Heerlijk zeg mama in love! Doet je echt goed he! Sparky wel fijn dat ze zo snel doorverwijzen! Hopelijk krijg je morgen goede voeding.
Hier was vanmorgen de fysio voor Dani, ze denkt dat hij last heeft van spanning in z'n lijfje. Ik moet er nu voor zorgen dat hij overdag als hij beneden is, als een boontje ligt. Hij mag zich niet meer overstrekken. Wij hebben de sit&joy baby zitzak dus dat helpt goed. Verder oefeningen met hem doen door zijn beentjes en billen omhoog te doen zodat hij leert dat ontspanning fijner is dat gespannen zijn. Ik moet zeggen dat het lijkt te helpen zodra hij gespannen wordt zorgen we er voor dat hij een boontjeshouding aan neemt en dan zie je de spanning weg gaan. Hij moet dan z'n kin richting borst en beentjes omhoog doen. Morgen om 13.30 uur bij de ka, dan wordt hij goed onderzocht gelukkig. Dan weten we hopelijk waar die spanning vandaan komt. Vrijdag weer fysio, ondertussen zelf met hem oefenen. Hoop echt dat hij zich snel beter gaat voelen. Jeetje Sparky, zielig voor jullie kleintje. Hopelijk gaat t snel beter.
Ingrid dan is de draagdoek helemaal ideaal Dan liggen ze namelijk continu met de beentjes omhoog in de kikkerhouding. Volgens mij echt het proberen waard..
Sparky wat fijn dat ze het serieus oppakken en snel met je meisje aan de slag gaan! Hopelijk gauw uitsluitsel en dan de juiste voeding voor jullie meiske. Mama in love wat een heerlijke nacht! Ingrid wat fijn dat de fysio oefeningen heeft gegeven voor Dani. Is t ook een idee om m als een boontje bij je op je borst te laten liggen? Yael ligt graag op m'n borst met d'r beentjes opgetrokken en een gebogen ruggetje. Dan ligt ze volledig ontspannen tegen me aan. En inderdaad een draagdoek, ideaal. De appelgroene original en essential van by Kay zijn nu niet duur: 25 en 30 nieuwprijs. Is wel tricot, dus warm in de zomer, maar ik vind m heerlijk.
Liam ligt vaak ook zo bij mij op de borst. Dan is die heerlijk rustig. Draagdoek vind die ook heerlijk. Heb een tree life doek of zo? Is van m'n zus maar zij gebruikt m niet dus mag ik m gebruiken. Ingrid wel fijn dat de fysio tips heeft gegeven. Ben benieuwd wat de ka morgen zegt.
Klopt Samsoko; zo ligt Dani wel vaker maar het mooiste is t nu als hij recht naar voren kijkt ivm z'n nekje. Naar links is z'n voorkeurshouding en naar rechts zou te veel forseren. Helaas is een draagdoek niet echt geschikt voor mij ivm m'n whiplash ik kan dat wel eventjes volhouden maar niet lang genoeg. Ik draag zelfs strapless bh's ivm de druk van de bandjes die ik anders niet goed verdraag.
Hier ben ik ook fan van de draagdoek. Ik hou het wel vol ondanks mn wiplash maar heb dan in de avond wel meer last van nek en schouderbladen. Maar goed T vind het heerlijk dus ik heb het er voor over. Blijft een beperking hè ingrid?! De pukkeltjes lijken volgens het cb idd op talgkliertjes die verstopt zitten en moet vanzelf weg trekken. Verder niks op smeren. Sparky ik hoop dat je snel de juiste voeding hebt. Zo sneu al die onderzoeken voor die kleintjes maar ja soms helaas noodzakelijk. T heeft gisteren nauwelijks gespuugd of de hik gehad. Het lijkt dus beter tegaan met de voeding. Nu de fles 5u er tussen dus best tevreden over. Ze ligt inmiddels weer te slapen dus dat ga ik ook doen.
Oh vervelend Ingrid! Blue lekker he zo'n ruk tussen de flessen. Hier draag ik wel maar niet super lang. Want dan heb ik te veel pijn in m'n bekken en heupen en uiteindelijk door verkeerde houding ook in m'n rug. Vanmiddag op de begrafenis ga ik wel dragen. Scheelt me hannesen met de kinderwagen. Vannacht heerlijke nacht gehad! Om 10 uur laatste voeding. Toen in bad en hij heeft geslapen tot 7.30
Wauw trisha dat zijn echt heerlijke slaapjes! Sterkte bij de begrafenis! Ik kies ook meestal voor de draagdoek wanneer dat praktischer is dan met de wagen. Na de fles vannacht nog tot 7.30 verder kunnen slapen. Niet eens omdat T wakker werd maar de middelste sprong er tussen.
Oh wat ben ik weer jaloers . Hier om 21 uur, 1 uur, 4uur, 6 uur en 7!uur. Wie zocht er ook al weer handige bewaarflesjes? Ik vond net deze Moedermelk flessen En volgens mij is dat helemaal niet duur...dus bij deze even gedeeld.
Wauw wat een slaaptijden! Heerlijk zeg. Hier krijg ik Yael deafgelopen dagen weer niet in haar eigen bed s nachts. Gisteravond ruim 4 u gehuild vanwegekrampjes en vanmorgen vanaf kwart over 6 weer. Echt balen en ook zo zielig. Overdag is het een heerlijk te reden meisje, maar s avonds en s nachts en nu ook s morgens vroeg is t vaak gedoe en veel huilen. Ook enorm vermoeiendvoor mij. Probeer in ieder geval overdrag wat bij te tanken. Sterkte bij de begrafenis trisha Hier ook een whiplash maar in mindere mate dan bij jullie. De tricot by Kay zit bij mij als een T-shirt dus fijne drukverdeling en dat scheelt. Geen idee hoe dat is als Y straks groter en zwaarder is. En ik heb m ook nog nirtlanger dan een uur achtereen gebruikt.
Dani is vandaag goed onderzocht; hij heeft behoorlijke reflux (moet medicatie opschroeven) en ze denken dat hij een koemelkallergie heeft. We hebben nu medische voeding gekregen en moeten woensdag weer terugkomen. Hoop zo dat het helpt voor ons kleine mannetje ❤️
Hoop het ook voor je Ingrid! Hier de neocate voeding gekregen. En medicatie die we direct moeten geven als ze bij toeval koemelk krijgt en dan reageert. Ook moet dan gelijk een arts ingeschakeld worden. Ze heeft zeer heftige koemelkallergie en ze gaan overleggen of ze het provoceren gaan laten zitten het eerste jaar. Van de verzekeraar moet dat wel maar ze durft het niet aan omdat ze van de week suf werd. Ze heeft grote risico's om in shock te raken. Hoop zooo dat het nu beter zal gaan.
Ingrid en sparky hopelijk nu juiste voeding en tevreden rustige kindjes. Samsoko ik heb met korte afstand dragen ook niet veel last maar vandaag ruim 2 uur met draagdoek en middelste in debuggy gelopen en nu toch aardig last. Denk dat zodra ze zwaarder is ik niet zo makkelijk meer kan dragen.
Dani is ook weer flink gegroeid: 56,5cm 4.770 gram (500gram in een week (?!!!)) Verder kregen we de tip hem bij elk slaapje in te bakeren, hij heeft het echt nodig omdat hij zo onrustig is. Ze zeiden dat we de grote hydrofieldoek van de Hema daarvoor kunnen gebruiken omdat de Swaddle Me voor de zomer vrij warm is, heb er vanmiddag meteen 2 gekocht, zijn lekker luchtig voor de zomer.. Ook zijn ze heel groot. Heb een papier meegekregen hoe we dat moeten doen (is bijna t zelfde als met n kleine) als iemand dit wil zien dan wil ik er wel n foto van maken. Hier nu deze voeding;
Nou ingrid en Sparky ik hoop maar dat het nu wat beter gaat worden voor die kleintjes van jullie!! En ingrid 500 gram in 1 week, zal dat niet aan de weegschaal liggen?!! Best heftig zo ineens. Hij klonk voor mij altijd als een heel tevreden mannetje ! Veranderde hij zo ineens of was het eigenlijk vanaf het begin al wel zo. Hier gaat het een beetje het zelfde, de kleine meid wil nog steeds niet echt doorslapen op af en toe een verrassende nacht na. en ze word luidruchtiger eerder jammerde ze wat en tegenwoordig gilt ze al het boeren tijdens de fles haar te lang duurt! Moet er nu nog wel om lachen, de kleine gif kikker. Maar ben bang dat het een heel pittige tante gaat worden. Haha
Ingrid, fijn dat je gelijk al die hebt gekregen en niet eerst aan de pepti moet. Allergoloog zei vanmiddag nog tegen mij dat bijna alle kindjes met kma het goed doen op nutramigen en friso allergy care. Hopelijk werkt het gelijk! Heb je al een voeding gegeven? Demie, haha geweldig zo'n pittige tante! Dragen met wiplash lijkt mij wel zwaar! Fijn dat sommige het wel kunnen Hier nog niet eerder zo'n alert en relaxed meisje gehad als na de neocate fles. Wel meer last van terugslikken maar dat is logisch met deze enorm dunne voeding. Nog geen kramp gehad na deze fles terwijl de andere flessen voor directe krampen zorgde.
Super fijn Sparky!! Hopelijk krijgt je kleintje eindelijk een beetje rust en jij zelf natuurlijk ook.
@ Demie; hij was ook behoorlijk tevreden tot vorige week donderdag toen was het er opeens. Veel spugen, huilen, overstrekken enz.. Achteraf valt het kwartje wel, hij wou steeds meer voeding omdat hij dan de reflex kon blijven wegslikken en zijn lichaampje zit vol spanning omdat hij waarschijnlijk kma heeft.. Ik vind het wel mooi dat er pit in zit, maar idd dat beloofd wat haha @ Sparky; hij heeft om 15.45 en om 20.15 een fles met de nieuwe voeding gehad. Ik moet nu de jbpm ook weglaten. Merk dat deze melk ook heel dun is (hoop dat hij er wel een verzadigd gevoel van heeft) Net huilde hij weer flink toen we hem in z'n bedje legden. Heeft natuurlijk ook tijd nodig.. Ben benieuwd hoe de nacht verloopt.
Qua wegen: ja kan idd een verschil in zitten, vond het zelf ook veel al moet ik zeggen dat hij best al wel flink wordt