Hee, dat is toevallig... Ik ga vanaf 1 april (geen grapje! ) ook Pilatus doen, op de dinsdagochtend. Ik heb het nog nooit gedaan, dus ik ben heel benieuwd. Doe jij het nog iedere week, Linda? Is het enigszins vergelijkbaar met (power)yoga?
Dames, Ik ben nu tot de conclusie gekomen dat ik het echt niet kan volgen! Het gaat me gewoon te snel hierzo! Ik ben iemand die altijd alles helemaal wil doen of NIET. En ik merk dat er andere dingen zijn die mijn prioriteit hebben en daardoor meer aandacht vragen. Eén daarvan is natuurlijk mijn geweldige mannetje, maar ook mijn fulltime baan, mijn relatie en mijn nachtrust zijn momenteel belangrijker. Daarbij komt dat "sociale" activiteiten (kraamvisites, vriendinnen, stadten, familie), babyzwemmen, boodschappen en huishouden mijn weekend opslokken, waardoor er erg weinig tijd overblijft om te internetten. Ik heb tot nu toe mijn best gedaan om bij te blijven met lezen, maar zelfs dat is momenteel onmogelijk, zo snel gaat het hier. Excuses van mijn kant, maar mis mij maar niet meer! Oftewel, klets lekker verder hier, ik kom vast nog wel eens binnenvallen, maar reken niet op mij! Het was een supertijd met jullie allen Het gaat iedereen goed!
Druk, druk, druk... steeds meer personen gaan/zijn aan het werk. Ik denk dat dat de belangrijkste reden is. (?)
Hmmm, ik lees net dat velen van jullie een bonnenboekje met kortingsacties hebben gekregen. Ik heb niets ontvangen. Jammer, want ik ben dol op kortingsacties, haha. Dus Daphne, als je nog eens zo'n boekje krijgt... mij kun je er wel blij mee maken.
Hee Sammie, heel jammer maar ook heel begrijpelijk dat je het niet meer allemaal kunt bijhouden hier op het forum. Excuses zij zeker niet nodig. Natuurlijk zijn er andere zaken die jouw prioriteit hebben, dat begrijpt iedereen. Maar je moet je ook zeker niet verplicht voelen om altijd maar op alles en iedereen te reageren. Dat gaat gewoon niet. Je bent en blijft natuurlijk van harte welkom hier, dus kom gerust nog eens binnenvallen - zoals je zelf ook al schrijft. Succes, en vooral veel plezier, met al jouw bezigheden! Liefs van Serafijntje.
Ja ben ik ook weer even (zeg ik nu) Ben erg lui vandaag, heb net maar even actief een was aangezet, doe ik ook nog wat nuttigs. Ook even lekker lang onder de douche gestaan, en dat voelt wel weer erg lekker. sammie: logisch hoor en je hoeft geen excusses te geven. Hopelijk laat je je wel af en toe zien en even vertelen hoe het met jullie gaat Linda: Hier zet Piet ook de wekker ervoor hoor, maar hij slaapt wel op de bank dus heb er geen last van hihi. Over de rust op het forum denk net wat serafijntje zegt, veel zijn er weer aan het werk, druk met het gezinne(tje). Sporten: oef moet er niet aan denken, zou ook echt niet weten wanneer ik dat moest gaan doen, dat is het nadeel dat ik om het weekend en om de week in de avond werk. Dan zie ik mn mannen al minder.
Zit met tranen achter de pc. Er is hier op het forum nog een vrouwtje wat bezig is met PGD. Zij is al verder met het traject dan ik. En zij is laatst begonnen met spuiten van hormonen. En wat lees ik nauw. De eerst behandeling is stop gezet wegens kans op over stimulatie. Daar gaat je verlangen voor de zoveelste keer
Dat ben ik trouwens nog helemaal vergeten te vertellen. Ik kreeg vorige week een brief voor een fotoshoot voor Quinn bij de c1000. Natuurlijk gebruik van gemaakt. Maar omdat ik deze week moest werken wou ik dat donderdag doen, maar ja ziek he. Maar vrijdag is me schoonmoeder zo lief geweest om voor mij naar de c1000 te gaan. Quinn vond het helemaal geweldig! De supermarkt zelf vond hij erg leuk en toen er foto's werden gemaakt ook, hij had de grootste lol. Toen hij thuis was, was hij enorm moe, en ietjes overprikkeld maar hij was snel vertrokken en heeft gewoon een uur langer geslapen. 26 maart kunnen de foto's gehaald worden. Een heel pakket kost 123 is dat duur?
Wow Linda, wat een verdrietig berichtje. Ik moet eerlijk zeggen dat ik het niet helemaal begrijp (van die over stimulatie), maar het is natuurlijk vreselijk dat zij haar (ongetwijfeld) diepste wens weer in duigen ziet vallen. Ik kan me ook voorstellen dat het jou extra aangrijpt. Heb je ook persoonlijk contact met haar?
Hahaha, heel herkenbaar. Wij waren laatst op visite bij de zus van mijn man. De buurman kwam ook even langs, keek naar Nynke (die een mierzoet roze jurkje aanhad) en vroeg: "Is het een jongen of een meisje?" Mijn schoonzus was zo ad rem om gelijk te zeggen: "Wat denk je? Een baby met een roze jurkje aan...?" Nog afgezien van haar kleding, vind ik zelf eigenlijk dat ze een typisch meisjes gezicht heeft. Net als Fenna trouwens. Al zou ze een stoere spijkerbroek aan hebben, je ziet toch duidelijk dat Fenna een meisje is.
Sammie, ik kan me goed voorstellen dat het niet bij te houden is voor je als je zo lekker druk bent. Jammer natuurlijk! maar wel erg begrijpelijk, zeker als je er op een gegeven moment echt niet meer 'in' zit... We gaan je wel missen hoor, maar je bent natuurlijk van harte welkom om af en toe op te scheppen over Timo Liefs!
Ik kreeg vanmiddag ook een vervelend nieuwtje te horen Een vriendinnetje van mij is bijna 32 weken zwanger van haar tweede kindje en is rhesus negatief. Nou gingen ze haar daarvoor testen en blijkt ze heeeeel erg veel antistoffen te hebben ontwikkeld Dit kan heel slecht uitpakken voor het kindje, dus er breekt een superspannende tijd aan. Ze gaan haar uitgebreid monitoren en ze moet supergoed in de gaten houden of ze het kindje steeds goed voelt bewegen. Wat lijkt me dat verschrikkelijk eng
En even de uitleg wat over stimulatie is. Als je begind met IVF krijg je hormonen om meer dan een eitje aan te laten maken. Je lichaam kan hier heel heftig op reageren en dat kan resulteren in over stimulatie (te veel eitjes aan maken) dit kan schadelijk zijn voor de vrouw.
Ja Debby, wanneer gaan wij elkaar eindelijk eens ontmoeten? In ieder geval in de dierentuin dus, maar ik wil eventueel ook al wel voor die tijd meeten, hoor. Waarschijnlijk ben ik binnenkort bij jou in de buurt. Een vriendin van mij heeft een paar dagen geleden een kindje gekregen en daar gaan we dus binnenkort op kraamvisite. Zij woont in Slootdorp (vlakbij Melanie), maar we reizen naar het station in Hoorn en daar komen zij ons dan ophalen. Misschien dat we in Hoorn iets kunnen afspreken? Ik moet wel even kijken of het te combineren is hoor, want we zijn sowieso al veel reistijd kwijt. En anders kunnen we ook wel een keer apart een afspraak maken, wat mij betreft. Want ik ben en blijf heel nieuwgierig naar jou, haha. (Jij komt toch ook wel eens in Apeldoorn, omdat je daar familie hebt wonen - of vergis ik me nu? Je bent in ieder geval van harte welkom als je eens in de buurt bent!)