Zaten jullie gister ook vol verwachting voor de buis voor de nieuwe miniserie Missing?? Ik wel! Maar wat viel het tégen!! Ik vond het heel onrealistisch, zo erg zelfs dat ik het na 20 minuten alweer voor gezien hield. Qua onrealistische series ben ik wel wat gewend, kijk ook gtst.... maar binnen een paar minuten wist die moeder al waar ze haar zoon moest zoeken en kreeg ze het aan de stok met één of andere bende en brak ze in, in een bedrijf waar zij camerabeelden kon vinden van de straat waar die zoon woont. Meteen wist ze hoe ze beelden van de afgelopen week moest terugzien, heel knap... Knap onrealistisch, ja!!! Heel jammer...ben benieuwd naar jullie meningen!
Het is maar hoe je het bekijkt... ik vind hem supergaaf.. en onrealistisch.. tja als je ex-cia bent neem ik aan dat je weet hoe je in moet breken en een comp moet bedienen....? het blijft natuurlijk een script.
Ik vind de serie ook helemaal leuk.! Vond t wel wat weg hebben van de film taken, tuurlijk weet je dat t goed af gaat lopen, maar vind t evengoed een erg leuke serie
Haha meningen verschillen! Vooral de mijne Kreeg net bericht van de bieb dat The Killing 2 voor me klaar staat, dat is ook een héle goede serie! Erg spannend Veel plezier verder met kijken van Missing!
Nou ik vind het zo spannend!! En ja, beetje onrealistisch misschien, maar aan de andere kant neem ik toch aan, dat een CIA agent wel een beetje kan vechten/inbreken