om 6.00 klaarwakker

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Yellowsun, 4 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    23 apr 2009
    2.021
    287
    83
    Ons zoontje van 15 maanden wil snachts zo af en toe wel eens wakker worden.Geen probleem ik stop hem terug in geef hem zijn knuffel en speen en hij gaat zonder problemen weer slapen.
    Maar nu is hij de laatste 3 weken al om 6.00 klaar wakker.Niks helpt dan om hem terug te stoppen.Ik vind het niet erg als hij dan lief nog even in bed gaat spelen maar dat wil hij niet.Hij begint dan te huilen en wil eruit.
    Maar rond 11 uur smiddags is hij helemaal kapot van vermoeidheid.
    Ik eet met hem zo rond 11.30 en stop hem dan in bed dan slaapt hij tot 13.30.
    sAvonds gaat hij ergens tussen 19.30 en 20.00 slapen.'
    We hebben al geprobeert om hem s avonds langer op te houden maar dat maakt niks uit hij is gewoon weer om 6.00 wakker.
    ZIjn er meer mama`s met zo`n vroege kindjes en hoe lossen jullie dit op?
     
  2. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Wij zijn er altijd gewoon uitgegaan wanneer de kindjes wakker waren en begonnen dus gewoon ergens tussen 05.30/06.30 de dag.

    Later zijn we een voeding gaan geven in bed en gingen ze wel eens met een volle buik verder slapen, het zij in ons bed het zij in hun eigen bedje.

    Maar over het algemeen gewoon naar beneden met ze.

    Al moet ik wel zeggen dat ze op het moment, als ze wakker worden smorgens een fles 150cc/5schepjes kunstvoeding krijgen en ze dan weer even gaan slapen (soms hoor, lang niet altijd. En de ene keer nog 2 uur en de andere keer maar een half uur). Misschien kan je dat proberen? Wat lekkere melk geven en lekker bij jullie in bed nemen?

    Succes in ieder geval! Denk dat je er verder weinig aan kan doen, je kindje is gewoon lekker op tijd op smorgens ;)!
     
  3. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Hier nog zo'n vroege vogel...
    Als hij om 6uur wakker word is het voor ons al uitslapen! ;)

    Wat wij eraan doen? Helemaal niks...
    Onze zoon is namelijk niet te foppen hihi. Hij wil er dan gewoon echt uit. Dus we gaan dan ook maar naar beneden.
    In het weekend pakken we hem soms nog even bij ons in bed en laten we hem tv kijken, zodat wij nog even kunnen dutten.

    De tip van Hanneke om een fles te geven zou ook kunnen werken, ik hoop het voor je!
     
  4. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    23 apr 2009
    2.021
    287
    83
    Ik vind dat op zich niet zo erg maar hij trekt de dag niet meer dan 2 slaapjes is teveel voor hem en 1 te kort en te weinig.
    Bij ons in bed is ook geen optie.Mijn man heeft volgens on fisher price op zijn voorhoofd staan zo snel als hij bij ons in bed ligt begint hij aan mijn man zijn oren neus en hoofd te trekken en duwen en heeft dan dolle pret.
     
  5. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    Helaas is er weinig aan te doen..
    Hij zit een beetje te rommelen met zijn slaapritme en daar zal hij zelf uit moeten komen.
    2 is te veel en 1 korte te weinig.. Hij moet zelf even uitzoeken welke tijden voor hem werken.
    Mijn zoontje is ook onderhand elke ochtend half 7/7 uur wakker en is nergens mee te foppen. Ookal gaven we hem 250cc pyjamapapje, meneer was wakker en wilde eruit en spelen!
    Wij hebben er gewoon rekening mee gehouden en gaan zelf wat eerder naar bed, zo rond 22.30/23 uur en dan trekken we t gewoon!
    Hij is nu ook aan t rommelen kwa slaapjes, ene dag 1 en dan is hij rond 5/6 uur STRONTvervelend haha! En de andere dag weer netjes 2.. Hoort echt even bij de leeftijd (is ook 15 maanden).
     
  6. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Whaha, moest wel even lachen om de fischer price opmerking :D! Maar die gaat dus feest bouwen ;)! Dan is dat geen optie idd! Hier hebben ze al vanaf kleins af aan bij ons gelegen, denk dat dat een verschil is ;)! Maar oke, dan zou ik gewoon proberen wat hij doet met nog een flesje melk en gewoon weer in eigen bedje liggen. Eigenlijk gewoon soort van nachtvoeding ;), hoewel het ochtend is natuurlijk, maar gewoon de hint door laten komen dat er weer geslapen moet worden.

    Maarja werkt het niet, kan je er denk ik gewoon weinig aan doen. En dan gewoon een beetje geduld hebben om op dat ene slaapje te komen, omdat dat nu net nog iets te weinig is eigenlijk.

    Liefs, Hanneke!
     
  7. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.036
    1.857
    113
    Provincie Groningen
    Mijn dochter slaapt tegenwoordig uit tot 9uur s'ochtends...en ze gaat s'avonds om 18.30u op bed.
    En ik......ik ben al 2 maanden elke ochtend om 5.30u wakker :(

    Dus ik denk dat onze kindjes maar van ritme moeten ruilen ;)
     
  8. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    HEERLIJK!! Zullen we een weekje ruilen? :p
     
  9. Shaylen

    Shaylen Niet meer actief

    mijn meisje is vaak ook zo vroeg wakker, meestal krijgt ze dan de eerste fles en gaat ze daarna wel weer slapen, bij haar is het dus echt honger dan en daar kan ze niet van slapen.

    bij ons in bed leggen heeft ook hier geen zin, dan is het feest en dan blijft het feest tot het 9 uur is :D
     
  10. Sannaa

    Sannaa Fanatiek lid

    12 jan 2009
    2.232
    0
    0
    Velsen
    Luca sliep altijd tot 8.30 en nu sinds een week tot 6.30! Dat is voor ons erg vroeg. Ik deed hem altijd om 13.30 naar bed en dat trok hij wel, maar nu is het erg lang en een extra slaapje overdag zit er niet in!! Ik hoop dat het weer tijdelijk is, dat hebben we al eens eerder gehad, want ik houd zo van om 8.30 opstaan! :)
    Wat wel werkt is even een uurtje met hem wandelen rond 10.30 uur, dan zit hij lekker in de wagen en komt hij toch een beetje tot rust. Heel soms doet hij dan ook nog eens een klein powernapje! Dan redt hij het weer wat beter tot aan lunchtijd. En nu maar hopen dat hij weer snel gaat uitslapen!:p
     
  11. draak86

    draak86 VIP lid

    7 mrt 2008
    5.427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    pfff wat een tijdstip zeg. Dan ben ik maar verwend met mijn 10uur soms 10:30. maar idd misschien even een warm flesje in zijn eigen bedje en dan weer verder tukken. En anders, tja valt er weinig aan te doen. kan ook weer even een periode zijn die straks weer over is hoor, wie weet. Succes iig;)
     
  12. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    23 apr 2009
    2.021
    287
    83
    Hopelijk is het maar voor een tijdje want ik vind 6.00 voor mezelf echt te vroeg een half uurtje later vind ik wel ok,maar ja.
    Vanmorgen een bekertje melk in bed geprobeert te geven maar da hielp ook niet.Meneertje is wakker en wil uit bed.
    Klaar! Roept hij dan.Vanmorgen nog 1x geprobeert om hem met het licht aan in zijn bed te laten spelen maar nee.
    Dus zit er echt niks anders op om zelf ook maar op te staan.
    Als ik eenmaal op ben is het niet erg maar je krijgt zelf niet eens de tijd om even wakker te worden.
    Hopelijk van tijdelijke aard.
     

Deel Deze Pagina