@ Melanina... mijnhemel jij mag al bijna gaan bevallen... is snel gegaan! Hoe voel je je? ik hoop goed! @ Senna, goed zo! de gyn bellen! En zo snel mogelijk naar het zh. Waarom willen jullie tot aug wachten om naar de Gyn te gaan? Jullie zijn al zo lang aan het stoeien... @ Zomaar, balen! Volgende keer beter!!
Bijna haha duurt nog max 9 weken lol nou me lichaam is er klaar mee me bekken gaan zeer doen wil je niet weten. ook me meisje heeft weinig ruimte en drukt me ribben er half uit haha En ik moet elke 15 min plassen . Maar goed nog 2 weken werken en dan verlof en rusten Ben blij dat het kamertje iig bijna klaar is
Ik ben toen naar de ha geweest voor een gesprek voor onze zw wens, en toen zei ze nou probeer het eerst nog maar 4 maanden...maar dat vinden we veels te lang duren, dus ik ga nou maandag bellen Hier in dit topic kan je ook alles lezen, anders moet ik alles overtypen http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden/205542-ha-wil-eerst-eens-4-maanden-zelf-moeten-proberen-2.html#post7216280
@ Melaninia... ik heb na de bevalling nog 5 wk met gekneusde ribben gelopen... succes er mee! En ze groeit bij jou nog steeds... heel veel succes. hihi. Zal je nodig hebben. hihi. Ah nee! dat is gemeen van mij! En bekkenpijn... kijk uit in hemelsnaam. Als het werken niet gaat. Echt aangeven. Want je wilt echt geen bekkeninstabiliteit... @ Senna, temp jij elke dag op het zelfde tijdstip?
ZOW! ECHT NIET ACCEPTEREN! IDD goed van je om te bellen! En anders de ha bellen. En zeggen dat je nu de doorverwijzing al wil hebben. Anders second opinion vragen bij andere ha voor de doorverwijzing! Jullie zijn gloeiende gloeiende al zo lang bezig! Wat denkt ie wel niet! ZOw! ik word er gewoon boos van! Jij verdient het beste! GRRRR!!!
Ja dat dacht ik al.. Ik zal het mijn schoonzus maar niet vragen anders weten die al weer te veel Alleen mijn schoonmoeder weet nou dat we bezig zijn, en dat we onderzoeken laten doen...nou bij mij dan, bij mijn vriend is alles goed
@ Senna, smakelijk! @ Melanina, dat je dan nog werkt?! Wow, wat zegt de bedrijfsarts? Meisie kijk uit met jezelf! @ Hebben jullie het gelezen van Subke? Ze heeft buikpijn gehad en een test gedaan... deze is lichter dan eerst... Hopelijk heeft ze geen vmk. Duimen jullie mee voor haar dat alles goed blijft gaan?
Goed zo! Vind dat jouw temp zo op en neer gaat. Heeft ha dat gezien? Dan zou hij je gelijk al door moeten sturen. (printje mee nemen naar de gyn) Dat gebeurde in ieder geval bij mij. Vind het gewoon belachelijk!
ik heb hele lieve collega`s en doe bijna niks op het werk hoor en tot vrijdag ging het goed dus kijk het maandag aan en anders ga ik 2 weken eerder met verlof . Maar ik neem wel me rust hoor op tijd . Hoest met jou kleine meid ??
@ Melanina, Dochterlief is echt geweldig! Ik wens iedereen zo'n schatje toe. Zo makkelijk, vriendelijk en lief. Ik ben echt helemaal verliefd. Ik had niet gedacht dat dat mogelijk was om zulke gevoelens te hebben voor een ander mensje. Ik bedoel ik hou van mijn man. Maar dit... dit is zo speciaal. En echt ik wil dit voor iedereen!