als dat zo is, dan zal morgen pas mijn NOD zijn, denk zo, maar dan zal ik evengoed vanavond al lichtelijk wat moeten verliezen, omdat het meestal 's avonds bij mij doorzet.
Ik ben zelf in december jarig en heb dat nooit leuk gevonden.....Als het in april raak zou zijn ben ik 28 december uitgerekend....Ik vind het gewoon niks. Zijn nog maar net bezig dus vandaar even een maand "rust". Eigenlijk zouden we deze maand ook al niet proberen (1 december uitgerekend), maar toen hadden we zoiets van eind nov-half december is nog wel ok. In die laatste weken van december wordt het allemaal een beetje veel....We zien wel. Je zult zien dat het in mei raak is en het dan te vroeg komt alsnog in december komt, maar dat zien we dan wel. Als het volgend jaar nog steeds niet zover is dan gaan we gewoon door hoor; zo'n groot "probleem" maken we er ook niet van!
of ja kan ook nog verder dagen overtijd gaan he... mijn 3de cyclus na ringstop was ook opeens veel langer... tis allemaal mogelijk!
Ah oke snap ik. Ik ben zo benieuwd wanneer ik ongesteld word. Ik heb zoiets van laat het morgen maar komen dan ben ik er vanaf. Zelfs met bruinverlies blijf je twijfelen omdat er toch mensen zijn die daarna zwanger bleken. Laat je morgen ook even weten hoe het er bij jou voor staat?
och ja, we zien wel! ik ga er nu vanuit dat ik snel naar april kan, op naar de volgende ronde. dan is het alleen maar een grote verrassing als ik toch zwanger blijk te zijn. ala ik na ga hoe we geklust hebben, kan het iig nog wel
ik ben er vandoor, auto van mijn moeder halen en dan werken. vriendjelief heeft mijn auto mee, morgen krijgt hij zijn nieuwe! jippie... fijne dag nog iedereen, mischien nog tot vanavond! anders tot morgen!
AH YOOTJE JAMMER JOH! Ik had het zo gehoopt voor je en ik kan me heel goed voorstellen dat je er nu ook niet meer zo in gelooft! dat heb ik ook hoor, negatief is en blijft toch bijna altijd negatief... het is maar een enkel keertje dat het dan toch nog positief word... Ik hoop voor je dat jij die gelukstreffer hebt! ik duim!
ik ga midden op de dag lekker douchen! hebben zo'n leuke regendouche gekocht... hangt net aan de muur en die moet ik testen! cheers dames! x
Jammer Yootje! Heb je wel symptomen van zwangerschap? Enneh meiden, be positive till you pee positive haha!
Haha Lady, kun je toch wat gaan testen LOL! Leuk zo'n regendouche, met een grote kop? Of bedoel je een ander?
Ik laat t wel ff weten hoor. Denk dat er de komende dagen geen verandering is. Ben mooi regelmatig dus dinsdag zal het feest wel beginnen. Nee ik temp niet, ook geen ovulatietesten. Eerst maar eens een paar maandjes normaal proberen. Ik voel me eisprong dus heb een beetje geluk