Uitgerekend: 02/11 - Marietje 28 jaar, eerste kindje, th, bv, jongen 04/11 - Bolkje, ?? jaar, eerste kindje, zh/th, bv,kv, Jongen 05/11 - Mfj, ?? jaar, tweede kindje, zh, bv/kv, meisje 12/11 - Devilxs, 27 jaar, eerste kindjes, zh, kv, Jongen/ Meisje 14/11 - Jill1984 29 jaar, ?? kindje, zh/th, bv/kv, Jongen 16/11 - Saffira 29 jaar, tweede kindje, th, bv, meisje 16/11 - Donder 34 jaar, eerste kindje, zh, bv, meisje 19/11 - Elleinad 25 jaar, eerste kindje, th, bv, Jongen 19/11 - XAnke 18 jaar, eerste kindje, zh, bv, Jongen 21/11 - M2G 33 jaar, derde kindje, zh, kv, Jongen 27/11 - Dinges 24 jaar, eerste kindje, zh, bv, verassing
zo ik heb alles ook even ingevuld. heb vanmorgen bloedsuikeronderzoek gehad. op zich viel t drankje mee, maar t wachten en het drankje op een nuchtere maag niet. werd na een uur toch misselijk. gelukkig de boel wel binnen kunnen houden. hopelijk krijg ik snel de uitslag. vandaag wel weer wat last van mn buik...... lijkt wel of ie met de dag groeit.... iets minder snel zou wel mogen van mij....
Bekend.. heb 2 weken terug bloedonderzoek ook moeten doen, nooit weer! Hoop voor je dat alles goed is!
Bah, klinkt niet fijn dames.. Dat heb ik gelukkig (nog) niet gehad. Toevallig meer van jullie het bericht van sadieraven gelezen? Heb haar in dit half jaar al vaker zien reageren op statussen en zelf ook wat topics van haar voorbij zien komen, maar pffffff... Wat een hel lijkt me dat zeg.. Ik zei het tegen m'n vriend, waarop hij zei: ja die dingen gebeuren helaas.. (Wou dat ik soms zo nuchter kon zijn) maar waarom pas bevallen op maandag en niet vandaag gelijk? Toen dacht ik eigenlijk ook gelijk: ja waarom niet....? Weet iemand van jullie dat toevallig? Heeft dat met afscheid nemen en je hormonen te maken dat ze het niet gelijk doen....? Ik hoop er verder nooit over na te hoeven denken, maar een prettig gevoel lijkt me dit niet. Thuis zitten met een dikke buik en weten dat je kindje niet meer leeft.. Mijn broer is overleden, 17 dagen na de bevalling. (3 weken te vroeg maar) en daar krijg ik al vaak een akelig gevoel bij... Maar in je buik.. Nee, dat is echt m'n grootste angst. Ff iets anders.. Jullie hebben ook allemaal ondertussen wel een flinke buik.. Mijn buik lijkt ondertussen met de dag soms dikker te worden haha maar wat me wel opviel is dat als ik lig, op mijn rug, dat mijn buik nog steeds maar een klein bolletje is.. Ligt die kleine dan zo ver nr achteren joh? Kan me soms gewoon zo slecht voorstellen dat alle organen van mezelf er ook nog bij passen haha,, Blijft apart, het lichaam. Elleinad: ik moet ook zo lachen om het verschil in buiken.... Mijn buik is volgens de vk echt een baby buik en verder niets, beschaafd buikje dus. Maar soms zie ik buiken van vrouwen die net zo ver zijn en dan denk ik: WOW!! hahaha Mega .. Niet normaal. Maar denk dat die buiken juist niet meer zo hard groeien op het eind en mijn buik straks misschien nog wel... Of juist niet.. Who knows! We zullen het snel genoeg zien... Maar het blijft grappig. Vriendin van me is 2 dagen na mij uitgerekend en die heeft echt geen buikje, je zou bijna denken dat ze gewoon wat steviger is. Maar goed, dat zeg ik niet want dat vind ik dan weer lullig voor haar... En het is de eerste. Dat kan natuurlijk ook schelen... Zo, de laatste week ben ik vroeg wakker en zelfs nu op zaterdag dus ook.. Was een uur geleden al beneden en heb m'n broodjes al weer achter m'n kiezen.... Maar: ik ben er "per ongeluk" achter gekomen dat vandaag m'n baby shower is.... Ssssssstttt.. Hihi.. Mijn zusje heeft zo ontzettend haar best gedaan, dus ik hou wijselijk mijn mond en ga heel verrast doen. Dinges: de lijst is idd erg leuk! Vooral ook leuk om te zien hoeveel vrouwen er bv gaan geven. Grappig.. En dat er tot nu toe meer jongetjes dan meisjes op de lijst staan..
Saffira veel plezier vandaag Ik heb geen verhaal gelezen. Een vriendin van mij is haar eerste kindje verloren met 8,5 maand zwangerschap Kindje is onverwachts overleden en ze heeft toen een gewone bevalling moeten doen. Zo heftig!!
Hmmm balen marietje! Hopen dat t niet meer hoeft dan! @saffira: nee niet gelezen maar t klinkt nu al niet prettig als ik t zo van jou hoor :S brrr En die buiken! Haha grappig he! Vind t maar bizar dat t zo verschilt hoor! Wat betreft mn buik al ik lig is ie idd ook niet echt groot! Haha dr blijft wel wat over maar lang niet zo groot als ie is als ik sta! Geen idee waar die kleine heen gaat als ik ga liggen maar kennelijk past t dus vind t wel prima Enuh verder veel plezier vandaag!! En succes met verast doen ook haha ik weet niet of ik dat zo goed zou kunnen Ik wil heel graag even klagen!! Dus sorry alvast even voor t volgende! Maar baal echt als een stekker!! Mn borsten zitten al een hele tijd heel erg onder de striae dus ik ging er wel vanuit dat t op mn buik ook wel zou komen.. Tot nu toe niets maar ik keer net in de spiegel en zit dus precies bij mn tatooage 4 strepen! En aan de andere kant ook! Pfff baal dr echt van! Vind t echt heel lelijk! En ging er echt vanuit dat ie ver genoeg naar achter zat! En dan op alle plekke van buik precies daar!! Grrrr voor de kleine heb ik t natuurlijk over en ik wist toen ik m liet zetten dat er een kans bestond dat ie lelijk kon worden door een evt, zwangerschap maar dit zag ik dan toch echt ff niet aankomen! Zo dat was t! Nu ga ik weer snel verder mn huis doorwerken. Had net echt even pauze nodig haha denk dat ik maar ga vragen of mn vriend ff wil stofzuigen want heb niet zo veel fut vandaag!
Wat betreft die striae elleinad me borsten had ik ze als meisje zijnde al nu zie je er niks meer van maar goed heb nu ook cup f of H ofzo hahah die zijn echt bizar gegroeid! Ik heb een foto's van toen Jari net geboren was nou toen waren ze nog groter dan die van pamela Anderson haha. Op me buik gelukkig nooit gehad en nu ook nog niet.. Klop klop.. Ik smeer dan wel dus weet niet of dat echt helpt maar heb ze niet gehad bij Jari en toen ook gesmeerd.
Ik heb inmiddels echt enorm veel last van striae. Echt enorm balen, voel me echt 0,0 aantrekkelijk met die striae en mijn borsten zijn ook enorm gegroeid, maar niet alleen mijn borsten maar ook mijn tepels zijn veel groter en ook donkerder gekleurd.
ik heb normaal gesproken al een giga voorgevel. nou zijn ze bij mij niet echt gegroeid, maar wel veel voller geworden. dit wil ik wel altijd houden!!! verder, tot nu toe, nog geen striae te bekennen. wel veel haar rond mn navel....:s en ik krijg zo'n uitpuilende navel.... ook niet echt charmant
Hihi klaag dagje lijkt het wel! Hier ook striae, begon bij mn borsten ( onderkant gelukkig dus niet opvallend ), heupen had ik nog beetje van puberteit alleen die beginnen nu weer rood te kleuren, verder nog op mn onderrug rond mn bilnaad (???!!) En de onderkant van mn buik zitten nu veel onmisbare paarse strepen. Hele zwangerschap gesmeerd.. verder grote fan van bodybutters etc. dus huid goed verzorgd.. onzin dus dat dat helpt! Je krijgt et of je krijgt et niet, hier wel ruim 15 kilo aangekomen al.. en het schijnt dat je sneller striemen krijgt als je jonver bent ivm strakkere huid etc.. Wat buik betreft, groeit als een gek maar ik heb als ik lig nog wel een bobbel maar niet te vergelijken met als ik sta!
Pff echt balen he!! Ik ben ook al aan t smeren sinds begin van de zwangerschap omdat ik op mn benen ook helemaal onder zit door de pubertijd en toen ineens bovenbenen kreeg door stoppen met turnen.. Ik gebruik bio oil om te smeren en moet zeggen dat dit wel echt super goed helpt want de verkleuring is hierdoor ook heel snel weg! Misschien een aanrader voor jullie? Kost wel wat maar werkt echt goed! @xanke: mooi buik hoor!! Je bent idd lekker gegroeit wat betreft liggen heb ik echt precies t zelfde! Haha grappig! K zal vanavond als ik dr aan denk ook weer s een foto maken
Ik gebruik nu palmers, dat werkte erg goed op mn heupen in mn puberteit, rode kleur ging toen helemaal weg! Verder heb ik hele zwangerschap zwitsel buikbalsem gebruikt en verschillende bodylotions/butters/olie, hou echt van smeerspul haha Ik vind het niet erg dat ik striemen heb, krijg er zoiets moois voor terug! En ben nog maar 18 dus ik neem aan dat ik alles sws weer strak krijg en dat mn striemem ook zo goed als onzichtbaar worden. Mn vriend zegt nu elke dag hoe prachtig hij me vind ook met striemen, loop zelf alsmaar te klagen dat ik op een dikke zebra lijk. Maar door hem voel ik me goed en verder trek ik voor niemand mn kleren uit dus ook enige mening die telt toch?
Baby shower: erg leuk!! Mijn moeder woont in een grote woonboerderij met 10 hectare fruitbomen, erg mooi! En daar hebben we in de serre een high tea gehad.. Super lekker ook! Zal nog een foto plaatsen straks.. Ben wel helemaal kapot moe nu! Mijn ogen voelen als bakstenen... Striae: van mijn dochter minimaal gekregen.. Klein beetje (bijna niet zichtbaar) onderin mijn buik.. En op mijn heupen ivm de 26 kilo die ik toen was aangekomen hihi.. Nu: nog niets!! Afkloppen dus.... Het klopt wat je zegt Anke, hoe jonger hoe meer kans op striae. Omdat je huid dan nog zo strak is.. Maar het ligt natuurlijk ook een groot deel aan je huid. Voor iedereen dus verschillend. Maar dat sommige het erg vinden kan ik me heeeeeeel goed voorstellen. Elleinad, ik moet er ook niet aan denken dat ze in m'n tattoage komen hoor. Zou ik echt jammer vinden.... En mensen zeggen idd vaak, het is voor een goed doel. Maar de mannen daar zie je niets aan, dus ik vind dat we hier best eens over mogen klagen. Ik ben mijn baby shower trouwens begonnen met tranen... Een vriendin waar ik altijd voor klaar sta en die altijd op me kan rekenen, zelfs om 23 uur savons als ze haar ei kwijt wil en de rest hier al op bed ligt.. Ik rij voor haar naar de andere kant van nl omdat ze anders niemand heeft.. Ik zeur nooit ergens over.. Heb haar 2 weken geleden nog geholpen met het uitpakken van haar spullen in haar nieuwe huis omdat ze door de bomen het bos niet meer zag. Ik met mijn dikke buik! Is mijn baby shower vergeten...!!! ze stond doodleuk op een feest in Amsterdam.. Heeft me wel een app gestuurd dat ze zich dood schaamde en het echt erg vond.... Maar vandaag heb ik even zoiets van: zak in de stront!! Ik ben zoooo teleurgesteld. Juist omdat zij het is..... Bah.. Raar? Nee toch...? Verder gelukkig alleen leuke dingen mee gemaakt en veel kado's.. Zaterdag avond, dus zo lekker bank hangen... Nog mensen die iets leuks gaan doen vanavond of ook gewoon lekker lui..? Fijne avond iig.
Ow lieve meid, weet precies wat je bedoeld... Ik heb 2 "vriendinnen" die ook niet konden althans geen moeite deden om vrij te regelen of iets te verzetten... Heel jammer want mijn moeder had het al 3 maanden van te voren gevraagd. Van de mensen van wie je het niet verwacht die zijn er en die regelen speciaal vrij en waarvan je het zou verwachten niet. Wat heb je allemaal gehad zie dat alles nog ingepakt staat ziet er wel ook heel gaaf uit allemaal! Hoop dat je ondanks het verdriet van die ene vriendin toch nog genoten hebt!
Ziet er super gezellig uit saffira! Mn schoonzusje kwam paar weken geleden met de mededeling dat ze een babyshower wou organiseren (ze had al contact gehad met mn ouders toen ik nog maar 9 weken was over dat het bij hun in de tuin kon) maar in de tussentijd heb ik hele babykamer+uitzet al voor mekaar (ook grotendeels met mn moeder gehaald) dus zei ze dat niet veel zin meer had.. dit vond ik zo jammer! Ik zei tegen haar dat ik nog wel fotoshoot wou doen, gipsafsruk van mn buik en nog bijna geen speelgoed heb dus achteraf had het ook wel gekunt! Al zou het alleen maar zijn om mijn familie voor de stellen aan die van mn vriend.. toen baalde ze dat ze het had gezegt dus ik zei dat ik het gesprek wel zou vergeten.. denk niet dat ik nog een babyshowe krijg. Moet echt bij mn familie weg komen want van mn 'vriendinnen' moet ik het niet hebben (krijg heel af en toe WhatsAppje hoe het gaat en thats it, andere levensfase denk ik.. zal me dus benieuwen of ik nog verasst word, maar hoop nergens op! @tattoo's ik laat mn eerste zetten na de geboorte. . Geboortedatum met naam & hand of voet afdrukje, we willen waarschijnlijk wel een 2e in de toekomst dus zet hem mooi op mn arm of schouderblad..
Maaike: ook dat is herkenbaar ja! Deze baby shower ie ook al maanden bekend.. En dat je de mensen ziet zitten waar je het minder van verwacht had is helemaal waar.... Met een zwangerschap word je vaak even met je neus op de feiten gedrukt als het gaat om vriendschap. Verrassend, soms leuk en soms dus minder leuk! Anke: dat is idd jammer zeg!! Zwanger zijn is echt een goeie wake up call blijkt maar weer.... Ik hoop dat je hem toch nog gaat krijgen en dat je positief verrast word! Het is je gegund iig. Kado's: bad + standaard, gips voor buikafdruk, gips voor voetjes, baby dagboek, rompertje, mutsje, slofjes, pyjama, slaapzak voor in de kinderwagen bak, 2 omslag doekjes, luiertas, 2 paar flessen, speentje, washandjes voor de baby, slabbetjes, spuugdoekjes, 2 kruiken, wippertje, maxi cosi, billendoekjes, snoetenpoets doekjes. Als de foto online is van de uitgepakte kado's dan zal ik ze eens plaatsen. Alles mijn smaak dus helemaal perfect! O en morgen krijg ik de box van mijn pa en zijn vrouw. Ik kan het niet laten en dus moet de box morgen ook gelijk opgezet worden.. Idioot zo vroeg, maar zo leuk! Of zijn er toevallig nog meer mensen die de box al hebben staan??