Hallo meiden, Ik ben deze maand begonnen aan een andere pil hij heet Marvelon. Nu zit ik in mijn stopweek en nog niet ongesteld komt dit wel vaker voor. Normaal ben ik 3e dag ongesteld en zit nu op dag 4. gr Chantal.
Kan zijn dat je lichaam moet wennen. Was de nieuwe pil wel meteen veilig dan? Anders zou ik even de HA bellen als ik jou was.
Als je vorige pil ook een eenfasepil was (alle 21 pillen in de strip bevatten dezelfde hormonen) en je met de marvelon bent begonnen na je vorige stopweek, op de gebruikelijke dag, is deze pil gewoon veilig. Tenzij je hem vergeten bent natuurlijk, raadpleeg dan je bijsluiter maar je geeft niet aan de pil vergeten te zijn. Bij sommige pillen komt het voor dat je menstruatie verandert. Het kan zijn dat je alsnog een bloeding krijgt of dat ie uitblijft. Als je echt gerustgesteld wilt worden kun je een zwangerschapstest doen of contact opnemen met je huisarts.
Danabelle, bedankt dat had ik inderdaad ook begrepen ik wacht het nog wel even af als ik helemaal niet ongesteld word kan ik altijd de huisarts bellen