niet eens kunnen worden..

Discussie in 'Babynamen' gestart door soovi, 30 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. soovi

    soovi Fanatiek lid

    1 nov 2007
    2.465
    582
    113
    Zijn er hier meer die het absoluut niet eens kunnen worden over de naam? Over de meisjesnaam waren we het meteen eens, maar de jongensnaam... :S
    We kunnen het maar niet eens worden en het ziet er ook niet naar uit dat we dat nog gaan worden. Ik weet echt niet meer wat ik moet doen, de namen die hij wil daar heb ik gewoon geen goed gevoel bij.
    En hij vindt de soort namen die ik wil niks.
    En dan heeft hij ook nog een achternaam die bij het grootste gedeelte van de namen die ik leuk vind absoluut niet klinkt..
    Ik weet het echt niet meer, de tijd begint ook echt te dringen.
     
  2. oei! moeilijk hoor! ookal ben ik nog niet zwanger, we zijn het al wel eens over evt namen. kan je de 2 namen niet leuk met elkaar combineren? misschien onstaat er dan een naam waar jullie allebei weg van zijn?
    weten jullie al wat het wordt?
     
  3. Mamzie

    Mamzie VIP lid

    29 jun 2006
    7.318
    0
    0
    prov. Groningen
    ow wij hadden dat ook. Voor een meisje waren we het meteen overeen voor de naam maar voor een jongetje :(
    Zijn namen vond ik niks en visa versa.

    uiteindelijk kwamen we een naam tegen die we beide mooi vonden gelukkig :D

    Dus gewoon al jouw en zijn voorkeuren laten vallen en op zoek gaan naar een "nieuwe" naam ;)
    Of 2 namen combineren dat kan soms ook.


    Succes! En hoop dat jullie er snel uitkomen saampjes
     
  4. soovi

    soovi Fanatiek lid

    1 nov 2007
    2.465
    582
    113
    We zoeken het gewoon allebei in een totaal andere hoek.
    Dus ook combineren werkt niet en zelfs al beginnen we allebei helemaal opnieuw (al een paar keer gedaan) dan nog blijft hetzelfde probleem bestaan..
     
  5. Mamzie

    Mamzie VIP lid

    29 jun 2006
    7.318
    0
    0
    prov. Groningen
    hmmm das balen zeg :(
     
  6. Aura

    Aura Niet meer actief

    Mischien dat iemand uit jullie nabije omgeving (goede gezamelijke vriend/in ofzo) nieuw daglicht kan werpen op jullie namen, omdat je er zo inzit zien julie mischien niet alle mogelijkheden..
    t is maar een ideetje heel veel succes!
     
  7. Mariekie

    Mariekie Lid

    29 nov 2007
    74
    0
    0
    Je hoort toch wel vaker dat stellen pas DE naam weten op het moment dat ze hun kind voor het eerst echt in de ogen kijken. Dan weet je het zeker.

    Misschien kun je allebei je drie favoriete namen opschrijven en dan echt de doorslag gevende naam beslissen op het moment dat het geboren wordt?

    Mij lijkt het wel heel erg belangrijk dat de voornaam of voornamen bij de achternaam passen. Het hoeft natuurlijk niet te allitereren, maar
    Mohammed Jansen of Klaas Gumuz is ook zo wat.....
     

Deel Deze Pagina