NOD Juli

Discussie in 'NOD forum' gestart door Lucia, 31 mei 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Esdepes

    Esdepes Actief lid

    6 jun 2006
    150
    0
    0
    Gewoon vastbinden, dat ding wordt vanzelf hard! :)

    Wie kinderen wil , moet pijn lijden! hahaha
     
  2. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Hahaha, die zal ik onthouden.
     
  3. samantha1986

    samantha1986 Fanatiek lid

    21 mrt 2006
    1.632
    0
    0
    hutje op de hei
    ahahahahh das een goeie
     
  4. bar

    bar Fanatiek lid

    1 mei 2006
    2.342
    0
    0
    Secretary Pre-sales&Implementation
    Gouda
    whaaaha die is echt goed.. die onhoud ik ook ;)

    Ik voel me sinds 3 dagen vreemd in mijn buik. Allerlei krampjes en steken. Vandaag ben ik ook onwijs duizelig. Maar het kwam ineens. Zo uit het niets.. leek net of ik zo onderuit ging. Maar heb wel gegeten enzo..
    Vorige maand was ik ook onwijs duizelig..
     
  5. bengel

    bengel Niet meer actief

    hallo bar

    helaas kan dit ook ontpillen betekenen..afwachten dus maaar...
    wat een gedoe he...
    succes

    bengel
     
  6. Esdepes

    Esdepes Actief lid

    6 jun 2006
    150
    0
    0
    Dat is het goede woord ja, een gedoe... dat is het ook echt...

    Des te meer je trouwens op deze site zit, des te gekker je wordt, haha. :D

    Normaal wil ik altijd dat mijn ongesteldheid zo lang mogelijk weg blijft, maar nu lijkt het wel of die 4 weken tot je kunt testen eeuwen duren... terwijl het normaal zo snel daar was!
     
  7. bar

    bar Fanatiek lid

    1 mei 2006
    2.342
    0
    0
    Secretary Pre-sales&Implementation
    Gouda
    nog altijd ontpillen??? is dat niet met een maand uit je lijf??
    maar heb er alleen na mijn ei last van. ervoor niet.. had ik vorige maand ook :(
    al die gevoelens enzo ook..

    ja dat met die ongie heb ik ook. die 4 weken gingen altijd zo snel :(
     
  8. Dreamy

    Dreamy Actief lid

    9 mei 2006
    489
    0
    0
    Zuid Holland
    Echt heel herkenbaar is dit allemaal. De cyclus lijkt nu inderdaad wel een eeuwigheid te duren. In de wachtweken denk je echt van alles te voelen...
    Als er 1 ding is wat ik geleerd hebt is dat je lichaam echt een loopje met je kan nemen. Je voelt ineens allemaal dingen die je de maand ervoor niet voelde voor je NOD. En toch betrap ik mezelf er elke maand weer op dat ik dingen voel... Pfff af en toe word ik zo moe van mezelf hahaha ;)
     
  9. bengel

    bengel Niet meer actief

    lieve bar

    ontpillen kan helaas een half jaar duren...jij hebt t geluk dat je wel 'meteen' ongi werd, ik ben nu 1/2 jaar verder, en ga wellicht voor de 4e keer ongi worden: cyclus 1 70 dagen, cyclus 2 45 dagen...
    maar andere klachten horen ook bij het onpillen: duizeligheid o.a., ontzettend last van hormoontjes (heb ik dus enorm) en zo nog wel meer.
    Dus helaas: het hoeft niet na 1 maand uit je lijf verdwenen te zijn...t kan natuurlijk altijd...is bij iedereen verschillend.
    Ik hoop t voor je dat je niet meer hoeft te ontpillen en dat t (snel) raak is

    Groet
    Bengel
     
  10. Damie

    Damie Bekend lid

    14 jun 2006
    724
    0
    0
    ooh je heb zo gelijk...Vreselijk he! Steeds als ik hier iets lees dan denk ik dat ik het ook heb of voel hahahahha. Ik zit ook in mijn "wachtweken".

    Moedernatuurl kan heel gemeen zijn
     
  11. bar

    bar Fanatiek lid

    1 mei 2006
    2.342
    0
    0
    Secretary Pre-sales&Implementation
    Gouda
    ik dacht dat het zo uit je lijf was.. Ja ik was wel blij toen ik ze zag afgelopen maand.. Mijn lichaam voelt echt zo anders sinds ik gestopt ben..
    Ik denk dat ik volgende maand ga tempen.. en misschien ovutesten ga gebruiken..
    Voor jou is eht ook niet fijn zo.. Die lange cyclussen.. grrrrr
    heb jij wel iets van een ovutest ofzo?
     
  12. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Mijn cyclus tijdens het slikken van de pil duurde ook stipt 28 dagen en nu zijn ze wel twee keer zo lang. Het is dus niet alleen het gevoel dat het langer duurt het IS ook daadwerkelijk zo.
     
  13. Dreamy

    Dreamy Actief lid

    9 mei 2006
    489
    0
    0
    Zuid Holland
    Ja je hebt gelijk bij sommige van ons duurt het na het stoppen met de pil ook daadwerkelijk langer.... :oops:

    xxx Dreamy
     
  14. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Wachten duurt altijd te lang Dreamy, en inderdaad hoe meer we op het forum zitten hoe gekker we met z'n allen worden. Ik voel ok dingen die ik nooit eerder opgemerkt had, maar achteraf heeft het niets met je cyclus te maken, dat is het frustrerende. We houden onszelf nog te vaak voor de gek. Zo ben ik er nu zeker van dat ik in mijn vruchtbare periode kom, maar zekerheid heb ik niet.
     
  15. bar

    bar Fanatiek lid

    1 mei 2006
    2.342
    0
    0
    Secretary Pre-sales&Implementation
    Gouda
    je lichaam kan je aardig voor de gek houden ja.. en je gevoel ook
     
  16. Ana

    Ana Actief lid

    28 mei 2006
    229
    0
    0
    Z-Spanje
    Het is gezellig hier, ik surf zo af en toe een dagje voorbij en heb meteen een zooi paginas om bij te lezen van heb ik jou daar...

    Iemand vroeg over afscheiding, ik lees me gek de laatste tijd en hier kan ik inmiddels antwoord op geven!! Waterige en eiwit achtige afscheiding horen bij de voorbereidingen op de ovulatie, dus ervóór, als je dan (1 of 2 dagen voor de ovulatie) sex hebt, helpt dat slijm ervoor dat het voor de zaadjes gemakkelijker is om de baarmoeder in te komen (ik check tegenwoordig de baarmoedermond dagelijks en dat is echt een superklein gaatje wat gewoon dicht zit met klaarblijkelijk een slijmprop erboven als je niet vruchtbaar bent).

    Ik merk sinds gisteren dat m'n onderbuik begint te veranderen (heb officieel nog 4 dagen voor de uitgerekende ovulatie), voel wat meer spanning erop, m'n schede is zachter en sponziger, m'n borsten ook een beetje. Ik heb gelezen dat 1 of 2 (of 3) dagen voor de ovulatie ook de baarmoedermond zachter wordt en meer open gaat staan, samen met de afscheiding vergemakkelijkt dat de doorgang van de zaadjes, zo kunnen ze als het goed is tot in de eileiders komen en wachten op de eisprong.

    Ik geloof dat na de ovulatie de boel weer gesloten wordt (het eitje kan zo'n 6 a 12 uur leven), de afscheiding stopt en dán het begint het tergende, smachtende wachten... Als je geluk hebt dan komt het bevruchte eitje tussen 5 a 10 dagen later pas aan in de baarmoeder om zich in te nestelen, vanaf dán kan je pas de eerste symptomen gaan merken heb ik begrepen (jeee, wat heb ik een hoop geleerd de afgelopen maand hier!! :) ).

    brrrrr, ik denk dat ik een hoop dingen ga doen volgende week want dat wachten van de vorige maand was echt hopeloos, ik zit nu pas in de 2e ronde dus ik ga er maar vanuit dat er nog een aantal rondes te gaan zijn en de wachtkamer is idd om gek van te worden, aargh!

    Sterkte iedereen die in de wacht zit want dat is echt het zwaarste gedeelte! Ik hoop dat we vd wachtende dames niemand terug zien hoor, die moeten maar massaal door naar het zwangerenforum, DEZE ZOMER IEDEREEN ZWANGER!! What the heck.

    Mijn klusperiode komt er aan en we zijn al flink aan het oefenen, dit is het leukste deel ;)

    Liefs, Anneke
     
  17. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Dank voor je uitgebreide voorbeschouwinf Ana ;)

    Ik zal flink gaan klussen de komen de dagen, nou maar hopen dat het in ronde 7 eindelijk tot het gewenste resultaat leid.
     
  18. bar

    bar Fanatiek lid

    1 mei 2006
    2.342
    0
    0
    Secretary Pre-sales&Implementation
    Gouda
    ik hoop het ook voor je.. Ik ga duimen
     
  19. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Pas maar op, je krijgt nog RSI van al dat geduim ;)
     
  20. Isis75

    Isis75 Fanatiek lid

    7 jun 2006
    1.768
    0
    0
    Bedankt Ana,

    Dus nu mijn afscheiding niet meer waterig is komt de eisprong, dan zou ik mooi op schema lopen met mijn banner haha. We wachten wel af, gelukkig hebben we veel plezier in het klussen ;)

    Loeki ik duim voor je. O ik heb mijn profiel aangepast. Nu heb ik zo een cyclus banner geknipt plakt etc. Moet je dat elke dag opnieuw doen of past het zichzelf aan?

    O,o dit is pas ronde 1 ik zou niet zo bezig moeten zijn met zo een forum etc. Maar voorgenieten is ook eeeeerg leuk.

    Erica
     

Deel Deze Pagina