Ovulatie of menstruatie?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Mhov, 1 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mhov

    Mhov Bekend lid

    1 mrt 2015
    645
    5
    18
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal,
    Ik ben in december gestopt met de pil omdat mijn vriend en ik een kindje willen. 14 december was mijn laatste menstruatie/ontrekkingsbloeding.
    7febr sex gehad en 8febr 2dagen gemenstrueerd, athans dat denk ik... Of is het een contactbloeding geweest? (Nog nooit eerder gehad).
    Ik was natuurlijk blij dat mijn menstruatie weer op gang kwam en ging er dus vanuit dat het ook een menstruatie was. Nu ben voel ik sinds 2 weken lichte steken/krampen onder in mijn buik, ik dacht aan mijn eisprong en ben dus ovulatietesten gaan gebruiken om te kijken of het de eisprong is die ik voel of niet. nu twijfel ik over de ovulatietesten, deze geven al 2 weken positief aan volgens mij. Het streepje is niet echt vaag, hoe kan dit? En voel je je eisprong altijd zolang vantevoren? Misschien zijn t wat domme vragen maar ik ben hier nieuw in.
    Bedankt alvast.
     
  2. MoodyL

    MoodyL Bekend lid

    6 feb 2015
    504
    0
    0
    gent
    Heb je een fotootje van je testjes? Een ovulatietest is enkel positief als de teststreep even donker of donkerder is dan de controlestreep.

    Heb je al een zwangerschapstest gedaan? Ovutesten kunnen ook reageren op hcg. Als ik het goed begrijp heb je sinds februari geen menstruatie meer gehad en zou je ook zwanger kunnen zijn..
     
  3. Mhov

    Mhov Bekend lid

    1 mrt 2015
    645
    5
    18
    NULL
    NULL
    Hoi,
    Ik heb alleen de ovulatietest van vandaag. Lijkt mij positief of zit ik er helemaal naast? Ik ben nog helemaal nieuw hier in hoor. Laatste menstruatie was inderdaad 8febr. Morgen maar een zwangerschapstest doen om mezelf gerust te stellen omdat ik zo zit te twijfelen over wat ik voel en zie op de testen?
     
  4. Mhov

    Mhov Bekend lid

    1 mrt 2015
    645
    5
    18
    NULL
    NULL
    streepje in het echt is wel wat donkerder dan op de foto
     
  5. VMiss

    VMiss Bekend lid

    24 nov 2010
    826
    0
    16
    NULL
    NULL
    Lijkt me ook het beste om een zwangerschapstest te doen dan ben je zeker! Misschien ben je al enkele weken zwanger aangezien je ongi van december je laatste gewone menstruatie had? Ik duim voor je!
     
  6. AnoniemMeisje18

    AnoniemMeisje18 Actief lid

    26 mrt 2014
    364
    0
    16
    Helaas is die van de kruidvat niet positief, deze zijn pas positief als deze echt knallen, het is zo'n gedoe met die streepjes testen!
    Ik zou je aanraden clearbleu smiley, kost wel wat... maar weet je wel zeker dat je je eisprong heb, zo heb ik dat ook gedaan en zie mijn banner :) in iedergeval succes xx
     
  7. MoodyL

    MoodyL Bekend lid

    6 feb 2015
    504
    0
    0
    gent
    De ovulatietest ziet er inderdaad bijna positief uit! Maar ik zou ook een zwangerschapstest doen. Ik duim voor je!
     
  8. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Dit is niet positief, een ovulatie test kan niet " licht" positief zijn,

    Een ovulatie test reageert op LH, en dit heb je altijd in je lichaam,
    Wanneer het streepje net zo donker is of donkerder dan de test streep is het zo dat hij positief en je je eisprong vaak binnen de 24-48 uur hebt.

    Mijn eerlijke mening is dat dit ook niet bijna positief is, maar ik ben niet bekend met kruidvat testen qua ovulatie testen.


    Ik heb wel ervaring met sensitest dipsticks en zwanger en kids dipsticks, heel fijn en duidelijk
     
  9. Mhov

    Mhov Bekend lid

    1 mrt 2015
    645
    5
    18
    NULL
    NULL
    Oke dat is duidelijk. Dank je wel! Weet ik ook waar ik op moet letten, inderdaad wat een gedoe met die streepjes. Ik ga morgen een zwangerschapstest doen voor mijn eigen gemoedsrust en ga even een paar rondes afwachten en bekijken hoe mijn lichaam reageert op alles. Dank jullie wel dames!
     
  10. MoodyL

    MoodyL Bekend lid

    6 feb 2015
    504
    0
    0
    gent
    Heb je een zwangerschapstest gedaan? Ben wel benieuwd nu ;)
     
  11. Mhov

    Mhov Bekend lid

    1 mrt 2015
    645
    5
    18
    NULL
    NULL
    Ja ik heb net een test gedaan: negatief. Ik ga er dan toch maar vanuit dat het de eisprong was die ik voelde? Of misschien moet mijn lichaam toch nog wennen aan al die verandering in hormonen en vandaar die lichte krampen/steken. Bedankt in ieder geval.
     

Deel Deze Pagina