Ben benieuwd hoe lang jullie dreumes / peuter slaapt 's middags... Iris heeft tot voor kort 2,5u geslapen en nu ze ziek is geweest zit ze rond 1,5 / 1.75 u. Is net iets kort voor haar heb ik t idee... Ze slaapt snachts gewoon door; van 19-7
het verschild hier, ene keer slaapt ze niet en de andere keer een uurtje maar kan ook zo weer 2 1/2 uur zijn, geen touw aan vast te knopen. savonds gaat ze om 19.00 er in en komt tussen 7 en 8 uur er weer uit
Hier ook meestal 2.5 soms wel 3 uur. Maar ook soms maar 1.5uur (zoals vandaag) en dan is hij echt niet uitgeslapen pfff. Merk wel dat hij op het kdv beter slaapt. Hij begint nu ook in de fase te komen dat hij af en toe een middagdutje overslaat...
Mirre slaapt al een hele tijd soms helemaal niet 's middags. Soms wel en dan varieert het echt van 30 min tot 2u ...
Hier ook een kleine die ene keer 2 uur slaapt en andere keer niet. Denk een soort tussenfase. Ach, als hij smiddags niet of te weinig slaapt dan gaat hij eerder naar bed savonds!
Mijn jochie van ruim 2 slaapt overdag meestal 2,5 uur. Alleen op het kdv en soms thuis maar 1,5 uur. Al merk je het verschil niet echt. Dan maakt hij nachten van 9 tot half 8 grofweg..
Mijn dochter slaapt meestal wel, maar slaat soms een middagslaapje over. Ze slaapt tussen de 1,5 en 3 uur. Ze heeft een periode gehad dat ze standaard maar 1,5 uur sliep.
Mijn zoon is 2½ en slaapt gemiddeld anderhalf uur, soms langer, soms korter. Heel af en toe een paar dagen dat hij absoluut niet wil slapen of heel kort slaapt,maar de laatste 2 maanden zijn die eigenlijk niet meer voorgekomen. Ik merk ook wel dat hij het nog echt nodig heeft, anders is hij ´s avonds echt total loss en niet te genieten. Hij slaapt rond 20.00 tot de volgende ochtend 07.30 ongeveer.
tussen de 1,5 en 2 uur. Hij slaapt ineens meer ook snachts, lijkt wel omdat het donkerder smorgens is..
Merk wel dat hij op het kdv beter slaapt. das grappig, sophie slaapt thuis juist beter dan op kdv. je ziet aan haar ook niet dat ze moe is, toch stop ik haar iedere middag wel in bed, en vervolgens slaapt ze met gemak 2 uur. als ze naar kdv is geweest, haalt ze de 2,5 wel.
Ik heb een ontzettende slaapkop hier, is altijd al zo geweest. Ze slaapt overdag meestal 2.5u, gisteren zelfs 4uur (tja druk weekend gehad he)! En snachts slaapt ze van ongeveer half 8 tot de volgende morgen half 9
Kyra slpaat nu ruim een maand niet meer 's middags. Toen ze nog wel sliep varieerde het ook van 1 tot soms 3 uur.