Milan is sinds januari continu ziek. We rollen van de verkoudheid, naar de buikgriep en terug. Nu las ik dt er voor kindjes vanaf 1 jaar ook een multi vitamine is. Maar opzich eet Milan goed en komt eigenlijk niets te kort. Wat is jullie mening? Ik wil graag dat mijn kleine ventje weer eens beter wordt!!
mijn moeder heeft vanaf het moment dat we echt buiten kwamen, en achterthuis in de zandbak speelden, ( zo rond de 1 jaar) ons multivitaminen gegeven... gewoon voor extra weerstand, het kan geen kwaad... ons zoontje heeft opzich al veel weerstand van zichzelf.. maar misschien dat het wanneer het weer winter word het wel anders is, en dan gaan we ook multivitaminen proberen.
Het is natuurlijk ook de periode voor kwakkelen. Wij hebben die periodes ook zo gehad, maar destijds niks bijgegeven omdat ons jochie prima at. Als je dan vitamines bij gaat geven heb je de kans dat ze van sommige teveel krijgen. Dat kan schadelijk zijn. Alleen afgelopen najaar wel multivitamine gehaald, want toen at ons zoontje (toen dik 2) slecht en vloog de griep (mexicaans en buik) hier rond. Maar nu hij weer goed eet, krijgt hij alleen nog de VitD