Oktober 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Gusam, 9 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    nee heb van de eerste ook niet echt last gehad

    werkt de avent 3 standen wel heb hier een bibi 3 standen nou dan giet ik het erin .. kan nog steeds niet de juiste fles/speen vinden
     
  2. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
     
  3. MvN

    MvN Niet meer actief

    Danjo: ze weegt 4160gram, en nu ga ik de volgende voeding ook om half 2 geven ipv half 3.. nu krijgt ze als ze snachts niet komt 5 x 120cc +4 en dat was volgens het cb goed.. en dan was ze ook tevreden.. maar gister dronk ze wel 3 keer daarvan de 120cc op.. dus nou ga ik gewoon 6 keer aanbieden.. en als ze dan maar 100 drink is het geen probleem.. maar ben bang dat k haar daarmee uit het ritme haal..
     
  4. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    @Roos, dat is ook niet echt dikke voeding. Wij zijn ook van difrax overgestapt naar avent met speen 3. Toen weer naar difrax met speen M en die werkt nu het beste voor hem. Moet ik wel bijzeggen dat zijn voeding dik is want hij heeft omneo. Je zou ook kunnen proberen wat extra water bij de voeding te doen zodat hij wat makkelijker wegdrinkt misschien gaat het dan beter??

    anders zou ik het cb even bellen voor advies. helaas mag je geen rijstebloem gebruiken op deze leeftijd maar dat vult wel wat beter. Ze krijgt nu dus 6x100 cc als ik het goed lees? Volgens mij is dat niet te weinig hoor want ze is ook pas 1 maand oud.
     
  5. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    @roos, ik lees nu 5x120. Julien heeft ook al 10 x een nieuw ritme aangenomen...zucht.
     
  6. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    @Danjo, haha en terecht!
     
  7. MvN

    MvN Niet meer actief

    HAhahahaha Moeke danjo gaat los :p
     
  8. MvN

    MvN Niet meer actief

    Luna: het stomme is, ze is wel tevreden als ze zo weinig op heeft :( En in het begin dronk ze super uit de avent fles en dat word nu ook weer minder.. pfff Wispelturig kind heb ik :p
     
  9. MvN

    MvN Niet meer actief

    Ik geef nu met de avent 3 standen speen op standje 2 en nog stopt ze als ze nog 40 moet.. dan douw ik een beetje door tot ze er 100 in heeft zitten en daarna doet ze gewoon helemaal niks meer..
     
  10. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    Roos op zich is 5x 120 waarvan ze niet alles op drinkt niet veel maar goed als zei het er goed op doet , dat zie en voel je zelf het beste

    Ja moeke gaat los dan hoor haha

    Flessen roos hier nog steeds niet de fles gevonden hoor. ik geef savonds friso comfort ook dikker difrax m speen gaat te snel de s speen te langzaam avent duurt ook eeuwen en de 1,2,3 speen gaat ook te snel.
     
  11. MvN

    MvN Niet meer actief

    Wat een gedoe hea pfff.. ik heb hier ook nog een 123 van bibi liggen... moet je daar speciaal ook de bibiflessen voor kope?
     
  12. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    Nee die past op de avent maar hier gaat stand 1 al heeeel snel zelfs met de comfort en die is dik
     
  13. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    vestjes gebruik ik in de wagen en maxi en doe dan geen jas aan veelste warm.
     
  14. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    @jas/vest, hier ook alleen vestjes die het liefst elastisch zijn want ooooo wat ben ik bang om die tere armpjes te breken.

    @Roos, als ze tevreden is dan zal het toch wel genoeg zijn voor haar. Als ze verder nergens last van heeft en goed op gewicht blijft zou ik me geen zorgen bellen en anders even dat hulp nummer van het cb bellen. Wellicht hebben ze nog tips.

    @DAnjo, ik hoor voor goede verhalen over de dr brown fles verkrijgbaar bij etos. Maar eerlijk gezegd heb ik het een beetje gehad met dat uitproberen van flessen. Hij heeft nu de difrax met M speen en die gaat redelijk maar nog steeds niet geweldig.

    Gelukkig slaapt hij even * klopt af op de tafel *
     
  15. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Owwwwwwwwwww zeg ik niet dat hij ligt te slapen begint die K*t hond van de buren te blaffen voor het huis. Die blaft altijd heel schel als hij uitgelaten wordt want hij spoort dus niet. Maar dan wordt Julien wakker terwijl onze honden hier hun best doen om hun hondengedrag even tijdelijk aan de kant te schuiven. Gelukkig heb ik nu geen vuurwapen in huis.

    @Jiska, waarom klets je niet gezellig mee?
     
  16. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    ik ben dr ook wel ff klaar mee met al dat testen
    mijn fles zal ik denk ik zelf moeten ontwerpen hihihi
     
  17. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    @DAnjo, haha ja precies. Ik heb me er maar bij neergelegd dat niet alles precies zo gaat als dat ik het wil! Anders wordt je gek.
     
  18. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    gelukkig slaapt naomi overal doorheen , kan ook alles doen op dr kamer zelfs in de avond met licht aan
     
  19. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    @danjo, dat kan ik met Julien niet mee sinds kort. Hij wordt overal wakker van.
     
  20. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    nou ik leg me er niet bijneer want ik irriteer me soms rot tijdens het voeden
     

Deel Deze Pagina