opruimen box

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Janneke00, 25 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. silvana81

    silvana81 Fanatiek lid

    12 feb 2007
    2.777
    17
    38
    administratie
    Diemen
    met 9 maanden toen kroop ze en liep langs de tafel/bank etc,....op de grond vondt ze veel leuker was echt krijssen in de box.
     
  2. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    bij zoon met 9 maanden en bij dochter staat hij nog maar das meer voor het speelgoed ze zit er nooit meer in
     
  3. Nova81

    Nova81 VIP lid

    18 nov 2009
    5.879
    1
    36
    Met ongeveer 1,5 jaar...
    Daarvoor zat ze er nog wel eens in, maar diende hij vooral als speelgoedopslag. Hij ging weg toen mijn vader de speelgoedkist klaar had!
     
  4. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.064
    1.296
    113
    Nederland
    Mn man heeft de box vandaag opgeruimd! Zoontje wordt deze week 9 maand. Hij kruipt/trekt zich op tot staan en begint nu zelfs voorzichtig te stappen, terwijl mama als vangnet fugeert :)
     
  5. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    27 jan 2010
    5.519
    0
    0
    Net na mijn dochters eerste verjaardag. Daarvoor kon het ook al, maar was er nog geen tijd voor.
     
  6. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    Box wordt nog elke dag gebruikt en denk dat ie er voorlopig ook nog wel staat, wel makkelijk met naar de wc gaan of als de deurbel gaat...laat 'm dan niet op de grond liggen met 2 honden en een kat in huis :)
     
  7. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Hier staat hij nog. Elke ochtend zit hij er nog even in zodat ik me kan aankleden, tas klaar kan maken enzo...
    Denk alleen wel dat ik hem binnenkort ga opruimen!
     
  8. dina88

    dina88 Fanatiek lid

    7 nov 2008
    2.360
    235
    63
    Vrouw
    Arnhem
    hier staat hij nog, hij is behoorlijk ondeugend, dus zodra wij naar de wc gaan gaat hij de hoek in waar hij niet mag komen, dus daarom nog de box, maar hij gaat waarschijnlijk over een maand wel weg en dan komt en eindelijk en tafel en stoeltje voor in de plaats (kleine woonkamer)
     
  9. mbtc

    mbtc Fanatiek lid

    9 nov 2010
    1.811
    0
    0
    leidster kinderopvang
    velsen
    hier staat hij nog steeds.
    ook al zit ze er amper meer in zeker nu ze loopt.
    maar ze heeft af en toe nog wel behoefte aan een rust momentje en dan gaat ze bij de box staan en wilt ze er in.
    dan gaat ze daar met de blokken spelen of met de pop.
    hier gaat hij voorlopig nog niet weg.
    en als ik ga koken dan gaat ze ook in de box dat is soms even zeuren maar na 5min accpeteerd ze het en gaat ze spelen.
     
  10. WesDaan

    WesDaan Fanatiek lid

    10 sep 2009
    2.358
    6
    38
    Bij mijn zoontje heb ik hem voor zijn eerste verjaardag weg gedaan. Maar puur omdat hij zich er niet in kon vermaken.

    Daar en tegen ons dochtertje kan uren in de box zitten en rommelen. En het is ook makkelijk als ik even moet plassen en broer lief is ook thuis.
    Dus voorlopig nog niet!
     
  11. yossie

    yossie Fanatiek lid

    4 jan 2011
    1.784
    0
    36
    Hier zit hij ook nog iedere dag even in de box, vaak om even tot rust te komen voordat hij naar bed gaat. Of zodat ik zijn spullen klaar kan maken voor het KDV. Soms ook zodat ik kan stofzuigen, met koken poetsen etc. laat ik hem gewoon lekker op de grond spelen, het huis is veilig genoeg om hem lekker zijn gang te laten gaan, ook met loslopende hond(je). Vanuit de keuken kan ik hem in de speelkamer ook voor een groot deel in de gaten houden, maar vaak komt hij naar mij toe en gaat in de keuken spelen (of mopperen omdat ik hem dan moet helpen met lopen...). Vaak wil hij alleen in de box als hij mij kan zien, anders is het vaak krijsen. Als ik even naar boven moet gaat hij vaak ook even in de box.

    Voorlopig houden we die dus! We willen iig nog een tweede, dus tot die tijd blijft de box toch wel staan, we hebben toch voldoende ruimte.
     
  12. Gizje

    Gizje Fanatiek lid

    11 feb 2010
    1.661
    0
    0
    Zit hier ook te twijfelen, heb hem al zeker een maand of 4-5 niet gebruikt. Had hem eigenlijk laten staan omdat ik dacht dat het handig zou zijn wanneer ze gaat lopen. Ze loopt nu alleen om objecten heen, dus ik wacht denk nog even om te kijken of het handig is.
     

Deel Deze Pagina