Hoi, kan je je afgekolfde moedermelk opwarmen in de magnetron? En kan je je magnetron ook gebruiken voor steriliseren van spullen in plaats van het telkens uit te moeten koken? Zo ja, hoe werkt/ moet dat dan? Alvast bedankt voor je antwoorden!
Afgekolfde moedermelk liever niet opwarmen in de magnetron, want dan gaan veel antistoffen verloren. Flesjes kun je heel goed steriliseren in de magnetron m.b.v een magnetronsterilisator. Deze zijn in verschillende babyzaken te verkrijgen. Ilja
Voordat ik naar de winkel ga rennen...Hoe werkt dat dan precies..zo'n magnetronsterilisator (goed woord voor galgje trouwens..). En is het sneller dan uitkoken?
Beetje water in de bak doen, flesjes en speentjes in een sopje of alleen met water even goed schoonmaken, alles in de bak zetten, deksel erop en magnetron op 5 minuten zetten. Klaar. Zo werkt in ieder geval de avent-sterilisator, maar het lijkt me dat andere op dezelfde manier werken. Of dit nu sneller is dan uitkoken..tja dat is aan jezelf. Ilja