Misschien bekken te nauw

Discussie in 'Gezondheid' gestart door nutts, 16 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Hallo,

    Ik ben met bij de verloskundige geweest kindje ligt netjes met het hoofdje naa r beneden maar nog niet vast. Ze zijn nu een beetje bang dat mijn bekken te smal is dus kan dan niet indalen. Volgende week weer langs en dan evt naar het ziekenhuis.

    Plus mijn bloeddruk kruipt langzaam omhoog.

    vind het zo spannend iemand ervaring?
    Zowel positief als negatief zijn welkom.
    Kan ik me voor bereiden
     
  2. Blaadje

    Blaadje Fanatiek lid

    1 feb 2011
    1.748
    223
    63
    Hier ook een eerste kindje dat meer niet indaalde, uiteindelijk vlak voordat ik doorgestuurd zou worden lag ze voldoende vast.
    Echt op het nippertje hoor want ze moesten het met inwendig onderzoek bekijken... (heel fijn trouwens ;) )
    Uiteindelijk gewoon vaginaal bevallen!
     
  3. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Misschien een rare vraag maar hoe gaat zo'n onderzoek
     
  4. Hooverphonic

    Hooverphonic Fanatiek lid

    30 sep 2013
    2.234
    0
    0
    Hier iemand met een te smal bekken, en helaas ook twee keer een keizersnede. Met name nummer twee paste echt niet. Wilde ook niet goed indalen en is nooit vast gaan zitten. mijn moeder heeft ook een te smal bekken en ook zij heeft twee ks gehad.
     
  5. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Oké daalde het kindje helemaal niet in of niet volledig?
    Bij mij zit het hoofdje wel al achter het schaambeen
     
  6. Blaadje

    Blaadje Fanatiek lid

    1 feb 2011
    1.748
    223
    63
    Onderzoek deden ze door met de vingers te voelen aan t hoofdje. Wat ze precies deden geen idee.
    Uiteindelijk lag ze dus niet helemaal vast! Nr 2 daalde op en af in, en uiteindeljk pas echt tijden de bevalling, helaas vorderde toen de ontsluiting niet zo goed omdat ze maar niet ver genoeg wou zakken. Maar ook de tweede keer vaginaal bevallen van n kindje van ruim 8 pond!
     
  7. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Oké Dank je wel. Ben nu iets geruster
     
  8. Floddertje123

    Floddertje123 Bekend lid

    12 jun 2014
    915
    0
    16
    Overijssel
    Bij mij wou hij ook niet indalen terwijl hij al weken goed lag, uiteindelijk ingedaald tijdens de bevalling en gewoon vaginaal bevallen :).

    Ik maakte mij ook wel zorgen aangezien je overal leest dat het niet uitmaakt als de baby nog niet ingedaald is maar dan ging het steeds over een tweede of volgende kindje. Met de eerste kan het dus ook allemaal meevallen.
     
  9. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Hier ook 2 niet ingedaalde baby's gehad, 1 keer spoedkeizersnede en 1 keer gepland!
     
  10. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.550
    526
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Mijn oudste lag al weken in de juiste richting, maar wilde niet vast gaan liggen. Pas met 39+6 kreeg ik groen licht en met 40+3 vaginaal bevallen. Wel met vacuum en knip, maar achteraf bleek dat de navelstreng om haar hals zat, wat mogelijk verklaarde dat ik hulp nodig had. (3696 gr)

    De tweede daalde pas 20 minuten voor de geboorte in, op het moment dat mn vliezen knapten en ik persdrang kreeg. (4120 gr bij 40+5)
     

Deel Deze Pagina