Soura 27 jaar 1 kindje en zwanger van 2e, bevallingsdatum begin mei met keizersnede. Eerste echo 17 september.
Trouwens laat het pikant maar staan dames, ik heb gewoon prikkende maagzuur en ben misselijk. Dus helaas hoe lekker ook
Soura vervelende kwaaltjes zijn dat hè maagzuur ..... Ik wilde net als lucida vragen Waarom een ks? Als je dat wilt vertellen natuurlijk
En ik ook! Floortje 27 jaar eerste kindje vermoedelijk 15 mei uitgeteld en pas! 10 okt eerste echo, wat laat in vergelijking met jullie
Tweede slapeloze nacht, heerlijk. Draaien draaien draaien piekeren ik word gek. Maar nergens slaap te bekennen. Ik ben weer een nachteter! Als die benaming bestaat. Had ik ook bij de eerste, echt gewoon berenhonger Tuurlijk mogen jullie weten waarom, ik werd ingeleid toen met 39 weken. Ik kon niet meer. Mijn buik was zo gigantische, dat wanneer ik even liep ik soms flauw viel. Dus ik mocht niet meer alleen op straat. Nou inleiding gebeurde op 14 nov 7 uur. Aan de baxter, om 12 had ik pas 2 cm. Om 17 uur 3 cm. Om 18 uur besloot de gyn m'n vliezen te breken. Om 21 uur had ik 4 cm en hadden ze het opgegeven. Er kwamen geen weeën, echt heel raar. Baby wou niet vast zitten in m'n bekken. En de gyn, begon echt medelijden met me te krijgen. Die kwam elk uur en zei: de volgende zeker met ks. Nou 24 uur begon de daling van het hartje. Ik werd na de ok gebracht en je raadt het misschien. Wilt hij beginnen met snijden, was de verdoving van de ibudurale uitgewerkt!.... Ik alsnog onder volledig narcose bevallen om 24.30 uur. Conclusie bekken te smal en om de een of andere reden, komt er geen ontsluiting na zoveel uur aan de opwekkers. Het was echt een zware bevalling voor mij en heb echt een tijdje op het randje gestaan van postnatale depressie. Vandaar dat we samen hebben besloten vaginale bevalling is helaas niks voor mij. Nou ga maar weer proberen verder met draaien en woelen
Floot, misschien kunnen ze gelijk een geslachtsbepaling doen. Dat is idd heel laat. Misschien is ze zo goed volzet jou gyn
@Soura Heftig je verhaal over je 1e bevalling. Wel fijn dat jullie nu een beslissing hebben genomen en dat je niet weer door zo'n hel hoeft. Lijkt me wel een rustig idee. @Maagzuur Daar had ik de vorige keer ook enorm last van, maar gelukkig wel pas in de loop van het tweede trimester. Ik moest toen allerlei lekkerde dingen laten staan, zoals fruit waar ik dol op ben. Was echt heel jammer. Ik had toen van mijn schoonvader in mijn kraamweek een enorme fruitsalade gekregen, omdat ik dat zo had gemist. Was heel lief Hier nu niet misselijk.... dat vind ik dan ook weer gek!
Hier ook slapeloze nachten, niets ligt lekker en krijg geen rust in de kop terwijl ik normaal nooit kan wachten om in bed te liggen. Ook mijn borsten begin ik nu echt te voelen en worden al zwaarder Vanmorgen echter wel stevige kwampen gehad net als jou jace, dacht echt tis voorbij nu, maar gelukkig zonder bloedverlies weer gestopt dus we hebben weer moed Morgen de cb digitaal! Kan niet wachten! Hoop echt dat hij 2 tot 3 aangeeft Fijne dag!
Jahe ik ben dan 9 week en 1 dag, ik ga maandag gewoon bellen of het een week eerder mag, dat is toch niet vreemd? Maarja andere kant als ik het wachten volhoud dan zit ik al bijna aan de 12 weken en wordt de kans ook kleiner dat het misgaat wat vinden jullie? Wel of niet eerder proberen te gaan? Qua kwaaltjes heb ik weinig last alleen wat obstipatie en mijn darmen in de verdrukking, savonds zere borsten en heeel vroeg wakker.
Vervelend dat jullie ook slapeloze nachten hebben, gelulkig voor een goed doel! Heftig Soura je eerste bevalling, misschien fijn dat je nu vooraf al duidelijk hebt hoe het gaat gebeuren?
@ Soura, wat een verhaal! Hopelijk kan dat dit keer allemaal voorkomen worden. Ook hopelijk snel n betere nachtrust. @ Floortje, had ik bij m'n eerste ook bij ruim 9 weken ...maar voor je het weet is het zo ver hoor! @ 7nov, balen dat maagzuur, hopelijk kun je deze keer lekker lang fruit blijven eten @ Willemientje, krampen zijn zo beangstigend , maar gelukkig gaat alles goed Hopelijk heb je ook snel n betere nachtrust!
@ Floortje, ik zou niet bellen, pas bij grote ongerustheid, 8-9 wkn eerste echo is echt normaal hoor. Er zit wel 1 klein voordeel aan, je ziet n mooier ontwikkeld baby'tje En krijgt mooiere foto's. Had bij m'n zoon op 9 en 11 wkn echo en dochter op 5+6 en 8+0, achteraf, toch geruster bij de termijn van zoonlief, want daarna is het weer zooo lang wachten tot de 20-weken-echo
Ja hebben jullie gelijk in! Ik wacht het rustig af en heb me er eigenlijk ook bij neergelegd. Voor je het weet is het zo ver . Met jou alles goed Lucin?
Floortje 9 weken is echt normaal. Ze doen officieel pas met 8 weken een echo. Want dan moet er een hartje zijn. Anders moet je terug komen. Ik liep voor m'n eerst bij en fertiliteitsarts en die is achteraf gewoon m'n gynaecoloog gebleven. Dit keer ook. Ik vind het ook beter dat het nu op voorhand beslist is. Ks is op zich geen hel. Revalidatie valt ook mee, enige nadeel zal zijn dat ik onze grote knul niet zo kunnen tillen voor 6 weken. Ik weet niet wie zei over een kramp. Maar vanochtend had ik ineens een ktamp. Die is nu weggevaren en heb er de misselijkheid terug voor gekregen. Slikken jullie al wat supplementen? Ik slik eigenlijk enkel foliumzuur.
Ooh nog een vraag. Willen jullie allemaal weten wat het wordt? Bij de eerste wou ik het gelijk weten, maar nu ben ik aan het twijfelen.
Goedemorgen dames, Ik wacht nog even voor het lijstje Graag wil ik eerst de 1e echo afwachten...ben zo bang dat het weer mis gaat, dat ik maar even rustig aan doe, ik vind mijn ticker al heel wat Spannend dus soura en sterr...we mogen alledrie de 17e! Tjah...9 weken duurt wel lang natuurlijk...bij mijn verlosk.prkt bieden ze altijd aan om met 7 weken een echo te doen...termijn echo is dan gewoon 4 weken later...vind het zelf wel prettig...
Bij de kruitvat hebben ze nu davitamon mama 2 plus 1 gratis dus die heb ik gekocht Wij willen graag weten wat het wordt, lijkt me heel handig voor de aanschaf van spulletjes en ik ben ook veel te nieuwsgierig hihi
Ik veelste nieuwsgierig dus ik zou ook graag willen weten wat het wordt..., hebben jullie ook al een gevoel? Van wat het wordt? Ik slik mama compleet davitamon