb ik 27ste een intake bij de VK. Krijg ik daarna nog een echo met 13 weken of is die van 10,5 al de termijnecho?
     
  20. Rianne80

    Rianne80 Fanatiek lid

    20 jul 2008
    1.338
    0
    0
    Lelystad
    Mutsevluts, oh jee, de eerste keer 3 weken weg is ook erg veel, voor beide. Het enige voordeel dat je hebt is dat je je aandacht kan verleggen naar je nieuwe beebje, dat helpt mss in de tijd overbruggen?
    Nu na jaren is het hier wel gewend en kan ik ook wel genieten van de rust en extra genieten als ze terug zijn!

    Hopmarjanneke, heerlijk, 20 min genieten van je kleine in beeld, ja inwendig is veel mooier beeld over het algemeen!

    Nou snel aankleding en dreumes ook want er moet er eentje alweer uit school!
    De zon schijnt nu, duimen jullie mee dat dat even zo blijft?
     

Deel Deze Pagina