Net zwanger-buikpijn normaal?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Moby, 15 mei 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Moby

    Moby Actief lid

    15 mrt 2007
    476
    0
    0
    Ik weet sinds vanmorgen dat ik zwanger ben (4 weken en 2 dagen). Nu heb ik last van buikpijn net onder mijn navel. Het lijkt net of er een brede band om mijn buik zit, is dit normaal?
    Af en toe heb ik ook steekjes. Het is niet echt pijnlijk, maar ik voel het wel. Voor de rest heb ik geen kwaaltjes.
     
  2. Lintje

    Lintje VIP lid

    9 okt 2006
    6.218
    1.423
    113
    Nederland
    Ik had menstruatieachtige pijn, tot wel 14 weken.. Volgens mij kan het geen kwaad, er gebeurt natuurlijk een wondertje daarbinnen..
     
  3. Moby

    Moby Actief lid

    15 mrt 2007
    476
    0
    0
    bedankt voor je antw. Het is nog wel heel onwerkelijk hoor.
    Ik denk dat ik morgen even langs de ha ga voor adviezen en tips.
    Ik ben zo onzeker.
     
  4. Ja, ik had hetzelfde. Was nog behoorlijk pijnlijk ook soms. Hoort erbij. Niks om je zorgen over te maken. Probeer, wanneer het kan, te genieten!
     
  5. Talitha15

    Talitha15 Actief lid

    2 mei 2007
    238
    0
    0
    Ik had daar 2 weken geleden ook erg veel last van, werd er zelfs wakker van 's nachts. Het is nu 1 week over, maar af en toe voel ik het nog. Hoort er bij heb ik begrepen. :)
     
  6. ik heb er in het begin ok veel last van gehad
    en nu heb ik veel last van het groeien van mijn buik
     

Deel Deze Pagina