Een paar dagen niet gekeken en kijk wat een roze ! Gefeliciteerd ! Ikzelf ben vanaf dat ik opstond vanmorgen kots misselijk.. bah bah Ben bang dat ik een griepje te pakken heb Suc6 iedereen! Liefs Elena.
Ik heb zaterdag mijn NOD. Maar kan bijna niet wachten met testen. Toch ga ik het proberen......ohhhhh ikke ongeduldig!
Hier vandaag mijn Nod pff verga van zenuwen want voel niks dat op een zwangerschap wijst maar ook niks dat op een ongi wijst Alleen zere (.)(.) maar dan eerder mijn klieren dan men tepels ofzo...
meiden, er komt nog meer roze bij, ik heb net getest, en ik ben gewoon zwanger, na al die tijd spontaan zwanger, echt een heel groot wonder, ik ben zo blij kan het bijna niet gloven, maar het is echt zo! Hoop dat jullie allemaal heel snel me mogen volgen@
Of je dan blij kan zijn goeie mischien is het bij jou wel dat ie pas daalt als je ongi bent (en weet ook niet hoe lang je fase na ei is ) Je klachten zeggen me niks elke maand heb ik klachten heb ze van a tot z wel gehad ..weet alleen als je zwanger bent dat je de klachten ook kunt hebben maar ik had er een ander gevoel bij heb nog geen kinderen zoals je ziet i mn onderschift 2 ma gehad
Wauw parels! Van harte gefeliciteerd meid! Had je klachten of een vermoeden dit keer? Ik voel namelijk helemaal niets.....ben er bang voor dat ik gewoon ongi ga worden dit weekend.
Nog net november, heb geluk met mijn korte cyclus haha! Nog net 30 november, net ff gekeken! Ben zo blij! Heb alleen wel last van buikpijn en krampen hoop maar dat dat neit erg is!
@Kartouche: wil je stemming niet de kop in drukken hoor, maar bij zakt m'n temp pas na een aantal dagen ongi . Maar dat je temp verder gestegen is is wel een heeel goed teken hoor! @Parels: ook vanaf hier nog ff: gefeliciflapsteerd! Mooie banner!
Ik had vanaf vorige week maandag steeds een rommelige buik, dacht eerst dat ik toch al ongi ging worden, maar voelde toch anders, heel raar Ook had ik al een week pijn in mijn borsten een soort spierpijn aan de buitenkant, die vooral savonds erger werd en het lijkt ook alsof mijn borsten dan saafs ook groter zijn Verder was ik een paar keer duizelig en ik ben heel moe savonds, en ben smorgens vroeg wakker steeds Heb jij al symptomen?
Hoi Het gaat toch de goede kant op met maart. Steeds meer roze. Alle zwanger gefeliciteerd. Groetjes MarielleB
Wauw Parels!!!! PROFICIAT!!!! Wat goed en fijn zeg, ben echt blij voor je. Zo zie je maar dat dat SMEPPEN toch duidelijk zijn vruchten afwerpt..... hahaha gaaf zeg! Na 14x even een maand smeppen en tadaa! Super gewoon.
Ja niet te geloven he, dit is zo vreemd! Voor jou een goed voorbeeld he, jij bent net zo hard bezig als mij, dsu hopleijk volg je me snel, ik blijf voor je duimen hoor, dat weet je!
Ik kon het nu dus ook niet meer laten om te testen. Heb hem net gedaan en ik zie echt een heel licht teststreepje. Hij is even dik als de controlestreep maar nog wel heel licht. Ik wordt gek!