November 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Zonnebeertje, 22 feb 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tipp42hgg

    tipp42hgg VIP lid

    23 okt 2007
    14.269
    33
    48
    Omgeving Alkmaar
    ja, ik heb 2 uur heel vast geslapen... en daarna lekker uitgebreid een warme douche... Ik kan er sinds kort onder staan :)

    Zal ik even verklaren: Toen we dit huis kochten had de vorige eigenaar de badkamer net verbouwd... Een whirlpool erin (ding gebruik in nooit, het maakt zo oncomfortabel veel herrie... gebruik het alleen als gewoon bad) met daarin de douche. Alleen het plafond is ook verlaagd en zij waren klein en de hadden de douchestang relatief laag opgehangen... Dus de douche kon nooit hoog genoeg voor ons, zodat ik er alleen onder kon zitten (zat een'stoeltje' in de badwand ingebouwd), en dan moest ik nog scheef zitten om mijn haar te kunnen wassen :( . Nou heeft mijn man van het weekend de douche omhoog geplaatst en nu kan ik er wel onder staan. Voor het eerst in bijna 3 jaar :D
     
  2. 078mama

    078mama Niet meer actief

    zozo na 3 jaar al ;)

    Ik zou er niet aan moeten denken om te gaan verhuizen! Kan het geen half jaartje wachten?

    Ik begin eindelijk een beetje wakker te worden. Heb nog niet geslapen maar het gaat al een stuk beter dan vanmorgen. Ik ben nu een beetje in shock door het overlijden van modeontwerper Percy. Ik vond die man helemaal geweldig! Maar dat is wel erg off topic ;)
     
  3. tipp42hgg

    tipp42hgg VIP lid

    23 okt 2007
    14.269
    33
    48
    Omgeving Alkmaar
    ja ja, na 3 jaar al :) Gewoon steeds vergeten, en het ging op die manier op zich... Nu alleen niet meer :)
     
  4. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    3 jaar is wel lang ;)
    maar ja, mannen schuiven klusjes altijd vooruit!

    Waaraan is die percy overleden? hoorde er wel iets over op de tv...

    Ik ben ook zooooo moe, bah, hoop dat dat nog een keer overgaat...
     
  5. KersjeB

    KersjeB Bekend lid

    23 apr 2008
    820
    0
    0
    Zoooo, ik heb honger, dus ik heb mijn man weer ff aan het werk gezet :)

    En dat terwijl ie alweer zo hard gewerkt heeft vandaag en wel aan de babykamer! Jippie, hij is helemaal leuk! Nu nog alle accessoires erin en ff bekijken wat we nog op de muren willen en dan is ie helemaal af!
    Ik wil in ieder geval zwart/wit babyfoto's op doek laten printen van onszelf en daar dan straks eentje bij doen van ons meissie. En verder nog ff wat kleur aanbrengen dmv accessoires, want de kamer is nu heel neutraal wit met lichtbruin. Goed, dat komt allemaal wel, we hebben nog tijd zat!

    En de mama-fiets weer ff getest net, die doet het helemaal prima! En zoals ik al hoopte is het met de BI heel erg goed te doen, kan ik tenminste nog iets van sport uitoefenen, want die benen van mij worden maar dikker en dikker :(

    @marbo: kan dat verhuizen idd niet ff ietsje later? Dan hebben jullie nog ff om te genieten van de kerstdagen in Belgie!

    Tja, die Percy is uitgegleden in de badkamer hoorde ik net. 39 jaar is wel ff veel te jong zeg!

    Goed, ik hoor dat het goed gaat in de keuken...ik ga toch maar ff helpen ;)

    Doei doei!
     
  6. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    ja, fietsen kan ik ook nog goed.
    Mijn benen waren al dik, en nu heb ik echt 3 enkels :confused: van het vocht, en ook mijn hele huid staat strak :(
     
  7. MarielleB

    MarielleB Bekend lid

    7 sep 2006
    641
    0
    0
    Hoi
    Ben weer terug van een weekje Belgie. Wat zijn jullie een kletskousen zeg. Heb alleen de laatste 3 pagina's gelezen. Het was gewoon te veel.
    Hopelijk gaat het goed met iedereen.
    Hier wel. We hebben best goed weer gehad en lekker bij kunnen komen.
    Helaas doen mijn heupen meer pijn dan ik gehoopt had na een week rust.
    Ik kon niet wandelen of fietsen daar. Deed te veel pijn.
    De kleine had bedacht dat het heel leuk is om een aantal dagen op mijn blaas te gaan liggen en te gaan schoppen. :rolleyes: Ben het daar niet mee eens.
    Gister besloot hij/zij om zich om te draaien. Was gisteravond flink aan het trappen. Mocht zelfs niet op mijn linker zij liggen. Kreeg dan een aantal harde trappen, deed een beetje zeer zelfs.
    De kleine heeft nu al een eigen wil.
    Morgen nog 1 dag vrij en dan weer werken :(
    Heb er geen zin in, maar dat zal wel weer goed komen.
    Ben het hele weekend alleen, manlief zit op lowlands :cry:
    Heb boodschappen gedaan, en er lag ineens vanalles lekkers in mijn wagentje. Weet niet hoe het daar kwam, maar ik ben ,las ik, niet de enigste die daar last van heeft. En het is inderdaad zielig om het terug te leggen.
    Ga dadelijk lekker film kijken. Lekker een avondje niets doen.

    groetjes MarielleB
     
  8. Domino85

    Domino85 Bekend lid

    17 okt 2007
    700
    0
    0
    Chemisch analist
    Fietsen kan ik echt niet meer, dat doet me zo'n pijn in mijn onderbuik...
    Kies is gelukkig weer rustig nu, nog een beetje zeurderig maar lang nie zo erg meer gelukkig :D
     
  9. Niet meer actief

    Meiden.. sorry dat ik niet meer zo actief ben op dit forum, wordt zoveel gekletst :D

    Merken jullie ook dat het zwaarder begint te worden? Pff heb het zo druk op mijn werk en ben zo uitgeput telkens
     
  10. marbo

    marbo Actief lid

    26 mrt 2008
    336
    0
    16
    belgie
    OOOOOOOOHhh..net flinke discussie gehad met mijn man..
    Vertelde hij gisteren nog dat hij in januari wilde verhuizen, nu is het zo snel mogelijk! Omdat zijn reisafstanden te ver zijn, wil hij nu zo snel mogelijk terug naar Nederland..
    Ik snap wel dat hij het wil..maar hij wil niet begrijpen dat het voor mij ook moeilijk is..andere gynacoloog zoeken, niet meer in het ziekenhuis bevallen, mijn beste vrienden achterlaten..
    Toen vond hij mij egoistisch.. :(
    Ben nu zo verdrietig..!
     
  11. San79

    San79 Fanatiek lid

    10 apr 2008
    2.212
    0
    0
    Den Haag
    Ik sta een beetje in de meeleesstand, heb eigenlijk weinig te melden. Maar ben er wel hoor ;)

    Marbo, vervelend zeg! Is die reistijd nou niet nog heel even te overbruggen voor hem? Je kunt toch niet tussen de kartonnen dozen bevallen, dat moet hij maar snappen hoor.
     
  12. KersjeB

    KersjeB Bekend lid

    23 apr 2008
    820
    0
    0
    @marielle: welkom terug!

    @marbo: ik kan me heel goed voorstellen dat dat ff moeilijk is. Tis ook jammer dat hij het niet met je wil overleggen. Hij moet je in ieder geval de tijd gunnen om aan dat idee te wennen en het er samen over te hebben. Het heeft allebei natuurlijk zijn voor en nadelen. Sept/okt zou nog net op tijd zijn om alles helemaal op orde te maken, maar nu ff rustig in Belgie bevallen is natuurlijk ook wel fijn. Ben je ook Nederlandse, of Belgische? Waar zitten jouw familie en vrienden?
     
  13. zonnetje77

    6 jul 2008
    95
    0
    0
    hoi marbo wat moeilijk voor je zeg! ik hoop dat jullie samen een goede middenweg kunnen vinden.

    hebben jullie dat ook, 's avonds (als ik lekker op de bank hang met thee en koekjes) dan lijkt 't net of m'n buik aan de zijkanten op scheuren staat. irritant!
    en het lijkt wel of m'n navel begonnen is met uitploppen... is nog niet zover hoor, maar er zit nu wel een soort kussentje in ipv een kuiltje... hebben jullie dat ook?

    groetjes zonnetje
     
  14. Noatje

    Noatje Fanatiek lid

    12 apr 2008
    3.488
    0
    36
    N-BR
    hihihi ik lig me hier in een deuk, ben ik hiernaast in de babykamer aan het werk, loop ik onze slaapkamer binnen. zie ik niet me vriend het zwangerschapsforum minimaliseren, en me heel onschuldig aankijken... hihi..
    betrapt :p

    Ik ga op tijd slapen, even een beetje uitpuffen... ;) (als de kleine meewerkt want die is nu nog niet wakker)
     
  15. Chebu

    Chebu VIP lid

    17 dec 2007
    7.174
    2
    36
    Midden-Oosten
    @Kleinwonder, feetje heb ik ook. Ik heb een pyjama van feetje die je aan de onderkant kan dichtbinden. Daar zitten geen voetjes en beentjes in zeg maar.

    @Marbo, vervelend dat je man wil verhuizen. Ik weet maar al te goed hoe het is om je vrienden achter te laten (in 8 jaar tijd in Belgie, Nederland en Duitsland gewoond). Ik wil ook heel graag terug naar NL. Hopelijk kom je er samen uit!

    @Zonnetje, mijn navel is al uitgeplopt. Ziet er een beetje vaag uit.

    Hier alles goed. Bij de gyn alles prima. Weer aan de CTG gelegen en een kwartier hartje gehoord en de kleine man tekeer horen gaan. Verder was ijzer gelukkig prima, hb is 14, bloeddruk prima, kortom alles prima. Moet wel vroeger naar bed om de werkdagen vol te houden.

    Ik ga dus slapen. Trusten kletskousen.
     
  16. Chebu

    Chebu VIP lid

    17 dec 2007
    7.174
    2
    36
    Midden-Oosten
    @JsztD, ik stuur je morgen mijn mobiel nummer!
     
  17. marbo

    marbo Actief lid

    26 mrt 2008
    336
    0
    16
    belgie
    Ik ben Nederlandse, maar heb het heel erg naar mijn zin in Belgie, echt mijn draai gevonden..Nu moet ik voor de veertiende keer verhuizen en mijn beste vriendin achterlaten en dat valt mij best zwaar.. Tussenweg is helaas niet mogelijk, dan staat hij nog elke dag in de file..

    @zonnetje: mijn navel steekt ook al een tijdje een stukje naar buiten. Ook als ik het huishouden doe, stofzuigen, dweilen, voelt het alsof mijn buik op springen staat :confused:
     
  18. Whabbit

    Whabbit Fanatiek lid

    22 feb 2008
    1.253
    24
    38
    Marbo: lastig hoor! Kan me goed voorstellen dat je nu even geen zin hebt in drastische veranderingen. Aan de andere kant: heb je dat wel als je net en klein hummeltje hebt van een paar maanden? Ik weet het niet...

    Ben vanavond voor het eerst gaan zwangerschapszwemmen... Ben er nog niet helemaal uit of het een beetje een ouwe-wijven-activiteit was of dat het juist wel goed was! Denk dat ik het voor de zekerheid nog maar eens moet proberen. Had in ieder geval wel het idee dat ik al over mijn uiterste houdbaarheidsdatum heen ben met mijn bijna 35 jaar!

    Weet even niet meer wie zich afvroeg of ze nou echt de enige was die nog zoveel NIET in huis had: NEE DUS!
    Wij hebben al wel: een ledikant en kommode, de kinderwagen is inmiddels thuis gearriveerd bij schoonmama in Amerika (die nemen we over 2 weken mee als we daar op vakantie zijn).
    Wij hebben nog niet: ongeveer al het andere!!!
    We hebben een klein beetje kleding (alles gekregen van vrienden) en een kruik! Da's geloof nog NET niet alles wat we nodig hebben! :) We gaan nog een hele hoop krijgen van vrienden, maar dat heb ik nu allemaal nog niet op een rijtje hoor! Denk dat ik in mijn verlof nog een hele hoop moet regelen!
     
  19. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    Marielle welkom terug!

    Whabbit, ik voelde me juist erg jong toen ik daar aan deed bij mijn 1e zwangerschap, hier waren de moeders juist allemaal 30 plus, bij de yoga trouwens ook.

    Ik ehb de yoga vrouw nog steeds niet te pakken gekregen, dus ben bang dat ik het deze keer zonder moet doen...

    Marbo, lastig zeg, kan me voorstellen dat je er niet om zit te springen om alles achter te laten in Belgie, en je man kan vast niet ander werk zoekn in de buurt..
     
  20. Mvj

    Mvj VIP lid

    22 mrt 2007
    8.623
    0
    0
    zuster
    zuid - holland
    @marbo : jeetje heftig zeg zo nog effe verhuizen voor je bevalling .....maar na de tijd lijkt het me ook niks....moeilijk....

    @mariel welkom terug !

    @chebu : waarom moest je aan de ctg ?

    @all heb mijn suiker vanavond nog even zelf geprikt .....en ik vond het er prima uit zien ...allemaal netjes onder de 7 ....ben dus wat gerust gesteld
     

Deel Deze Pagina