Oktober 2008 mama´s

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door noukie, 20 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. noukie

    noukie Bekend lid

    31 jan 2007
    891
    0
    0
    nou sousa, denk dat als ik het hartje hoor kloppen en het zie op de echo ik het pas ga beseffen!
     
  2. Mama81

    Mama81 Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.477
    0
    0
    Ik zag dat jullie nog wat gegevens voor de lijst nodig hebben: dit wordt ons 1e kindje en ik denk zelf dat het een jongentje word. De chinese kalender denkt dat trouwens ook! ;)

    Sjannie! Wat fijn om elkaar hier tegen te komen he meis! Idd, we schelen 10 dagen! Hoop wel dat de komende 2 dagen snel voorbij gaan, ik vind die "3 weken" helemaal niet zo fijn, stom he?! :oops:

    Meiden die hiervoor een miskraam gehad hebben, een vraagje:

    Bij mij in het ziekenhuis zeiden ze dat als ik weer zwanger ben dat ik dan gelijk mag bellen, hoef niet eerst naar de vk, ivm eerdere miskraam. Ik mag dan al voor een echo komen rond 6/7 weken. Aan 1 kant heel fijn natuurlijk, maar aan de andere kant vind ik die periode ook nog zo riskant. Rond 6 weken begint het hartje dan te kloppen en stel dat je dan te vroeg bent. Vorige keer hadden wij dat ook, toen twijfelde ze en zaten we een week in onzekerheid. Ik denk dus dat ik het liefst rond de 7/8 weken pas ga. Herkennen jullie dit gevoel of willen jullie juist het liefst zo snel mogelijk een echo?
     
  3. Sousa

    Sousa Actief lid

    5 sep 2007
    193
    0
    0
    Mariaatje, nooit meegemaakt en hoop voor jou dat het dit keer goed zal gaan!

    Maar als jij je daar beter bij voelt, dan kun je toch zelf beslissen of je een week later wil gaan? Of doen ze daar moeilijk over?

    Heel veel succes!
     
  4. Mama81

    Mama81 Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.477
    0
    0
    Nee hoor Sousa, denk niet dat ze moeilijk zullen doen. Maar ben er zelf nog niet helemaal over uit, ik denk er nog ff over!
     
  5. marit123

    marit123 Actief lid

    2 jan 2007
    330
    0
    0
    Djikim, heel veel sterkte!
     
  6. zico

    zico VIP lid

    28 sep 2006
    6.336
    0
    0
    belgische kempen
    dijkim, wat spijtig meid, heb het in aug ook meegemaakt. Ik hoop dat je snel terug zwanger bent.

    he meiden hcg is gestegen van 81 naar 391. Op 3 dagen tijd, goed he
     
  7. mamajanneke

    mamajanneke Fanatiek lid

    22 mei 2007
    2.688
    4
    38
    Vrouw
    hoi meiden,

    allemaal gefeliciteerd.
    ik ben ook een komende oktober mama.
    ik kom uit op 5 oktober, en dit is dan mijn derde kindje.
    de geslachtskalender snap ik niet zo goed.
    mijn laatste menstruatie was eind dec. daarvanuitgaand zou ik een meisje krijgen, maar mijn ei was begin jan. daarvan uitgaand een jongen.
    en mijn gevoel zegt een meisje.

    @ zico, wat goed dat je hcg zgestegen is!

    @Dijkim heel veel sterkte
     
  8. Linnepinn

    Linnepinn Bekend lid

    11 okt 2007
    552
    4
    18
    Nou ik heb vanochtend wederom positief getest, dus wordt toch ook echt mama!
    Alleen weet ik nog steeds niet hoelang ik zwanger ben.. Volgens de ene berekening 6 weken, en een ander weer 4... Iemand een idee wat zou kunnen kloppen? Wil dat toch wel graag weten!

    Dijkim heel veel sterkte, ook al is het de eerste ronde, gemakkelijk is het nooit!
     
  9. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    10 okt 2007
    6.442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    Gefeliciteerd meid, geniet ervan!
     
  10. Evamariah

    Evamariah Fanatiek lid

    9 jan 2008
    1.874
    0
    0
    overijssel
    Lieve allemaal,

    Ik wilde jullie even vertellen dat het een super mooi begin van 2008 is en eigenlijk dan net al februari...maar het sneeuwt....en ik ben zooooooo gek op sneeuw!
    Zwanger en toch nog sneeuw dit jaar...geweldig!:D

    Sorry moest het even kwijt! :oops:

    Liefs en een hele mooie dag gewenst....eva
     
  11. Ischa31

    Ischa31 VIP lid

    5 sep 2007
    6.944
    83
    48
    thuis
    Ik mag me ook bij jullie toevoegen, waarschijnlijk ben ik 11 oktober uitgeteld.
     
  12. Sousa

    Sousa Actief lid

    5 sep 2007
    193
    0
    0
    Evamaria sneeuwt het ? Hier niet (meteen richting raam gelopen hihi).. OOOHHH Sneeeeuuww maakt mij BLIJ!

    Ischa Welkom meid en geniet ervan!




    Dames, dieonzekerheid :( die blijft en blijft
     
  13. rolia

    rolia Actief lid

    25 jan 2008
    440
    0
    0
    groningen
    Dijkim, sterkte meid!

    Ischa en mamajanneke, welkom

    Eva, geweldig he, sneeuw! Het blijft hier alleen nog niet liggen :( Maar jij woont iets zuidelijk, misschien komt het deze kant nog op....

    Linnepin, ik weet niet welke berekeningen jij hanteert, maar je moet gaan tellen vanaf de datum van je laatste menstruatie. Daar begon een nieuwe cyclus... Dus eigenlijk ben je officieel maar gemiddeld 38 weken zwanger van de 40.

    Mariaatje, ik zou ook een afspraak maken op het moment dat jij het wilt. Ik kan me voorstellen dat je onzeker wordt als je nog geen hartje kunt zien. Het voordeel is wel dat je in een vroeg stadium kunt zien of het vruchtje zich op een goede plek heeft genesteld enzo. Maar ik zou denk ik ook liever wachten tot 8 weken.

    Gisteren een verjaardag gehad hier thuis (man is jarig geweest) en zo ontzettend moe aan het einde van de avond... Gelukkig mocht ik vanmorgen lekker uitslapen ;)
     
  14. mamajanneke

    mamajanneke Fanatiek lid

    22 mei 2007
    2.688
    4
    38
    Vrouw
    het heeft hier ook hard gesneeuwd.
    geweldig om te zien.
    echt genieten en zeker het koppie van dylano :)

    bedankt voor het welkom heten
    ischa welkom en gefeliciteerd
     
  15. Linda1980

    Linda1980 Fanatiek lid

    30 mei 2006
    1.356
    0
    0
    Hallo meiden! Na veel denken of ik het al zou doen :oops: , toch maar besloten om me hier te melden :D ! Vind het allemaal nog zoooooo enorm eng en onzeker, maar zoals het er naar uitziet (tenminste...m'n testen zeggen 't :) ) ben ik ook eindelijk weer zwanger na m'n miskraam van vorig jaar maart. Stiekum word ik wel steeds blijer, maar de onzekerheid overheerst helaas nog wel hoor :( .... Herkennen jullie dat?!

    Maandag ga ik de gyn bellen, dus ik ben benieuwd ;)
     
  16. Evamariah

    Evamariah Fanatiek lid

    9 jan 2008
    1.874
    0
    0
    overijssel
    Welcome allemaal......super dat er zoveel gezellige dames in de oktobermaand gaan bevallen!

    Sneeuw i zo mooi...heb zitten huilen net....geweldig....maar het is nu alweer weg....:(

    Het was even leuk...voor de korte duur ...hihi!

    Veel liefs eva
     
  17. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    25 feb 2006
    4.385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Heej Mariaatje,

    Ik weet niet met hoeveel weken jij mk hebt gehad,en hoeveelste mk het was, maar ik dus met 5w3d ( 27 nov ). Ik kon nu wel gewoon bij de vk terecht en hoef niet eerder een echo. Dat doen ze hier pas als je meer als 1 keer een mk hebt gehad.
    Ik zou het ook wel eng vinden om al zo vroeg een echo te krijgen. VK zei tegen mij dat ze kon begrijpen dat ik nu eerder wat meer zekerheid zou willen,maar bij 8 a 9weken kunnen ze veel meer zien en dat geeft ook meer zekerheid.
    Succes ermee meid!
    Trouwens.....we zijn allebei ook wel es bij het topic " na een miskraam gaan we er weer voor". Leuk elkaar hier dan te treffen!
     
  18. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    25 feb 2006
    4.385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    MamaJanneke, Ischa en Joli welkom en gefeliciteerd meiden!
    Whauw alweer 3 erbij! Dit gaat echt super!

    Zico, wat mooi zeg dat je hcg zo duidelijk gestegen is!

    Helaas ook slecht nieuws van Dijkim....heeeel veel sterkte meid, balen dat je ons weer moet verlaten!

    Ik zal vanavond de lijst weer ff bijwerken.....of iemand anders moet tijd en zin hebben.

    Tot later!
     
  19. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    25 feb 2006
    4.385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Enne Ischa....super leuk om elkaar hier nu weer te treffen! Toch nog gelukt he deze ronde!
     
  20. Linda1980

    Linda1980 Fanatiek lid

    30 mei 2006
    1.356
    0
    0
    Wat ik trouwens wel 'raar' vind: ik voel eigenlijk helemaal niks :( ! Ook helemaal niks aan m'n borsten ofzo.... Is dat normaal?! Ik lees veel over gevoelige borsten, steken, krampen... Maar het enige dat ik heb is dat ik de hele week al moe ben (ben ook ziek thuis vanwege griep) en heeeeeel af en toe een steekje hier en daar.
     

Deel Deze Pagina