pff klotezooi daar zeg.. had net fer aan de telefoon en die wisten de namen nog niet eens!!!! ohh af en toe die defensie daar ... en dan ook nog beter overwillen komen.. (zal niet vertellen hoe/waarom weet ni of da mag anders maar PBén ) hij wil echt! naar huis nu .. ja zegt ie pattrouileren doen hun club ook wel s samen met hun door bijv. te weinig man.. nou had er niet aan moeten denken .. en dan te bedenken dat fer die wagens die op bermbommen gereden zijn moet strippen zeg maar.. bah... ben blij alssie gewoon weer veielig thuis is.. snap niet dat ze daar nog mensen heen sturen !!
he meiden das weer flink balen he dat nieuws van gister, zit je lekkker tv te kijken komt er zon bericht tussendoor pff niet erg bevordelijk voor de gezelligheid savonds zeg maar. echt flink balen. die lui worden ook steeds slimmer in het maken van ied`s he. ze worden steeds moeilijker te vinden flink lastig allemaal dus. @lydia, he meid nog ff hoor nog een paar daagies ne hij is er weer. dus dit was dan vast het laatste dat ie zon beetje er moest dan en dan kan ie zich gaan voorbereiden op de thuiskomst. en meid ik denk dat iedereen wel een punt heft dat hetn iet lukt op een of anderem naier met zwanger worden hoor. het is ook lastig om zulke dingen van je af te zetten. ik had het ook wel en bij madam was het toch in 3 keer raak. maar duncan daarentegen duurde wel 7 mnd dit was dus ook niet erg bevordelijk voor de gemoedstoestand. maar gewoon blijven oefenen dan komt het echt wel hoor gemiddeld doe je er een jaar over zeggen ze toch. maar jha niemand die schrijft ik deed er maar een jaar over nee iedereen zegt goh het duurde wel een heel jaar. of dan van die meiden die zeggen jah het was in een keer raak dat lees je nou eenmaal meer. dus probeer lekker relaxed erbij te blijven en genieten van de momenten. jahoor duncan is weer bevrijd ahahha @eliesja, dat klinkt idd goed zeg die stoel. en idd niks erntigs hoor met duncan maar hij draait dus echt konstant om en dus ook in box en jah dan komen zijn benen steeds klem ed tussen de spijlen en kan ie neit verder dan schreeuwt ie alles weer bij elkaar. daarom zit ie nu al een tijdej in zijn loopstoel al weet ik dat het neit zo goed is. maar hij ziet ern u al neit meer uit. heeft ie pap gehad nou denk dat ie alles er al weer uitgekotst heeft en hij is zelf dus helemaal goor zijn trui zijn handen zijn koppie. en steeds maar schreeuwen omdat ie neit vooruit komt en dan spuugt ie weer pfff. hahaaha maar jah fase he gaat ook wel weer over. en meid kan me voorstellen datj en u zelf heel veel schrik hebt ineens helemaal als je dus wet hoe en wat. dit had ik ook wel toen die van mij dus heen ging hij heeft er dus de eerste keer ieds gezocht met zon metaaldetector en dan op de grond erboven gelegen om ze met een kwastje vrij te maken. maar ik ging gewoon van zijn kunnen uit en had er dus alle vertrouwen in dat ie het kon en moet zeggen dat me dit goed geholpen heeft. en ook het feit dat zijn clubje met de grote eindoef ook geen "doden"hadden., in tegnestelling tot de andere groep en tjah jammer geneog zijn daar toen ook een paar van omgekomen in het echt. maar goed het hielp mij uds erg dor gewoon veel vertrouwen in zijn kunnen te hebben. nou ga eens ff madma aankleden en eens kijken of meneertje ff in de box wil. en an manlief eruit halen die mocht vandaag uitslapen en dan kunnen we straks ff stukkie fietsen met de doggies.
thanx voor je berichtje suus , ja ik weet ookwel dat het gem. een jaar kan duren maar ik ben al gestopt met de nuvaring in dec 08 . en toen hebben we wel voor t zingen de kerk uit gedaan maar dan nog.. ach ja we zullen wel zien ... indd gewoon goeie hooop blijven houden ! ( niet dat het dan meezit dat mn zusje de 1e x prberen zwanger was en mn zus ook maar goed ) fijne SCHITTERENDE dag vandaag meiden
lydia, tis idd lastig voor je gemoedstoestand dat dan je zussies beiden zo snel zwanger zijn. en tjah voor zingen de kerk uit is natuurlijk ook een onthoudingsmethode dus de kans dat het dan raak is is dan natuurlijk ook kleiner. al zijn er altidj van die jonge meiden van 16 ed die daarmee zwanger raken. maar jah dr zijn dr ook zat die na een keer de pil te zijn vergetne zwanger zijn of erdoorheen maar dat zijn dus weer die verhalen die je overal hoort terwijl het helemaal niet zo waarschijnlijk is. maar dus wel interesante verhalen zijn, want jah zeg nou zelf het is leuker zulke dingen te lezen dan van iemand die zegt ik ben op de normale manier tussen een half jaar en jaar zwanger geworden en heb een goeie zwangerschap. das veelste standaard toch. je zou voor je eigen eens kunnen beginnen dan met ovulatie test oid miss dat dat je zelf wat opbuert dat er wel wat is oid. zelf heb ik steeds templijsten gedaan en tjah zul je zien ik had bij duncan net altijd midden in de wk mijn ei en laat dan net manlief er niet zijn hahaha. maar he je vent is straks een paar weekies thuis dan kun je klussen one ende op de gekste tijden ed. dan heb je meer kansen dan met een werkwk toch. en van die dag hebben we genoten hoor doen eht nu nog hihi. vanmorgen lekekr een heel eind gefietst vanmiddag beetje in ene deel van tuin gerommeld en duncan heeft lekker in her campingbedje buiten geslapen. zo maar ff alles opruimen hier en de kids naar boven bonsjoeren hihihi.
jeetje meiden wat kletsen jullie tocgh veel hihi. hier gaat alles goed. ,mw heeft 2 nachten in de woonkamer geslapen die dacht dat krijsen wel leuk was zo middeg in de nacht en 4 uur lang. dus hup bed in de woonkamer en hoorde ik er al een stuk minder, nu gaat het al 2 nachten goed in haar eigen kamer hihi.. gister hebben we me mama fiets opgehaald en ze vindt het prachtig maar we bouwen langzaam op hoor het fietsen. @geesje welkom!!! en 6,5 wel lang hoor maar we helpen je de door heen hebben we met lyd ook gedaan. @lyd balen he zolang hoofdpijn heb het ook vaak hoor sinds me zwangerschao. @eliesja hihi je hebt dus lekker geshopt moeten kinnen toch. @mamasuus hoe is het met je man afgelopen?
hey meiden.. @mamasuus, gelukkig is duncan weer vrij hihi en minder dat gespuug weer zeg, heeft duncan daar nog steeds zo'n last van? me vent had me al redelijk gerustgesteld, maar dan gebeurt er dit, hetgeen wat hij ook gaat doen..en dan krijg ik et toch wel erg op me heupen..maar heb alweer wat meer gehoord en het gaat gelukkig weer beter..het is ook beter om er positief tegenover te staan, anders heb ik het erg moeilijk die 4 maanden en dat kan ik niet gebruiken natuurlijk. @noa, nou gelukkig gaat het slapen beter! hoe staat het met de huizenjacht?? En hoe gaat het verder met je meissie? Al helemaal opgeknapt? @lydia, is natuurlijk niet leuk als je zussen gelijk bij de eerste keer zwanger raken en jij niet, maar zoals mamasuus zegt, gemiddeld doe je er een jaar over, met uitzonderingen daar natuurlijk. Had gister danny en Alyssa met mijn zonnebrandcreme ingesmeerd, maar kwam vanmorgen in de slaapkamer en danny zag er niet uit, een hele dikke kop en helemaal rood en onder de uitslag..blijkbaar kon hij niet tegen mijn zonnebrand en dat in combinatie met de zon..arme ziel, kind ziet er echt niet uit, zijn oogjes ook helemaal dik, is nu net een chineesje..Alyssa had maar 1 plekje en verder gelukkig niks..blijkbaar kunnen ze niet tegen geparfumeerde zonnecreme, het is het hetzelfde merk als wat ik speciaal voor hun heb, dus dacht gister dat kan wel, maar dat dus nooit meer.. vanmorgen naar het graf geweest, nou het is echt een hele mooie steen zeg, eindelijk een plek om echt naar toe te gaan zeg maar, was ook wel weer ff een emo-moment..
noa hahah werd je zo gek van dr joh. tjah dan is eht idd wel eens een oplossing toch haha. gelukkig gaat hetn u beter. hoest met dr ziek ZIjn dan alles weer in orde nu? en idd je huizenjacht dat vreog ik me vant weekend ook ineens af. en ne hoor nog niks gehoord van de situatie van manlief kan nog wel heel lang gaan duren. hij is vandaag weer nar zijn werk dus wei weet hoe lang hij er nu weer meot zitten haha. @eliesja, perfect zeg dat de steen er mooi bij staat nu. dan is het toch een fijner plekje voor je gevoel he ipv zon kale plek in het gras want meer is het jah neit in het begin. oh gut wat zielg van de kleine man dat ie zon last heeft van de zonnebrand zeg. echt sneu. ik moet hier ok maar weer ff wat halen want voglens mij zijn onse koppies ook allemaal rood mar dan door de zon hihi. fijn dat je vent je wat gerust heeft kunnen stellen. je meot idd de positieve dingen kunnen blijven zien. dan is het makkelijker vol te houden. vaak helpt het idd al als je wat meer weet over de situatie waarin het ongeval was. ons manneke spuugt idd nog steeds wel veel hoor. hij ligt dan ook veel op zijn buik en tjah dat in combi met een volle maag dat gaat neit zo best. hij ziet er smorgens een half uurtje na het ontbijt al neit meer uit helemaal ondergekotst ed. zelfs als ik hem een half uurtje in loopstoeltje doe oid dan presteert ie het nog erna weer te kosten echt zo vies. met warm eten is het iets minder maar met pap pff dat komt er altidj standaard voor de heflt weer uit. en ik stop echt wel als ie niet meer echt toehapt dus hij eet niet alijtd alles leeg maar toch blijft het doorgaan echt zo vermoeiend af en toe. als we dus ergens heen moeten dan hou ik hem zo lang mogelijk in pyama en dan op allerlaatste vlak voor ie inde maxi of wagen gaat kleed ik hem pas aan. en dna eerst nog ff met slab haha. erg toch he hihi. jeetje duncan is al wakker zou hem dan toch zo maar ff gaan halen. ik dacht nog wel ff snel te computeren en dan zo nog ff de was te vouwen oid maar nee hoor meneer besluit om ook wakker te worden grr. hij had ons gehoord denk ikhij ligt al vanaf 6 uur te kletsen dus jah miss toch dan maar eens tijd voor ie madam helemaal wakker maakt hihi.
goeiemorgen !! suus , ja tempen doe ik en dan zie ik ook indd wanneer ( en of! ) ik een ei heb gekregen en ovu testen heb ik ook gebruikt toen we bezig waren.. ach ja we zien wel.. misschien ben ik dadelijk in 1 keer zwanger ! nah succes met duncan indd je zou zeggen dat als je hem rechtop laat spelen ff dat hij het dan heeft laten zakken en hij niet meer spuugt maar dat valt dus tegen.. hmm weet t ook niet zo goed.. heb je verdikkings iets erbij zitten bij zijn fles ?! misschien dat dat helpt.. kweet t ook ni .. ja pap is eigenlijk al dik he dus daar zou t ook ni aan moeten liggen.. hmmzz ja noa : dat hebben jullie zeker gedaan mij erdoor geholpen ben echt blij dat ik dit forum had gevonden! en vooral dit topic komt helemaal goed.. gaaf je mamafiets!! komt helemaal goed uit met t goede weer in het vooruitzicht !! en huizenjacht.. indd ook benieuwd naar.. !? oeps eliesja! arm mannetje!! haha niet meer dan dan met jouw zonnebrand arm rood ventje.. hoop dat het weer n beetje is bijgetrokken.. en fijn dat het graf er nu (nog) mooier uitziet snap dat t ff een moeilijk momentje is.. nah van mij mag die verrekte stofwolk wel weg! want morgen moeten eigenlijk de mannen vertrekken die woensdag komen ( die ferdi's club opvolgen) en uiterlijk mogen die ook donderdag of vrijdag komen maar anders dan komt ferdi dus later naar huis ! zul je altijd zien he !! klotezooi daar... ohja, heb net onze zorro naar de dierenarts gebracht hihi mannetje af istie vanavond nah heel verhaal haha ! xx PS: VOLGENDE WEEK KOMT MN SCHATJE THUISSSS!!!! (fijn om dat te kunnen zeggen)
hoi meiden @eliesja owjee konden ze der niet tegen, nou weet je het voor de volgende x hihi. en fijn om te horen dat het een mooie steen is bij je vader, is toch belangrijk want moet wel fijn aanvoelen als je vij je vader langs gaat. me meissie is aardig aan het opknappen nog wel aardig vermoeif maar het gaat goed gelukkig!! @mamasuus owjee duncan dus zo aan het spugen het zoontje van me zus ook echt zo zielig. gelukkig heeft mijn meissie het niet. zal mij benieuwen hoe het met je man afloopt hopelijk loopt allesn met een sisser af. @lydia ja volgende week lekker hoor!!!! dan zal je hier niet veel zijn hihihi. en ja hij fiets heerlijk de mamafiets we bouwen het rustig op hoor. nou de huizen jacht ging slecht tot vandaag!!! dit huis is echt zo leuk moet wel een en ander aan gedaan worden maar de man die er woonde is naar amerika verhuist, zijn vrouw kon hier niet aarde en aangezien hij druk aan het klussen was is het groffe werk al gedaan dus alleen behang en iets op de vloer enzo. hele grote tuin voor en achter kan eventueel door getrokken worden want is hoekhuuis. morgen gaat onze makelaar kijken en een bod doen dus duimen jullie even voor ons
@noa, oh meis dat is super nieuws!! ga zeker ff duimen voor jullie, dus mischien toch nog op de valreep een huissie naar jullie zin.*duim duim duim Fijn dat je meisje het weer goed doet! @lydia, YEAHHHH aftellen zeg, hopenlijk gaat het vliegverkeer ook weer door, dan kunnen ze hun overnemen en kan jou ventje lekker naar huis!!! @mamasuus, ja dat zal best wel medeveroorzaker zijn dat hij zoveel op zijn buik ligt, doet duncan dat zelf? of leg jij hem altijd op zijn buikje? Wel midner hoor, je wast je een breuk zo! Nou ben hier ook aan het aftellen hoor, pfff ben het zo zat, lijkt wel of er een heftige storm op komst is, de kids zijn gewoon echt erg..kom handen tekort.. Heb ze vandaag wederom om kwart voor 7 op bed gelegd, trok het niet meer gewoon.. danny heeft nog steeds een bolle harses haha..wel sneu hoor, hij heeft er niet zoveel last meer van, gister nog wel, heb tot laat met hem op gezeten, de arme ziel, hij had heel veel jeuk ook. vandaag niet naar buiten geweest met hem , alleen om alyssa te halen van school, verder maar binnen gehouden en het trekt al wat weg..gelukkig
ik duim hoor noa !! he dames zorgen jullie ff dat hier n zinnetje verdwijnt NOS Teletekst (4e pagina )
wat is het nummer dan bel ik gewoon ff.. ga in ieder geval duimen.. wist trouwens niet dat daar een teletekst pagina van was!!
haha nee ik ook nii ! maar dacht ff zoeken dan kan ik het makkelijk in de gaten houden ! en je hoor hij was er
@lydia, nou gelukt hoor denk ik want zie niks bijzonders meer staan op teletekst. dus dan komt ie zoals het lijkt gewoon volgende wk naar kreta en dan naar huis jee. kun je weer lekker live knuffelen ed. das altijd goed toch. @eliesja, och de kleine man nog steeds opgezwollen hihi zou er wel grappig uit zien idd maar jah blijft sip natuurlijk. duncan die draait al een aardig tijdje zelf en ook al draai ik hem op zijn rug trug dan ligt ie al voor ik me omdraai weer op zijn buik. hij vind dat gewoon leuker want wer op zijn rug kan ie ook wel. vind ie alleen niks aan hij probeert vooruit te komen maar tot nu toe alleen maar succes met achteruit en rond hahaaha. dus je monstertjes waren weer bezig, ach nog een weekie en dan zitten jullie met zijn alleen in het vleigtuig op naar de zon. kun je ff bijtanken. madam is idd die dinsdag ook jarig hihi 4v alweer gaat hard he. we vieren het alleen voor de meesten zondag das makkelijker aangezien ze allemaal uit ned moeten komen. we duimen dus voor mooi weer want in huis is het erg krapjes als ze er allemaal zijn hihi. heb een kiddyZoom weg laten leggen bij intertoys moet alleen nu nog ff kijken wanneer ik hem kan halen deze wk denk maar met kopavond donderdag oid. dan past manleif maar ff op de kids. hoop dat zijn ouderschapsverlof doorgaat. hij heeft vandaag papieren mee met bewijs dat yasmine van hem is en bij ons inwoont. dan krijgtie als het goed gekeurd word anderhalf jaar lang elke woensdag vrij das nog eens fijn. (mits de baas het toelaat natuurlijk want oef ed tellen neit mee) valttrouwens best mee wat het je kost bij defensie wist neit dat dit meeviel. tis maar 75 euro en je adv dagen. nou jah adv dagen die heeft ie al een aantal jaar neit kunnen gebruiken ivm opleiding en uitzendingen dus die missen we niet. al die info die krijg je vast nog wel eliesja van teletekst ed. of heb je al een info dag gehad? want daar zeggen ze het altidj volgens mij en staat dan ook in die boekies. @noa, fijn dat je meisje opknapt. het kan wel een tijdje duren voor ze weer helemaal de oude is het is altijd een beste lichamelijke klap voor zon kleintje. dus je neefie heeft het ook zo erg, jah word dr hier ook af en toe gek van hoor. zet hem expres wat vaker in loopstoeltje maar jah das ook neit goed voor de ontwikkeling natuurlijk maar steeds maar weer heenrennen om zijn kots uit zijn bossie haar ed te halen dat word dan ook lastig. dus eindelijk een naar je zin gevonden super zeg zal voor je duimen dat ie doorgaat want dit klinkt als een superkansje. we kwamen er van de wk achter dat ons oude huis in ned ook alweer te koop staat hihi dus ff gespiekt op funda. ze hebben aan het huis redelijk wat gedaan maar de tuin hebben ze verwaarloosd zo zonde want die was echt mooi en groot. ooh jammie drink me late michatto net met volle melk (die was in aanbeiding kreg je kinderchocolade bij) maar jeetje dat proef je meteen hoor. regent het bij jullie ook, zwaaide net manloief uit was het helemaal nat buiten brr maar wel goed voor de tuin hihi. maar jah aks ze dat ff gezegt hadden dan had ik gister in de tuin bezig gegaan en vandaag in huis maar goed is niet anders. moet straks toch taart bakken want ze hebben op school vanmiddag grootouder dag. elk kind neemt dan een opa of oma mee en dan gaan ze de hele middag leuke dingen doe nknutselen ed. en koffie met taart eten hihi en ik moet er dus een maken. maak dus een echte boerenappeltaart met room hihi hollandser kan haast niet toch hihi.
goeiemorgen !! ja ja heb gechekt! eerst moesten ze melden om 8.00 en dat is verplaatst naar 10.00 maar ze gaan dus gewoon gelukkig !! zag het al helemaal gebeuren hihi .. en je oude huis te koop.. lijkt me wel raar om dat weer te zien en vooral wat ze dan veranderd hebben als die oude bewoners van ons ons huis nu zijn slaan ze stijl achterover haha ( vooral als dadelijk de vloer is gedaan en de badkamer ) want alles was zalmroze met OVERAL ggoed ( goude plinten , op de muur , op het plafond en overal !! ) maar goedd regen ... nee hoor hier ist wel mooi ... althans droog en denk dat het vanmiddag wel weer lekker word.. nu nog wel koud.. fijne dag vandaag dames !! nog een ruime week !!
Lydia, het gaat nu lekker opschieten meid!!! Fijn dat alle vluchten weer op gang komen zodat hij daar niet vast komt te zitten. @ all, soorryyyy dat ik al zo lang niet heb meegekletst! Als jullie me nog kennen haha. Ben druk met afstuderen en had tussendoor nog 'ff' mijn knieschijf gebroken. Dus Sitcen gebeld, mannetje 1.5 week eerder thuis. Dat was wel heel fijn, want ik had hulp nodig bij alles! Inmiddels gaat het al beter, maar nog steeds aan het revalideren. Is nu al bijna 6 weken geleden en loop nog met krukken. Zondag ben ik weer begonnen met clomid en nu maar hopen dat ik gauw zwanger mag zijn. En jij ook ly!!!! Liefs!
Nou, ik ben telkens alle berichten aan het lezen, en als ik iets wil typen komt er wel een janker die aandacht wil... Dus nu maar even poging 83 @eliesja: fijn dat de steen zo mooi is! zal wel ff slikken zijn geweest, of niet? @lydia: oeoeoeoe... nog 8 dagen! Ik kan me zo indenken hoe je je nu voelt! De vorige keer was ik helemaal onrustig en telkens maar het huis aan het poetsen. Alsof hem dat wat interesseerde... Hij wilde alleen maar een koude pils met mij naast hem @Noa: duimduimduim! Is er al iets meer bekend van de makelaar? Zijn jullie al lang op zoek naar een huis? Hier is het echt een gekkenhuis... Milou kwam al de hele week elke 2 uur. Alex vond het nodig om vooral tijdens elke voeding aandacht te willen (logisch, zou ik ook willen). Dus, na de truckendoos geprobeerd te hebben, maar besloten om te stoppen met bv. Het lijkt meteen beter te gaan. Vorige voeding was om 11.00u, dus mama blij Weet niet meer wie het vroeg, maar mijn man zit bij het verkenningspeloton in Ermelo. Hij zal de konvooien helpen te beveiligen. Ik geloof dat er met deze oefening heel veel militairen meedoen, dus het zou wel heel toevallig zijn als onze mannen elkaar kennen
@ nen: jeetje, heftig! Wat studeer je als ik vragen mag? Lukt het nog wel een beetje nu? Wel lekker dat je man nu eerder thuis is! Zal trouwens niet makkelijk gaan, zwanger worden met zo'n knie... Ik hoor mijn dochter... werk aan de winkel!!
@ geesje, ik studeer Personeel & Arbeid. Ben nu bezig met mijn scriptie, maar daar vind ik eerlijk gezegd maar niks aan haha. En zwanger worden gaat inderdaad niet zo heel handig met mn knie nu. De variatie gaat er wel een beetje uit zo haha Maar we doen ons best Jullie nog van harte met jullie dochter! Fijn dat het beter lijkt te gaan nu ze op de fles zit.