meisje!

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door nadine, 25 sep 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nadine

    nadine Lid

    17 mei 2006
    35
    0
    0
    achterhoek
    Goedemorgen :D ,

    Ik zit met een klein vraagje en ik hoop dat jullie voor mij hier een antwoord op hebben.

    Kan het zo zijn dat de schaamlippen van jou pas geboren kindje aan elkaar groeien, en is het mogelijk wanneer je kleine meid een half jaar oud is dat je dit prongelijk kapot kan scheuren en dat haar gaatje dan in eens grooter is!

    Ik vind dit zelf een super raar verhaal :( en mijn vriendin kwam hier mee aan dat dit bij haar kleine was gebeurd, ik hoop dat 1 van jullie mij hiet bij kan helpen!

    Groetjes Nadine
     
  2. maisy

    maisy Fanatiek lid

    12 jun 2006
    4.859
    0
    0
    Hmm ik heb 4 meiden, ben een beetje expert hehehe :p Nee ff serieus, als je ze verschoont dan veeg je ok tussen de schaamlipjes door dus kan me nie voorstellen hoe dat dicht groeit.is bij mij no gnooit gebeurd iig!
     
  3. Niet meer actief

    vreemd verhaal, ik kan het me niet voostellen, maar misschien dat het kindje 1 of andere aandoening heeft daar?
    Evengoed nooit van gehoord!
     
  4. minni

    minni Fanatiek lid

    13 mei 2006
    3.607
    0
    0
    verweggiestan
    Ik zou als ik haar was ff naar de ha gaan. Laat hem het nakijken en dan weet ze het zeker.
     
  5. Gina

    Gina Fanatiek lid

    20 dec 2005
    1.755
    0
    0
    Je hoort wel eens van verkleefde schaamlipjes maar hoe het precies zit . I don't know!
     
  6. minni

    minni Fanatiek lid

    13 mei 2006
    3.607
    0
    0
    verweggiestan
    Je moet er echt ff mee naar de ha en dan zal er waars een zalfje voorgeschreven worden.

    Ik zou zowiezo met een wondje daar naar de ha gaan, want met n vieze luier kan je een infectie oplopen.
     
  7. nadine

    nadine Lid

    17 mei 2006
    35
    0
    0
    achterhoek
    Allemaal bedankt voor jullie antwoord, ik geloof wel dat ik hier iets mee kan.

    Het is helaas wel zo dat wanneer de ha of op het concultatie buro iets verteld word waarmee ze moet op lettten of zo dan krijgt de kleine het wel!
    Net als of ze de kleine ziek praat echt ziellig!

    Thanx
     
  8. wendy1611

    wendy1611 Fanatiek lid

    14 mei 2006
    2.463
    0
    0
    Agos wat sneu, lijkt me ook bijzonder pijnlijk als daar een scheurtje zit. Je kunt idd verkleefde schaamlipjes hebben, dus voorzichtig zijn met schoonmaken daar.
     
  9. wendyalweer

    29 sep 2006
    9
    0
    0
    Ik heb er weleens van gehoord, van verkleefde schaamlipjes, daar moest je vooral niet aan trekken, dat zou vanzelf goed moeten komen?

    Een vriendin van mij kreeg juist te horen van een arts op het CB dat ze zelf moest spreiden. Maar dat zou ik niet doen hoor.
     
  10. eliesja

    eliesja VIP lid

    3 okt 2005
    8.226
    0
    0
    @t Home
    Ik hoorde van mijn kraamhulp destijds dat je tussen de schaamlipjes niet mocht schoonmaken. Maar nu is onze meid ook al bijna 4 mnd, geldt dit nou nog steeds eingelijk? :rolleyes:
    Ik maak het nog steeds niet schoon tijdens het verschonen, alleen als ze in bad gaat, maak ik het schoon.
     
  11. juudje

    juudje Fanatiek lid

    7 mrt 2006
    1.854
    0
    0
    helmond
    Mijn kraamhulp zei dat als je de luier verschoond en een doekje gebruikt, dan 1 keer tussen de schaamlipjes mag gaan. Om het toch ff op te frissen, maar idd niet gaan pulken ofzo

    liefs Juud
     

Deel Deze Pagina