Mijn naam is Jack en ik ben 33 jaar. Mijn vriendin is 39 jaar en heeft een dochter van 16 jaar uit een vorig huwelijk. Wij zijn nu 6 jaar bij elkaar en willen graag een kindje. Omdat mijn vriendin al bijna 40 is en wij al meer dan een half jaar aan het proberen zijn, willen wij een afspraak maken om de medische molen in te gaan.
hallo Jack75, welkom! Wat leuk dat jullie nu ook samen kiezen voor een baby! Je schreef dat je vriendin al bijna 40 jaartjes is lijkt mij inderdaad wel slim om de een en andere onderzoekjes te doorgaan in de zwangerschap, nekplooien of een vlokkentest.... de de vk of gyn zal jullie hierin ook wegwijs gaan maken, geen zorgen. Aangezien je vriendins leeftijd is het redelijk normaal dat je iets langer bezig bent voordat je zwanger raakt,maar een half jaar bezig zijn is voor veel mensen normaal.... Als jullie zich zorgen maken en jullie het te lang vinden duren dan zou ik zeggen ga opzoek naar een geruststelling door eventueel toch even contact op te nemen met een huisarts of gyn. Geniet alvast maar lekker met je vriendin van de voorpret, want het cadeautje wat je gaat krijgen is geweldig! groetjes
Hoi, welkom hier! Leuk dat er ook eens een man komt, meestal zijn hier alleen vrouwen. Heel veel succes met zwanger worden, hopelijk duurt het niet meer al te lang!