Afgelopen zondag ging m'n vriend onze hond uitlaten in het bos aan t water vlak bij ons. Daar vind hij het altijd heerlijk, want kan hij lekker in de weer met z'n stokken/takken/slopen...en ziet andere honden niet eens staan! Even z'n energie kwijtraken Nu is hij gewoon ineens aangevallen door 5 Golden Retrievers!!! Deze hebben we wel eerder gezien, maar toen gingen ze net met hun engels baas/engels sprekende man weg in de auto. Mijn vriend en onze hond waren er eerder en hun zijn later gekomen. Hoe het exact is gegaan kan ik moeilijk vertellen, want ik was er niet bij..., maar onze hond kennende liep hij gewoon met een stok te spelen zonder oog te hebben voor andere honden! Het was een drama!!!!!! Mijn vriend heeft 1 hond heel erg geschopt om hem weg te krijgen, die baas van de beesten is op een andere gaan liggen (die heeft onze hond gebeten denk ik) .... M'n vriend heeft uiteindelijk onze hond opgetilt, want het was een gekkehuis en hij had 'schijnbaar' wel uiteindelijk eentje teruggebeten en hij heeft gescholden etc tegen die man...die de hele tijd sorry, sorry zei. Ze kwamen thuis en ik zag niet echt veel bijzonders aan onze hond, alleen dat ie een beetje van slag leek en wat nattigheid. Nu voelde we gisteren op z'n hoofd en het is helemaal verdikt...hij trekt weg, wil niet dat ik hem daar aanraak! En toen ik hem gisterenavond een zachte aai over de bol gaf gaf hij tot 2x toe een gilletje....Dus hij heeft toch wel last ergens van. Ik baal er heel erg van. Vind het heel zielig voor onze kanjer die nog nooit gehapt heeft!! Of gevochten..., maar ook omdat dit ras mensen afschrikt , maar ohzo lief zijn...maar die anderen veel happeriger zijn volgens de dierenarts. Wij vanavond naar de dierenarts... Het is me wat!!! Komen we daar aan bij de dierenarts zit er een man in de wachtkamer met z'n hond (weet naam van het ras niet ..Patrijs ofzo..) en helemaal onder het bloed. Die man was net naar het zh geweest en uit de hond liepen ook druppels. Hij zat te vertellen tegen de assistente dat z'n hond gebeten werd door meerdere honden en dat hij ertussen is gesprongen en nu waren ze beiden flink gewond. Dus bij mij ging er gelijk een lichtje branden!! Juist!! Dezelfde als waar onze hond zondag door gebeten is...die hebben die man en hond vandaag te pakken gehad! Niet te geloven toch...hoeveel slachtoffers moeten er nog meer vallen!!?? ik ben er flink pissed over. Onze kanjer is er beter afgekomen dan die hond, mede omdat m'n vriend aan t schoppen is gegaan en hem opgetilt heeft, maar ik red dat niet in m'n eentje tegen 5 honden. Dus ik kan hem daar voorlopig niet meer uitlaten. We gaan morgen (net als die man) alsnog aangifte doen bij de politie en ook de dierenarts zou er melding van maken daar. Met onze kanjer gaat het nu wel. Hij is in z'n hoofdje gepakt, borst en onderkant ...was een beetje aan t ontsteken dus een antibiotica meegekregen, maar het gaat goedkomen! Ik ben wel blij dat we toch ff naar de DA zijn geweest!! Mirre
jeetje wat een verhaal niet te geloven gewoon die man het vast wel geweten hebben dat zijn honden niet zulke lievrtjes zijn heel veel beterschap voor je woef geef hem maar een dikke knuffel
Wel g.##%^#@@@ po^%$# Daar kan ik me zo kwaad over maken. Iemand die in zijn uppie 5 honden uitlaat. Die kan hij nooit de baas als er wat gebeurd. En dan gebeurt het ook nog een tweede keer. Ik ben vreselijk blij om te horen, dat het met jullie schatje wel goed gaat komen, mede door het hardhandig optreden van je vriend. Heel goed, dat jullie samen met die andere man uit de wachtkamer alsnog aangifte gaan doen. Die retrievers hebben nu de smaak te pakken en men kan niet weten, wat of wie ze als volgende te grazen nemen. Heel veel succes en geef jullie lieverdje ook maar een heeeeel voorzichtig aaitje van mij.
Wat vreselijk voor jullie hondje. Een groep met honden dat samen uitgaat kan gevaarlijk zijn. Ik ben er ook altijd een beetje bang voor bij mijn hond. Al bij twee honden die samen zijn. Aangifte is inderdaad verstandig. Je moet er niet aan denken dat er nog meer slachtoffers vallen. Ik denk dat die man voortaan elke hond apart moet uitlaten. Fijn dat het wel goed gaat met jullie hondje( kindje, )
jeetje mirre! vervelend hoor he. die andere honden moeten wat mij betreft gemuilkorft worden. golden retreivers zijn helemaal niet bekend als aggresieve honden. misschien de opvoeding van die beesten? heel veel sterkte met je beessie, ennuh kijk inderdaad maar uit hoor met die monsters in de buurt. Ik hoop dat de politie actie onderneemt.
Ik zou denk een keer die man op gaan wachten en hem de rekening van de dierenarts laten dokken!! en ook zeker aangifte doen bij de politie!! Die honden lijken geen opvoeding te krijgen en voeden elkaar op... Die man heeft dus duidelijk zijn honden niet onder controle.. en dan nog eens niet aangelijnd! Hoeveel slachtoffer zouden zijn honden al gemaakt hebben? Voor hetzelfde geld rent er een kind achter een bal aan en die 5 joekels stuiven er ineens op af... bah, je moet er niet aan denken!! Veel beterschap en sterkte!
dat ligt er maar aan hoe je er mee omgaat vrienden van ons hebben 6 honden en die doen geen vleig kwaad, ja eentje is wat pittiger maar die roepen ze terug als het moet, deze 6 hndne staan prima onbder appel en verzorgt dus geen problemen, de bazen weten echter wel van wanten, het zijn overigens 6 herdershonden de golden retriever staat op dit moment wel vaker bekend als agressief doordat ze doorgefokt zijn, ook veel mesnen denken ohhhh een golden retriever is een lief schattig hondje leuk voor kinderen maar het is en blijft een werkhond die ook zijn aandacht en werklusrt kwijt moet kunnen anders gaat het mis, het is beslist geen hond die volstaat met drie maal daags een rondje verder denk ik idd dat in dit geval de roedel niet onder controle is en dat is triest, ik heb twee honden die neit altijd sociaal zijn helaas, maar ik rope ze ten alle tijde terug als ik een hond zie en lijn ze aan, dan heeft niemand last van mij, mijn hondne kennen dan ook wel heel goed het kom hier commnado
omdat golden retreivers bekend staan als van die lieve honden denken baasjes direct dat ze niemand kwaad doen. dus nemen ze grotere risico's, kinderen die alles met ze doen. en ze denken dat golden retreivers vanuit zichzelf zo lief zijn. met alle gevolgen van dien........ mijn ouders hebben ook een golden retreiver. die doet werkelijk geen vlieg kwaad. maar nooit en dan ook nooit zal hij alleen gelaten worden met mijn pasgeboren neefje of mijn nichtje van 3. het is echt een goedzak, bijna een sul maar het blijft een hond.
Oh, bah, wat een rotverhaal. hier ben ik altijd zo bang voor met mijn 2 kleine hondjes. Gelukkig zal het wel goedkomen met je maatje. Heel goed dat jullie aangifte gaan doen, deze honden zouden niet meer zo de straat op mogen. Golden retrievers staan op dit moment bekend als de honden met de meeste bijtincidenten, dus zo lief en schattig zijn ze niet. Heel veel beterschap voor je hond en sterkte voor jullie.
@Malaika Klopt, wat je schrijft over dat ze bekend staan momenteel..het meeste bijten dat vertelde de dierenarts ook!! Zo denk ik ook, stel je voor een klein hondje die bijten ze zo in de kop...die overleeft het niet! Onze hond is een Engelse Staffordshire Bullterrier van ruim 21!! kilo...met enorme kaak waar hij overigens niets mee doet, alleen eten!! Als ze zelfs die al in de kop bijten!!? Dat zegt genoeg denk ik.
Ow wat een NAAR verhaal! Sjees! Als je te weten komt wie die man is, kun je hem idd aansprakelijk stellen voor jouw geleden schade. Jouw schade is de nota van de dierenarts! Je kunt na aangifte bij de politie (als je erachter komt wie het is natuurlijk) dit via de politie en je eigen verzekeraar/tussenpersoon spelen...
Oooh nee wat erg zeg. Het is toch goed dat jullie naar de da zijn gegaan, ook heel erg voor die man en zijn hond dat hun door dezelfde honden zijn aan gevallen. Ik hoop dat jou hond en die hond van die man weer snel beter zullen worden!!! En die man vd Golden Retrievers is echt heel erg fout bezig ! Zelf heb ik 2 Rottweilers, het zijn schatten van honden maar ik laat ze nooit te gelijk uit. Omdat ik weet dat honden die met een groep zijn elkaar gaan verdedigen en als er dan gevochten wordt loopt het heel erg uit de hand net als in jou situatie. Ik voorkom dat liever en daarom vindt ik dat die baas van die Golden Retrievers echt fout heeft gehandeld.
Wat verschrikkelijk zeg!! gelukkig is jullie hond er goed vanaf gekomen! kan je nagaan hoevaak het misschien gebeurd met die vent en zijn honden aangezien jullie zelfs nog een ander tegenkwamen bij de dierenarts?! hopelijk kunnen ze die vent nog opsporen zeg!.
Dat is echt balen, ik hoop dat jullie hond er niets aan over houd. Mijn Bull Terrier teefje is ook een paar keer gegrepen, en die moest daarna niet veel meer hebben van andere honden. Terwijl ik haar eerst altijd los kon laten lopen, en speelde met alle honden. Maar is nu echt een beetje een chagerijn geworden
Ik kan daar ook zo kwaad over worden! Ik heb het vorig jaar ook meegemaakt, je schrikt je rot! Ik heb zelf 2 Jack Russells, ze werden door 3 Boeren Foxen aangevallen en ik liep daar ook nog eens met mijn 6 maanden oude zoontje in de wandelwagen die helemaal overstuur raakte. En dan die vrouw nog zeggen dat ze niks deden, ik ontplofte bijna! Ze zei: "Het zijn maar honden", alsof het dan niets uitmaakt dat ze een bijtwond hebben. Ik heb die vrouw met vuurspuwende ogen aangekeken en ben kwaad weggelopen. Gelukkig hadden mijn honden niks omdat ik ze gauw had opgetild, maar die 3 honden sprongen als gekken tegen mij aan. Eigenlijk zou je die man de rekening van de dierenarts moeten geven, het is zijn schuld.
Ja je moet zeker oppasssen met Golden Retrievers (elke hond volgens mij). Wij hebben een GR overgenomen van een kennis, hond is superlief en echt een goede sul, nooit iemand kwaad gedaan. Hij zat daar in een buiten kennel en werd alleen af en toe kort uitgelaten omdat die mevrouw niet zo goed lopen kon, maar vroeger ging hij mee naar het bos en het strand en zo. Dus wij hond bij ons in een kennel en mee wandelen. Maar ik wilde de hond laten wennen aan onze tuin zodat hij eventueel lekker los kon daar. Nu zat ie aan een hele lange lijn aan een boom vast en dat ging prima, tot zijn lijn een paar keer om de boom heen zat en wij bang waren dat zijn riem te strak zat. Mijn man wilde die los maken en de hond aggressief en grommen, maar mijn man gaf niet op en wilde voelen of hij de riem los kon maken. Hap, mooi in zijn vinger, nagel eraf en vinger helemaal open! Wij nog denken dat het eenmalig was en een paar dagen later hond mee naar het strand. Alles goed tot we naar huis wilde gaan, hond wilde niet mee en haalde zonder waarschuwing uit naar mijn zoontje (die in de buurt was maar niets verkeerds deed) terwijl ik er een meter vandaan stond (gelukkig was het mis). De hond heeft vervolgens een minuut of 5 misschien langer erg gevaarlijk gegromd (tanden bloot) en gekeken als je in de buurt kwam (alsof het een andere hond was), tot er een los lopende hond langs kwam die haar uit de trance haalde en toen was alles weer goed. Daarna hebben we hond in kennel gelaten en alleen mee wandelen (wel lekker ver) en ze is nu een stuk rustiger geworden maar echt vertrouwen kan ik haar niet. Maar ja ik kan het ook niet over mijn hart verkrijgen om haar weg te doen. Hopelijk komt alles goed met je hond en ik hoop echt dat mensen goed bewust zijn dat honden geen speelgoed zijn.
O wat naar zeg. Beterschap voor je hondekind, en jullie wat rust toegewenst'. Met zo'n situatie ga je ook niet meer even 'lekker de hond uitlaten'. Liefs Sinnamon
wat g%$*&^#@$()*^&^%%%$!!! dat lijkt me echt vreselijk! ik ben als de dood dat dit met mijn hondenkind gebeurd! (zie album) je moet echt aangifte doen en de dierenartskosten op hem verhalen!