November 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door , 14 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Murmel

    Murmel VIP lid

    7 jan 2007
    6.628
    0
    36
    Noord-Brabant
    Heee, kijk, dan is H dus wel weer voorlijk, hihi :)
    Die rolt regelmatig de laatste 2 weken van haar buik op haar rug. Andersom lukt meestal nog niet echt. Dat is dan meer toeval en/of geluk.

    ZO grappig om te zien als het niet lukt... Dan gaan die benen HOOOG de lucht in, hoofd HOOOOG de lucht in, maar dan zit haar arm in de weg ofzo.

    WOEDEND wordt ze dan op een gegeven moment, hahahaha!
     
  2. Murmel

    Murmel VIP lid

    7 jan 2007
    6.628
    0
    36
    Noord-Brabant
    Echt Topsport is dat dan, gniffel....
     
  3. amaranta

    amaranta VIP lid

    6 mrt 2007
    7.734
    0
    0
    Dan kan natuurlijk ook. Ik zal dr eens op dr buik leggen. Doen we nooit wnat dat vindt ze niet gaaf.
     
  4. Niet meer actief

    Doet de site van de postbank het bij jullie ook niet?
     
  5. Murmel

    Murmel VIP lid

    7 jan 2007
    6.628
    0
    36
    Noord-Brabant
    Bij mij wel hoor, Ilse!
     
  6. Niet meer actief

    Oh? Hier niet dus...irritant, want ik moet een betaling doen :(
     
  7. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    14 apr 2006
    13.689
    0
    0
    Den Haag
    Zo Quinn is met oma mee, blijft toch altijd even wennen dat hij weg is.

    Quinn draait nog helemaal niet, maar dat zal ook wel komen omdat hij weinig plat kan liggen, ben nog druk aan het oefenen met buik liggen en zijn hoofd laten optillen, teminste als zijn maag rustig is dan.

    Muriel: Joepieeeeee lekker doorgeslapen, kan me heel goed voorstellen dat jullie ook een stuk zijn opgeknapt. Had je niet eerst zoiets van een schrik moment?
    Dat had ik de eesrte keer, schrok me rot, en heb Piet laten kijken naar Quinn, de schijterd dat ik ben.

    Peetje: jeetje heftig zeg, daar word je echt naar van inderdaad!

    Gwen: je hebt weinig gemist hoor, is meer slapgelul hihihihi

    Ben ook erg benieuwd hoe het met Fenna is, hopelijk is ze weer een beetje opgeknapt!
     
  8. Niet meer actief

    Meiden, ik ben pleite, naar mn ouders/zus...ciao!
     
  9. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    14 apr 2006
    13.689
    0
    0
    Den Haag
    hier doet de postbank het wel Ilse, misschien even de pc opnieuw opstarten
     
  10. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    14 apr 2006
    13.689
    0
    0
    Den Haag
    Ilse fijne dag
     
  11. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Goedemorgen dames,

    heerlijk lang erover gedaan om alle het geklets van jullie door de lezen. Muriel van goed van je dat Hester zo lang heeft door geslapen. En hoe gaat het nu met Fenna?

    Dat scrapboeken doe ik ook een soort van iets ik was vorig jaar begonnen met het foto boek van Milan maar dat is er allemaal bij in geschoten ga binnenkort echt weer aan beginnen

    Laatst vroeg iemand over mijn baan. Ik heb tot op heden niks gehoord. Ik vind het wel heel erg jammer maar ik moet trots zijn dat ik uberhaupt die stap heb gemaakt. En dat ben ik ook.

    Meiden hoe komt het dat het nu zo'n race topic is geworden. Komt dat alleen omdat jullie plaatsten in de top willen bereiken of gewoon omdat jullie je vervelen. Zelfs ik kan het amper bij benen en heb nog niet eens een kindje om voor de zorgen. Waar halen jullie de tijd vandaan. Ik moet ook wel zeggen omdat wij geen laptop weer hebben en patrick 's avonds veel achter de pc moet zitten kan ik 's avonds niet meer op het forum en dat vind ik wel jammer. Maar ondanks alles zijn we een gezellig kletsend clubje.
     
  12. amaranta

    amaranta VIP lid

    6 mrt 2007
    7.734
    0
    0
    iemand interesse in deze dingen
    [​IMG]
    ze passen niet om de stang in eva's kast, je mag ze gratis hebben van me. Maar dan moet je wel de verzendkosten voor je rekening nemen.
     
  13. amaranta

    amaranta VIP lid

    6 mrt 2007
    7.734
    0
    0
    Ja Linda het lijkt idd een race. Maar ik vind het wel grappig.
    Ik probeer juist minder te posten haha, het is een schande dat ik in de top10 sta.

    Balen van die baan, maar het is idd een dappere stap geweest.
     
  14. stasia

    stasia Fanatiek lid

    19 jan 2007
    3.404
    0
    0
    Ik heb ook een vrij brede stang in Deniz zijn kast dus bij mij zullen ze ook niet passen.

    Ik ga er eens eentje wakker maken voor zijn fles. O, ik hoef hem niet wakker te maken want ik hoor hem al.
     
  15. Blondie3

    Blondie3 Fanatiek lid

    15 apr 2007
    2.869
    1
    0
    Truckdriving Woman
    Brabant
    Peetje en Maria: ik heb jullie kleintjes ook gezien in de krant. Leuk!

    Dafje: wow echt mooie lijstjes zeg, ik heb dat rompertje trouwens wel al binnen, 2 weken geleden of zo.
    Heel veel beterschap voor Fenna.

    Rachel: dat ziet er inderdaad leuk uit zo'n scrapbook. Jammer dat ik niet zo crea bea ben.. anders had ik dat ook wel gedaan. Jammer dat die baan bij het tankstation niet door is gegaan.


    Ilse, wij hadden toen ook een camper gehuurd in Canada, zo'n hele antieke haha. Maar er zat gewoon een tank in voor de wc en douche afval, in Canada kun je die tank legen bij de benzinepomp. En je hebt een groot gevuld waterreservoir. Dus het enige wat aangesloten kan worden is een stroom kabel, maar je kunt zelf nog zo'n generator daarvoor aan boord hebben. Dan kun je gewoon in the middle of nowhere kamperen haha.

    Ja, Reese heeft ook golfslagbad. Sinds een weekje laat in de bak van de douche vollopen met water en dan leg ik hem erin. Dan hoef ik hem niet vast te houden en een lol dat ie dan heeft.

    Jen, da's leuk dat je je paardje weer gaat zien.

    Ilse: coole foto van Angelina in bad, echt relaxed.

    Muriel wat een goed nieuws dat H flink doorslaapt

    Linda, inderdaad balen van die baan, maar goed dat je de stap genomen hebt


    Ik ervaar het heel anders, deze was nl. wel gepland. Bij Reese heb ik er wel tot de 20 weken over gedaan eer ik kon geloven dat ik echt zwanger was. Nu ik Reese al heb en weer zwanger ben gaat het wel veel sneller lijkt wel.
    Bij Reese wist ik iedere dag precies hoe ver ik was en ik was af aan het tellen naar het eind en nu moet ik echt nadenken hoe ver ik ook alweer was. Dus ik heb het idee dat voor mijn gevoel deze zwangerschap dubbel zo snel voorbij gaat.


    dat is een goed idee voor in ons nieuwe huis :D
     
  16. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    14 apr 2006
    13.689
    0
    0
    Den Haag
    Joepie, ik heb die mensen gemaild ove de inbakerdoek die ik verkeerd had mee gekregen op de 9 maanden beurs,
    normaal doen ze niet aan ruilen van wege de hygiene, maari k mag hem terug sturen en krijg me geld terug.
    Dus dat ga i morgen of maandag even regelen.
    Vandaag geen zin in, te vies weer buiten hihi (hoe bedoel je lui)
     
  17. stasia

    stasia Fanatiek lid

    19 jan 2007
    3.404
    0
    0
    Ik moet vanmiddag eigenlijk nog naar de supermarkt maar ik heb er ook weinig zin in.
     
  18. ruby28

    ruby28 Fanatiek lid

    10 mrt 2007
    3.609
    0
    0
    moeder !!!
    brabant
    wilde je roze hangertjes dan? :)
     
  19. ruby28

    ruby28 Fanatiek lid

    10 mrt 2007
    3.609
    0
    0
    moeder !!!
    brabant
    nou ga de kindjes weer naar school brengen en dan ga ik ff voor bjorn borg kleertjes kijken voor de jongens.
     
  20. stasia

    stasia Fanatiek lid

    19 jan 2007
    3.404
    0
    0
    Staat toch verschrikkelijk mooi. Zelfde als zijn zwempak met bloemetjes :)
     

Deel Deze Pagina