onbekend nummer

Discussie in 'De lounge' gestart door mausi, 12 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mausi

    mausi Fanatiek lid

    22 jul 2009
    2.752
    646
    113
    Gelderland
    Nemen jullie telefoontjes op, als er gebeld wordt met een onbekend nummer. En dan bedoel ik niet een nummer dat je niet kent, maar echt een afgeschermd nummer. Ik heb er altijd zo'n hekel aan, ik weet niet waar dat vandaan komt. Het is meestal reclame of andere opdringerigheid en denk dan: als het belangrijk is, spreken ze maar in en bel ik wel terug. Dus meestal laat ik hem gewoon overgaan. :) :)
     
  2. lievemama19

    lievemama19 Fanatiek lid

    12 mrt 2007
    1.813
    1
    36
    Nee, neem ik nooit op
     
  3. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Ik neem altijd op. Je weet dat politie en ziekenhuizen etc etc ook anoniem bellen??

    Vind het altijd een beetje raar om niet op te nemen...maar goed, that's me. En ik heb mijn voicemail uitstaan, dat vind ik echt zo'n onnodige kostenpost.
     
  4. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    Ja hoor, ik neem gewoon op.
     
  5. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Ik word overigens vrijwel nooit door reclame gebeld, sta bij het bel-me-niet register en tegenwoordig kun je je na elk reclame telefoontje meteen afmelden voor alle telefonische benaderingen. Toen we nog een vaste lijn hadden was het wel meer maar nu hebben we die niet meer en op mobiel heb ik eigenlijk nooit reclame.
     
  6. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Ik deed het eerst nooit.. maar mijn vriend belt vanaf zijn werktelefoon altijd anoniem dus ik neem nu altijd op. Soms heb je dan idd ineens iemand aan de telefoon die je niet wilt spreken, irritant is dat :p
     
  7. Tralalala

    Tralalala Fanatiek lid

    29 dec 2012
    1.968
    1
    36
    Zuiden van NL
    Bij mij is het echt afhankelijk van het moment. Als het niet echt handig uitkomt laat ik hem gewoon op mn voicemail springen. Soms neem ik wel op, maar meestal is het niet echt interessant ;)
     
  8. El1983

    El1983 Fanatiek lid

    19 sep 2012
    3.561
    0
    0
    Verzorgende IG
    My little castle
    Ik neem op, ik sta geregistreerd bij het 'bel me niet register' en vorig jaar nog wel n verkoper aan de lijn, en toen gelijk n klachtenformulier ondertkend, en las ook dat hun 3 maanden daarna ofzo een fikse boete hadden gekregen :D

    Verder het kan idd iemand zijn van de politie of zh, die bellen ook anoniem, mijn huisarts belt ook anoniem dus ik neem op :)
     
  9. Yotsuba

    Yotsuba Fanatiek lid

    22 jul 2009
    1.980
    0
    0
    Dispuutbehandelaar
    Omgeving Utrecht
    Ik neem altijd op met "Hallo" als een onbekend nummer belt en ik vertrouw het niet.
    Maar over het algemeen met alleen mijn voornaam uit automatisme.. ik kijk vaak niet eens wie er belt haha.
     
  10. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    12 feb 2009
    3.868
    39
    48
    ergens in het heelal
    onbekend is niet opnemen bij mij, mijn man neemt als hij thuis is wel gewoon op.
     
  11. Jeniyah

    Jeniyah Niet meer actief

    Neem altijd op... kan idd iets heel belangrijks zijn en ook me werk....
     
  12. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Over het algemeen niet, of ik moet iets verwachten.
     
  13. Poohbear82

    Poohbear82 Fanatiek lid

    12 feb 2013
    2.415
    0
    36
    Vrouw
    Secret agent
    Ergens in het midden
    Ik neem ook altijd op. Maar wel alleen met m'n voornaam.
    Sta ook in het bel-me-niet register en wordt eigenlijk ook nooit gebeld door verkopers daardoor. En anders hang ik gewoon meteen weer op.
     
  14. 24Mandy24

    24Mandy24 Fanatiek lid

    23 jul 2012
    3.499
    0
    36
    Nee ik neem ook nooit op als ze onbekend bellen.
     
  15. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.847
    19.215
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Mag ik vragen waarom jullie niet opnemen bij een onbekend nummer?

    Van mensen die bijvoorbeeld telefonisch lastig gevallen zijn, snap ik helemaal dat ze wantrouwig zijn hoor. Maar ik lees het zo vaak dat mensen dan niet opnemen! Ik kan me echt niet voorstellen dat die allemaal met een stalker ofzo te maken hebben gehad.

    Er zijn ook medische instanties die afgeschermd bellen en uit privacy-overweging nooit een voicemail inspreken. Die kunnen jullie dan dus nooit bereiken. Dat is voor jezelf toch ook hartstikke onhandig? Dan moet je zelf overal weer achteraan gaan bellen.
     
  16. p1982

    p1982 Niet meer actief

    ja k neemnop met hoi
     
  17. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    12 feb 2009
    3.868
    39
    48
    ergens in het heelal
    Ik hou zo wie zo niet van bellen, ook niet met bekenden laat staan onbekenden.
    als ik een telefonische afspraak met het ziekenhuis heb, dan pak ik uitraart op, tevens hebben ze onze 06nummers (geef altijd die van mijn man door) en die pakt dat dus dan altijd op, dus dat is geen probleem hier.

    ook als iemand belt met een nummer wat ik niet ken, google ik het nummer eerst, en als ik zie wie het was bel ik terug (mits ik er zin in heb)
     
  18. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Nee neem nooit op. Ik heb er zo'n hekel aan.
     
  19. Sterrefeetje

    Sterrefeetje Niet meer actief

    Ik neem altijd op.
     
  20. Nienkiej

    Nienkiej Fanatiek lid

    5 jun 2011
    1.180
    0
    36
    Verkoopmedewerkster
    Gouda
    Neem nooit op, ook een hekel aan. Kunnen hier ook nog wel eens deurwaarders of wat dan ook zijn die bellen, maar die kunnen ook best een brief sturen :p Bij reclame telefoontjes heb ik gewoon nooit interesse.
     

Deel Deze Pagina