inshallah dank jullie wel meiden...durf het nog steeds niet te gelove. kijk steeds naar de test... hoelang zou de test zo blijven? vervaagd het uiteindelijk?
gek om te zeggen maar gefeliciteerd met je ongi... hihihi... Nu weer heel lang niet meer ongi worden... 9 maanden ofzo
Eey, ik voeg me ook maar even toe op het NOD forum! Mijn nod is 14 mei! Spannend! IK heb nu al kwaaltjes tot en met Deze morge ik werd wakker en ja hoor, moest ik daar even sprintje naar de wc trekken! Overgeven! BAH! ik haat het, maar toch hoop ik dat het een goed teken is! Anders zijn men borsten ooh zo vol en gespannen en pijnlijk! Hopen dat het raak is! X
Amin is idd goed geantwoord. De betekenis is dat allah ervoor zorgt dat alles verrder goed zal gaan. Ben je niet arabisch? Ik nam aan van wel omdat je moslim bent (vooroordeel hihi) wat ben je dan?
Ook positieve? Ze zitten in een kistje met allerlei spulletjes van zw. Er zijn mensen die blanke nagellak over de lijntjes doen om dit te bewaren. dat doe ik dan weer niet
Ik heb mijn oude testen heel lang bewaard, maar op den duur ging het toch lichtelijk onfris ruiken in die kist... De foto's heb ik gelukkig wel, maar die piesstaafjes niet meer
WOW Meid, echt super, super, super gefeliciteerd! Ga er lekker van genieten, niet meer twijfelen, je bent ECHT zwanger! Groetjes, Mouse
saloua: Ik ben nederlands Mouse: thanks! nu ik het weet..en me er aan overgeef..krijg ik meteen krampjes hahahaha.... Bij mijn eerste zwangerschap wist ik er niets vanaf..en was ik ook de eerste 12 weken niet op internet ofzo..dus ik was me niet bewust dat het ook fout kon gaan..is nu wel even anders..vind het wel eng..
AAAAAAAAAAAARRRRRRRRRGGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Ik wordt gek echt gek ik snap er geen ene hol meer van Gisteravond ongi geworden heel appart zo ongi als ik ben ben ik nog nooit geweest het loopt er gewoon echt uit (sorry) zoveel bloed heb ik nog nooit verloren in een ongi ik voel me ook helemaal niet ongi dus net voor de gein een zwtestje voor de zekerheid nog gedaan omdat die van gister ook een lijn aangaf en kijk in mn album Je moet hem wel in een groot beeld bekijken MEIDEN ZEG DAT IK GEK BEN AUB en dat ik spoken zie !
AllahinKullu Gefeliciteerd! Ik schrijf hier niet zo vaak, maar kijk wel iedere dag even, en ik was druk aan het meehopen voor je! Enne Twigger, ik zie ook echt geen lijntje Maar ik snap heel goed dat je het zelf wel ziet, ik heb ze tot nu toe ook steeds gezien, bij al mijn testen . Waarschijnlijk is het lijntje dat je ziet alvast die voor volgende maand!
Alahinkullu: joehoehoe gefeliciteerd met je zwangerschap, geniet ervan! Twiggertje: ik kan er echt geen streep van maken meid, ook niet in groot beeld. Ik hoop dat het aan mij ligt. Maar je bloedt toch ook? Lijkt me toch je ongi meid, sorry.
@ twigger, misschien rot om te zeggen, maar als je een heel dun lijntje hebt en nu veel heftiger bloedverlies hebt, kan het dan niet vroeg mis zijn gegaan...?
ik ga de test slopen kijken waarom dat lijntje erin staat.... hier zie in m namelijk wel maar idd ik ben ongi en het kan ook niet WEER maar omdat ik t bij de 1e ook had dacht ik wie niet waagt wie niet wint toch
ık zie een wit lijntje...maar je bent ongie..........wacht ook gewoon tot de 7de dag overtijd hehe..en is ie dan dikker..dan zou het kunnen dat je zwanger bent..ik zou me er nu niet op vast pinnen..je bloed namelijk..misschien is het mis gegaan?