Oktobers 2012 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Niboma, 24 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sammie1

    Sammie1 Fanatiek lid

    14 feb 2012
    3.494
    2
    38
    @ Engeltje, En is je beebje al gedraaid? Hopelijk!!

    @ Godin fijn dat je weer beweging hebt gevoeld!

    @ Blackie, lekker he niks doen :D

    Moet er een hoeslaken in de kinderwagen dan?:)

    @ Nesteldrang, ja hier ook de keukenkastjes allemaal uitgesopt,want ja de kraamzorg moet ook bij de schoonmaakspullen kunnen zonder te verdwalen haha


    Vanaf donderdag mag ik ook thuis bevallen! Mn familie denkt dat het deze week wel eens zou kunnen gebeuren, maar ja, wij rekenen echt op een oktoberbaby hihi;)
    Wel al sinds do lekker oefenweeen hier, en flinke steken beneden. Ze is ook al ingedaald zei de VK vrijdag.
    Ben benieuwd wanneer ze zin heeft om te komen:cool:
     
  2. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zit hier nog steeds goed. Ze gingen net met.kids naar water toen ben ik ff.plat gaan liggen.
    Mja mijn schoonouders zijn gewoon mijn tweede paar ouders! Top mensen!
    He ik mag vanaf dinsdag he dus doe ook.aan vroege ronde mee. Van mijn man mag ie komen! En ik ben der ook klaär voor maarja.. Wie zal het zeggen ;)

    We zijn gevraagd eind november mee weekendje weg te gaan. Op zich geen bezwaar tegen maär lijkt me ook erg eng met de kleine;)
    Aan de andere kant, je bent met meer ouders dus adviezen genoeg ;)
     
  3. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    12 feb 2012
    5.641
    1.444
    113
    @Engeltje Bedankt ik ga ff googlen naar een borstvoedingscentrum. Woon in gelderland, niet echt in de buurt van Delft en Amsterdam helaas.

    @Godinn Fijn dat ie weer duidelijk aanwezig is!!

    Bij mij mag de kleine vanaf donderdag thuis komen. Maar van mij mag ie nog wel eventjes blijven zitten. Nog echt niet alles klaar...
     
  4. laupio

    laupio Bekend lid

    9 mei 2007
    604
    0
    16
    @ bailey, in zwolle zit er ook 1, mogelijk wat dichterbij??
     
  5. Maia

    Maia Niet meer actief

    goedenavond!

    @pleuni; klinkt gezellig met je nichtje. En het vermoeiende..ach, je gaat er aan wennen als je kleine er eenmaal is hihi ;)

    @chybou: volgens mijn oma, als je er zo'n last van gaat krijgen zoals jij nu hebt beval je binnen 1 week ;) ik heb redelijk last van nesteldrang, maar de binnenkant van de droger schoonmaken valt daar niet onder hihi

    @baby komen: jeetje, een aantal hebben nu toch wel de goede termijn bereikt. Gaat echt spannend worden de komende weken!! ben heel benieuwd wie eerste is, ik zeker niet :D

    hier een leuke dag, eerst heel rustig vanochtend, Fleur kwam pas om kwart over 8 m'n kamer binnenwandelen, heel netjes dus. daarna hadden we vanmiddag een high tea van m'n zus dus was wel gezellig, maar heb dus een rustig dagje gehad.
     
  6. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    12 feb 2012
    5.641
    1.444
    113
    Ja inderdaad! Goede tip! Dankje dan ga ik daar eens heen.
     
  7. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    Toch zegt dat niet. Mijn buurvrouw was zeker 3 weken.aan het.nestelen en.wij zaten maär die kleine komt maär die liet mooi op zich wachten ;)
     
  8. miepkip

    miepkip Bekend lid

    22 feb 2012
    930
    0
    0
    @ blackie, Daarom maar het is en blijft spannend!

    @ Shaarr, Meer dat ik zelf erg onrustig ben van dat het rommelt aan alle kanten maar kan maar geen rust vinden. Heb helaas van vrijdag op zaterdag helemaal niet geslapen en in de auto was ook niks.

    @ SuperM, Vind je het ook niet erg vervelend dat als je het voorwerk voelt je zo graag wil dat het doorzet en als dat dan niet gebeurd je gewoon teleurgesteld bent?

    @ Godinn, Ja kan echt helemaal niet meer wachten! Heb laatste paar dagen erg veel last van mijn rug. En aangezien we de kinderwagen binnen hebben wil ik erg graag met de kleine man kunnen wandelen. Wat fijn dat de kleine weer van zich laat voelen :)!

    @ Chybou, wat fijn dat je (ondanks de plaspauzes) heerlijk hebt geslapen! Nu maar hopen dat je tot de keizersnee lekker thuis mag slapen!

    @ Maia, lekker genieten van je verlof meis!

    @ Kim gefeliciteerd met je verjaardag!

    @ Pleuni, wat fijn dat je nichtje en jij je vermaakt hebben!

    @ Bailley, wij hebben vandaag de easybase opgehaald! En het werkt echt fantastie's! Is echt super makkelijk en je hoeft amper iets te doen en hij geeft het aan als er iets fout zit/staat.

    @ Engeltje, en is hij doorgedraaid? Wat vervelend van dat busje!


    @ Blackie, veel plezier in Zeeland en inderdaad dat hoor je niet vaak nee.

    @ Chybou, dinsdag ben ik ook 37 weken en denk dat, dat als een opluchting voelt! Gewoon, omdat het veilig is voor de kleine om te komen :)!

    @ Laupio, inderdaad haha, Iedereen wil als zo snel mogelijke ;P
    Wat handig gewoon aankleedkussenhoezen gebruiken voor de reiswieg! Helemaal niet over nagedacht!

    @ Nesteldrang, Heb alles gelukkig al af! Maar ben nog wel heel erg bezig met dat alles netjes moet blijven! Kan ook ineens midden in de nacht de slaapkamer opruimen.

    @ Blackie, Eind november vind ik zelf persoonlijk erg vroeg om al een weekendje weg te gaan met de kleine. Jullie moeten zelf (en de baby ook) Nog een goed ritme etc. vinden. Zou het als ik jou was tegen die tijd even bekijken.

    Nou dames, ondanks dat ik van vrijdag op zaterdag helemaal niet geslapen heb was het erg leuk in scheveningen. Sealife zelf vond ik eigenlijk wel wat zonde van het geld. We waren met 60 min weer buiten. (heb wel 20 min. moeten wachten in het restaurant op mijn ijsje) En daarna hebben we nog heerlijk 3 uurtjes op het strand gezeten. Op de terug weg had ik weer krampen en steken. Gelukkig zijn deze uiteindelijk weer gestopt. Eenmaal thuis gekomen heerlijk in bad gegaan en daarna in de jacuzzi (Een van onze vrienden woont dichtbij en die vroeg of wij even langskwamen om de jacuzzi uit te proberen) En toen we weer thuis waren ben ik meteen in slaap gevallen!

    Vanochtend hebben we de easybase opgehaald en wat is dat gemakkelijk! Ben nu al ongelofelijk blij ermee!

    Nou dames ik ga tv kijken tot ik weer in slaapval. Denk dat, dat nogal snel komt ben nog steeds moe.
     
  9. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    @miepkip top dat je zulk goed weekend had! Alleen.jammer van sealife dan maär ach alst maär gezellig was ;)

    Hier nu in de auto. Veel steken in mijn buik, kort maär krachtig en de kleine die nadien hard schopt alsof ie het er niet mee eens is ;)
    Net wel eindelijk weer mooi moment. Stonden stil, brug open. Kleine hard schoppend en mijn man die het meekreeg:) gebeurd niet veel
     
  10. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    @ miepkip: daar was ik eerlijk gezegd al een beetje bang voor... Volgens mij kun je net zo goed naar t oceanium gaan in blijdorp, daar kun je je tenminste wel een hele dag vermaken. Je betaald gewoon echt puur voor scheveningen, ook op de terrasjes hoor! Je moet echt goed weten waar je heen moet daar ;) Voor een simpel bacootje ben je zo 10 euro kwijt als je niet uitkijkt!
    Ben blij dat ik er de weg weet ;)
    En ja die easybase is echt fijn he! Hij staat bij ons al in de auto gesnoerd, zit toch bijna nooit iemand achterin en als t zover is kunnen we gelijk klikken ;)

    @ blackie: dat gaat nog wat worden dan straks! Misschien moet je wel rondjes in je auto gaan rijden om hem in slaap te krijgen haha
    Mijn ouders hadden zown kind ;) Hoop echt niet dat onze beeb is zoals ik was. Heb namelijk de eerste 3 maanden 20 uur per dag gehuild! Op een gegeven moment hebben mijn opa en oma me 2 weken in huis genomen zodat mn ouders konden bijtanken....heftig! Was alleen stil in een rijdende auto en bij mn opa op schoot.

    @ maia: klinkt als een heerlijk gezellig dagje :D

    @ baileyy: hoop dat je slaagt bij die winkel, maar denk t wel hoor! Kwam hier op een G cup uit :$

    @ sammie: ja jij mag ook al bijna! :D Heerlijk he die steken daar beneden ;)

    @ laupio: haha wat een verhaal van je koffertje! Gelukkig kom je er nu al achter en niet pas op t punt dat je naar t zh moet haha

    Mijn uk is wel wat gedraaid maar niet met zn hoofd beneden. Zn stuitje is wel uit mn bekken gedraaid en hij ligt nog met zn hoofdje aan de rechterkant. Zn beentjes heeft ie gelukkig weer omhoog getrokken dus gelukkig ff geen getrap meer aan de onderkant ;)
    Zit er qua bewegingen en de hik ook een duidelijk patroon in bij jullie ukkies? Hier wel, zo kan ik er bijv de klok op gelijk zetten dat hij een kwartier na t avondeten de hik krijgt, echt zo grappig!
     
  11. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    12 feb 2012
    5.641
    1.444
    113
    Oeeeh heb al hele middag van die rkampen onderin mn buik. Mn vriend denkt steeds dat t begint. Helemaal in de stress omdat we nog geen kleertjes heben gewassen en nog niet alles hebben.. haha Alsof ik vannacht ga bevallen.. Stiekem toch maar morgen beginnen met babywasjes ;)

    Want hier zijn er al zoveel bezig met dat gerommel.. Spannend hoor!

    @miepkip Klinkt erg handig inderdaad!! Ideaal.
    Jammer dat Sealife tegenviel. Maar toch een leuke dag gehad. En een jacuzzi! Wauw lekker hoor!

    Ik ga zo vroeg naar bed na zo'n rotnacht, hoop dat ik vannacht wel goed slaap. Lig al met de laptop in bed ;)
     
  12. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    Denk niet dat ie het daarom deed, hij was de hele dag rustig geweest, dus moest er.van komen ;) en in de auto beetje doezelen is.voor de kleine top natuurlijk.
    Mijn man doet alsof ie er niet zenuwachtig van word maär net steeds file enz toch maär op tomtom kijken hoe die snelste dichtsbijzijnde zh kon opzoeken ;) haha
     
  13. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    Wordt misschien wel tijd baileyy ;)
    Wat moet je allemaal nog in huis halen dan? Zorg gewoon in ieder geval dat je de eerste kleertjes, t meeste hydrofiel spul en t beddengoed klaar hebt, dan ben je al een heel eind ;)
    Hier ook steeds krampen trouwens hoor, t lijkt wel of ik zwaar ongi moet worden soms en vanavond had ik zown enorme steek dat ik echt dubbelklapte. Mn ouders schrokken ervan!
    Gelukkig duren die steken maar kort en ben ik er zelf wel aardig aan gewend ondertussen ;)

    Ow meiden ik ben zoooo gemeen! 23 sept zijn we 1 jaar getrouwd en heb mn man zn baas gevraagd of hij hem gewoon smiddags kan laten werken, zodat ik hem kan verrassen. Belt zn baas me net op dat mn man echt kwaad is, oeps! Haha zei al, als t echt uit de hand loopt moet je t me maar laten weten, want anders vind ik t ook zielig, is nou ook niet mn bedoeling....
    Hier heeft hij nog niks laten merken, dus ben best benieuwd hoe hij zo thuiskomt!
     
  14. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ah gossie die arme man van jou hihi ;) benieuwd hoe dat afloopt ;)

    Hebben jullie ook al meer last van meet afscheiding?
     
  15. miepkip

    miepkip Bekend lid

    22 feb 2012
    930
    0
    0
    @ Blackie, gezellig was het zeker :), Mijn man hoeft zijn hand maar op mijn buik te leggen en de kleine word meteen actief ;)
    (is ook niet altijd even prettig, vooral als manlief zijn hand bij mijn ribben neerlegt :p) Haha mannen ;P ze zeggen van niet maar ondertussen..!

    @ Engeltje, ja klopt. Wij hadden gelukkig zelf voldoende drink waar bij ons en we zijn naar de burger king gelopen voor eten. We halen hem er wel iedere keer uit i.v.m. dat als mijn moeder mij een keer komt ophalen we hem ook nodig hebben (Heb zelf geen rijbewijs en mijn moeder haalt en brengt me regelmatig. + we vonden het een beetje duur om er 2 te halen)
    Maar dan nog is hij erg makkelijk neer te zetten. O haha hoop voor je dat je de verrassing door kan zetten! Erg vervelend he die krampen!

    @ De hik, hier heeft hij meestal de hik als ik opsta en als ik wat gedronken heb.

    @ Bailley, De jacuzzi was ook zeker het hoogte punt :) Heerlijk! Hier al redelijk vaak krampen gehad 's nachts maar zodra ik dacht dat het door zou zitten zakte het af :( Hoop dat je vanavond lekker slaapt meis!

    Nou meiden, ik weet het niet meer! Ik heb net 2 paracetamol genomen ( 2 uur geleden) en de pijn in mijn rug trekt maar niet weg! Heb ook echt ongelofelijk pijnlijke steken bij mijn vagina en de baby was net ook erg actief. Maar ondanks dat ook krampen en het gevoel dat ik ongelofelijk aan het zweten ben (is niet zo :O) En heb al redelijk veel harde buiken gehad vannacht. Iemand een idee van hoe of wat?
     
  16. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mja zo zit ik ook.hele dag redelijk en sinds de avond heel warm, steken en.rugklachten....
    Mja...
     
  17. Blackie

    Blackie Bekend lid

    9 jan 2012
    937
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nog wakker... ik was naar bed maar kwam er snel uit, in paniek, enorme buiksteken... Wat bleek flinke diarree.. werd er benauwd van. Maar tis er weer uit.
    Na afloop enorm trillen. En huilen?? Door de paniek denk. Deed ook zo'n zeer.
    Mijn man vroeg me toen iets en dat blijfft steken. Of ik wel thuis wil bevallen. Of ik dat aankan en niet liever in zh beval met zekerheid op pijnstilling en dergelijke... Het heeft me aan denken gezet, maar weet niet...
     
  18. Godinn

    Godinn Fanatiek lid

    5 mrt 2012
    1.105
    0
    36
    Friesland
    Toch nog wat kunnen slapen Blackie? Midden in de nacht zijn dat sowieso heftige vragen.. Daar kun je uren over na denken.. Meestal denk je er zodra het licht is weer heel anders over.

    Hier goed geslapen. Mocht ook wel weer eens. Mocht alleen wel iets langer ;)
     
  19. Godinn

    Godinn Fanatiek lid

    5 mrt 2012
    1.105
    0
    36
    Friesland
    Mijn vriendin wordt vandaag ingeleid. Vind het zo spannend voor haar!!
     
  20. miekie0402

    miekie0402 Actief lid

    15 feb 2012
    298
    0
    0
    Goeiemorgen allemaal,

    Wat rommelt het toch bij veel meiden vervelend hoor al die krampen/steken etc.
    Hier gelukkig nergens last van maar dat is inprincipe al heel mijn zwangerschap (afkloppen) als elke zwangerschap zo zou zijn zou ik wel 10x zwanger kunnen zijn haha helaas weet je dat nooit van te voren.
    Hier nog even van het mooie weer genieten vandaag want vanaf morgen word het helaas weer wat minder.
    Fijne dag allemaal!!!!!
     

Deel Deze Pagina