Elegance ik heb je rood gemaakt in de lijst, balen hoor meid! Jammer dat we nog niets weten van de nod ers van vandaag!
Bink wil je matroosje ook weghalen en terugzetten op (ik dacht?) de 30e? EDIT: ik zie dat dat al gedaan is Lama!
Pfff ik heb daar zo'n hekel aan. Ik had pas ook zo'n chick aan de deur van de Nuon. Ja, zei ze, wij hebben gehoord dat de mensen hier in de wijk heel veel betalen voor de energie. Nee hoor, helemaal niet, zei ik. En weet je wat ze vroeg???? Hoeveel betaalt u dan? Nou vraag ik je? Dat vraag je toch niet. Ik heb dus ook geantwoord met: "Ik vind dat jou dat helemaal niks aan gaat." Toen wilde ze ook nog 1 of andere folder pakken, dus toen heb ik er nog maar een "als je me iets wilt geven of aansmeren kan je je de moeite besparen want ik ben niet geïnteresseerd." tegen aan gegooid. Tjongejonge wat een brutaliteit van die lui zeg. WTF gaat t hun aan hoeveel ik betaal?!
pff heb er net 10 min over gedaanom het geheel inclusief plaatje te veranderen...ben er nog niet geroutineerd in!
doei ventje is er niet vanaaf dus ik lig al lekker in me bedje Baantjer op en hier mee kletsen heb ik wel verdient na zon hele enerverende dag .
Maar hij doet het wel weer zo Bink! toppie! Dag dag BEG! Mensen aan de deur om iets aan te smeren: *patsboem*
Heitje ter info, wij eten altijd 2 dagen macaronu maar ik had de vorige dagen bijna niets gegeten (stond me tegen) dat er zoveel over was dat vriendlief 3 dagen achter elkaar macaroni gegeten heeft. (en er was nog over)