Nee idd dat zal ook wel zo blijven.... En dan denk ik weer...hoe het zal zijn om een positieve test in handen te hebben.. En dan sta ik weer met beide benen op de grond.. ***minoutjes droom***
Ik moet morgen weer bellen met ziekenhuis als ongi er niet doorkomt. Er wordt dan primolut voorgeschreven....
Vandaag weer gebeld. Nog steeds niet ongi. Ik begin nu op 2 oktober met primolut. Moet wel van te voren testen..... Erg spannend hier.
Nou ,dat is me ook wat! Zit je er een keer op te wachten en dan wordt je het niet! Hoop dat de duiveltjes alsnog snel komen. Gr Flam
@@verhip......ik zie dat jij 10 okt kan starten met de pil. .....wanneer mag jij dan deca gaan spuiten,?
Hmm, wat is deca? Ik hoop 10 okt ongi te worden, dan 21 dagen aan de pil en op de 18e pil moet ik beginnen met spuiten van lucrin of zoiets? Is dat hetzelfde als deca?
Potverdorie, wat vervelend dat je moet wachten op die ongi. Je wilt zo graag vooruit, maar op deze manier lukt het niet. Sterkte met wachten en hopelijk duurt het niet lang meer. Liefs Hope
Nee nog steeds geen Maar was die stress zo beu dat ik vanmorgen het ziekenhuis heb gebeld,en ik mocht komen voor een bloedtest. BEN NIET ZWANGER...... Ze hebben vanmiddag gebeld.Nu weet ik het tenminste zeker en zullen die rot er vast wel aan gaan komen. Waarschijnlijk komt dit door die laatste behandeling of door de stress..rarara. Op 2 oktober begin ik nu met primulut.En 8 oktober de eerste decapeptyl..
Mijn zijn inmiddels gearriveerd... Pffffff wat een stress heb ik in mijn lijf.... Ik ga tijdens mijn behandelingen weer acupunctuur doen.