Idd dat mag je best vervelend vinden hoor, ik vind het al rot als ze naar rotterdam gaat laat staan naar Frankfurt! En ja ik zit nog aan 2 "nachtvoedingen" meestal is het 23.00 - 04.00 - 07.00 maar vanacht was het 23.00 - 01.30 - 02.30 - 05.00 - 7.30 snap je nu dat ik soms om acht uur al op bed lig
Jemig Morrighan dat is ook niet vol te houden toch? Wat zeggen ze op het cb ervan? Tsja ik heb geen ervaring met bv maar hij zou eigenlijk voor de nacht toch wat extra's moeten hebben, misschien een flesje gekolfde melk met nutrix proberen voor de nacht?
Debby knuffel voor jou! Zullen we het samen moeilijk hebben dan? René komt straks thuis, vertrekt morgen weer en komt dan waarschijnlijk pas donderdagavond weer thuis
Oh dat is helemaal erg...jij zit met 3 jongens (!) en nog alle dieren. En dan zit ik al te huilen om alleen 1 klein ontzettend lief mannetje .
Nou meestal slaapt hij dus van 23.00- 04.00 -07.00 en dat is best vol te houden (je raakt eraan gewend) En soms slaapt hij ineens 8 uur achter elkaar en soms heeft hij een nacht zoals vannachtm en dan ben je dus behoorlijk gebroken... Tja ga het aankijken en anders een beetje rijstebloem in een BV flesje, maar dan krijg je weer het probleem dat hij uit een fles maar 80 cc drinkt op een goede dag.... dus er zit denk ik niks anders op dan volhouden.... Hij groeit verder wel goed. Hij was drie weken geleden bijna 7 kilo en 63 cm!
morrighan dat is wel balen zeg. Helemaal logisch dat je het even zat bent. Hier tegenwoordig ook weer 2 nachtvoedingen. Tja leuk als die fase maar als ouder zijnde is het soms wel even frusterend. Klaag dus maar lekker hoor. Debby dikke knuf meid. Niets om voor te schamen hoor!
Hallo meiden! Oef dat waren ineens veel pag bij te lezen zeg! Heb het een beetje vluchtig door gelezen! Eerst dit: Melina: Bedankt voor je excuses, ik waardeer dit erg! Roelie: Jemig dat zijn enorm drukke dagen geweest zeg! Arme Lars in de lappenmand! Over DM: grrrrr ik ga me er niet eens aan wagen! Maria: waar ben je? Hoe was de doop? Peetje hoe is de doop gegaan? Uhhhhhhh ohw ben het al weer kwijt sorry Hier een enorm onrustige dag gehad met Quinn, veel wakker en huilen. Hij blijft enorm veel poepbroeken houden, het zijn kleine beetjes maar water. Ben nu even gestopt met de Nutrix. Ik denk dat de combi Nutrix en de medicijnen even te veel waren, Dus laat nu de darmen even tot rust komen en ga dan weer verder met de Nutrix
Die mistte ik ook al. Zo heb er ff voor moeten zitten maar ik ben voorbereid op mijn gesprek morgen. Vind het toch altijd wel weer spannend hoor.
Sandra: hoe gaat het met Arend? Wat ontzettend sneu dat hij zoo ziek was op z'n verjaardag! Serafijntje: hoe was het met je vriendin uit Paris? Was het gezellig? Grappig dat de cijfers weer weg zijn achter de banners. En de banner qua maanden van Ryan klopt weer . Muriel: wat schrijf jij toch altijd heerlijke berichtjes over dat lieve heksje van jullie . En ik mag inderdaad hopen dat ze voor haar 18e doorslaapt en anders gewoon de regel instellen: "niet doorslapen, geen vriendje ". En wat jammer dat jullie niet op kraamvisite zijn gegaan..maar ehm...wat is IRL ? En laten we hopen dat het snel beter met de nieuwe mama gaat...En Wim is weg en jij hebt direct niets te doen en gaat maar even kijken op welke dagen de novemberbaby's zijn geboren . Wel erg grappig om te zien trouwens . En wat een lieve foto's van Hester! zo...genoeg op jouw gereageerd (wat een lap tekst , dus als je je nou even koest houdt, kan ik ook op anderen reageren . Dees: hoe kan je Quinn ook een stuur geven?! Met al dat lawaai . Misschien kan hij samen met Deniz gaan autorijden? Peetje: Hoe was de doop van Martijn? oh meis, dat is helemaal vervelend zeg! Ik kan je helaas geen advies geven...had ik het maar! En tuurlijk mag je meedoen met onze SB-club! Gezellig!! Morgen starten we . En RYan heeft ook steeds rode wangetjes, maar dat heeft z'n moeder ook, dus of het daar door komt of ergens anders door? Stasia: hoe laat vier je jouw verjaardag? Wij willen misschien wel komen, als het mag . Wel vreemd dat Deniz er niet tussendoor kan rollen hoor . Wat een schattige foto! Blondie: kan me voorstellen dat je even niet naar de minimeet komt ivm drukte met verhuizen! Maar we zien elkaar in ieder geval 20 april . Melina: wat leuk dat je er weer bent! Maar minder dat je even niet lekker in je vel zit! Rustig aan meis en een hele dikke knuf! En vervelend dat je schoonouders Vangelis wakker houden...dat is niet zo handig voor zo'n klein mannetje...En wow...hij probeert al te rollen! Dat doet Ryan nog niet hoor! en mooie trui, H&M ? Esther: he bah meis...even rustig aan doen! Een dikke knuffel ook voor jou! Roelie: gezellig dat je meedoet qua lijnen?! Wil je ook bij het SB-clubje/afvalclubje? Kunnen we elkaar misschien stimuleren? En ik zal even aan Melanie vragen of ze kan? Ik geef het bijlezen heel even op, mijn msn loopt rood aan EN ik wil nog een beetje van mijn avond met Arnoud genieten! Ga morgen verder reageren vanaf pagina 1547.
Oh ja meiden, BELANGRIJK nieuws van Jennie , ze heeft het momenteel hartstikke druk met werk en zo, maar met Esmay gaat het steeds beter! Ze komt snel weer meekletsen, moet nog even aan het nieuwe ritme wennen.