mijn eigen fout.....

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door mamamadelon, 28 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. guppie81

    guppie81 VIP lid

    13 sep 2006
    12.334
    1
    0
    Ik maak van eten geen drama, wil je niet eten dan maar niet. Toetje krijgt ze altijd (yoghurt) want dat hoort gewoon bij haar zuivelbehoefte. Soms wil ze 2 toetjes en dat mag van mij ook wel. Ze gaat de laatste tijd wel steeds beter eten.
     
  2. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    13 aug 2007
    4.077
    5
    38
    nou vanavond had ik een heerlijke pastaschotel gemaakt (ovengeheimen knor,mozzarella) ;)
    maar hij wilde alleen 2 sliertjes pasta en begon toen over een toetje.
    dus ik heb 3 keer uitgelegd dat hij eerst zijn bordtje leeg moest eten anders kreeg hij geen toetje. en toen heeft hij dus geen toetje gekregen. drama,maar hij baalde wel,morgen maar kijken of hij misschien meer wil eten.

    ik laat het jullie weten!
     
  3. rodelief

    rodelief Fanatiek lid

    14 feb 2008
    1.527
    0
    0
    Hier gisteren ook iest nieuws gemaakt.
    Meneer vertikte het om ook maar 1 hap te nemen.
    Van alles geprobeerd. Maar nee, nee, nee...
    Dus hij heeft ook geen toetje gehad en s`avonds heeft hij ook niets meer gehad.
    Het maakt totaal geen indruk op hem.
     
  4. mamamadelon

    mamamadelon Fanatiek lid

    13 aug 2007
    4.077
    5
    38
    nou sinds die beruchte avond eet hij nu een stuk beter.
    ik zet zijn toetje gewoon op tafel zodra we gaan eten en dan zeg ik dat hij een toetje mag als hij zn eten op eet.
    en zowaar eet hij nu ongeveer de helft op of wat ik met hem afpsreek (5 hapjes bijv.)
    dus chantage werkt hier wel!
     
  5. zonnetjes

    zonnetjes Fanatiek lid

    19 aug 2006
    3.079
    1
    0
    drenthe
    sophie heeft al 3 dagen amper aard en groente gehad, wel vlees. vandaag hadden we macaroni, normaal gesproken wil ze alleen droge macaroni. maar we hadden haar nu ook een bordje macaroni met saus gegeven. en spelletje gedaan, wie grootste hap kon nemen. eerst papa,toen mama en toen sophie, ze heeft vervolgens haar hele bordje opgegeten. daarna nog bordje droge macaroni, we wisten niet wat we zagen..
     
  6. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    30 nov 2008
    8.641
    0
    36
    Noord Brabant
    Tja, hier een dame waar al 3 jaar lang niets helpt!
    Tot ene jaar at ze alles en ineens niets meer;)
    Overdag wel, brood en fruit eet ze goed.
    Maar dat warme eten...nee, haast niets.
    En maakt niet uit wat we eten, zelfs friet eet ze soms maar 3 frietjes.
    Er zijn ook dagen dat ze wel heel dr bord leeg eet en dan kan t zomaar groente zijn hoor. Ik zorg dan ook dat ik eens per week snijbonen eet, want die gaan er wel in.
    Verder eet ik gewoon wat wij lekker vinden, want met hara is toch geen rekening te houden haha.
    Ze krijgt gewoon 1x per dag een snoepje en een koekje en ook gewoon iets van vla.
    Straffen helpt niet, belonen ook niet.
    Het is zoals t is en ik vind het fijner om gezellig aan tafel te zitten, dan dat ik vanalles uit de kast haal om dr te laten eten
     
  7. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Dominique eet volgens mij al anderhalf jaar weinig tot niks 's avonds. Ze lust niks. Maar dan ook echt bijna niks. ( lees: geen aardappels, groente, vlees, vis, patat, pizza, appelmoes, rijst, enz...)

    Wat eet ze dan wel? Pasta, maar dan ook alleen tortellini of spaghetti, uiteraard zonder vlees, mogelijk klein beetje saus, veel kaas. Kaas, brood, pindakaas en eigenlijk veel vleesbeleg gaat er goed in. Tegenwoordig eet ze soms een paar happen aardappels mee ( let wel, kokhalzend...) en dan mag ze ook een danoontje.

    Hier gelden de volgende regels: iedereen zit aan tafel en mag er pas af zodra iedereen klaar is met eten. We maken het gezellig door te kletsen. Dean eet heel goed, wordt ook uitgebreid beloond. Zodra Dominique ook een hap neemt en ook doorslikt ( erg belangrijk, kan namelijk zo 15 minuten kauwen en vervolgens toch uitspugen 8)) krijgt ze een daverend applaus en ze wordt er aan herinnerd wat ze krijgt als ze alle opeet ( danoontje, 1 snoepje en nog even mee naar beneden na haar badje)

    Ze krijgt nooit vervangend eten, eten wat de pot schaft. We worden nooit boos, alleen soms wordt ik wel verdrietig als ik haar weer zo slecht zie eten. Dit gebeurd vaak als de duivels mij ook een bezoekje brengen ;)

    Aanleiding: ik vermoed dat wij haar hebben "verpest" door de potjes.. We zijn te lang doorgegaan. En nu maar hopen dat het in de toekomst beter zal gaan.
     
  8. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    30 nov 2008
    8.641
    0
    36
    Noord Brabant
    @Angel, meid je hebt echt niets verpest door potjes!!!!!
    Ik heb altijd voor Eva dr prakjes zelf gekookt, vanaf het allereerste hapje...want he, dan zou ze vast wel alles eten later...NOT!
     
  9. yinte

    yinte Fanatiek lid

    28 jul 2008
    4.513
    1
    0
    mama en huismanager
    omgeving breda
    ik heb vanmorgen al op een soortgelijk topic geantwoord. lees dat topic ook maar even door voor wellicht nog meer reacties.
     

Deel Deze Pagina