Ovulatietesten kruidvat?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door lovemychild, 28 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    He Swirl, ik help het je hopen!
     
  2. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Ja ben in de schulden geraakt toen me zusje(14) is overleden :cry: ongeluk bij zelfmoord volgens de politie :(:(:( Toen heb ik mijn stiefzus in huis genomen, omdat ik alleen met me zoontje zat. 5 dagen daarvoor was toen mijn ex bij me weg gegaan. Toen wilden ik een eigen bedrijf starten met mijn stiefzus, en heb ik telefoons afgesloten. Een visa card die ik nooit gezien heb. (die ze leeggeplunderd heeft)
    Toen heeft die stiefzus me onder dwang een wietplantage laten zetten in mijn huis.(waar ik ook mee gepakt ben geworden, ik zit met de schulden en die stiefzus doet alsof de neus bloed)

    Toen ben ik zelf in elkaar geslagen geworden door haar. En heb ik 6 maanden in een opvang gezeten. Toen hebben ze bestellingen op mijn naam gedaan en laten afleveren op een ander adres, en dat allemaal op rembours. Dus ik zit met nogal wat schulden. En ik zat bij mijn stiefbroer in huis. Tot ik me vriend weer leerde kennen. heb vroeger met hem gehad toen ik 12/13 was. Dus dat zijn wat jaartjes geleden. Aangezien het bij die stiefbroer zo'n PUINZOOI was. Dweilen met de kraan open ;) Ik poets en hun maken rotzooi. Heeft me vriend gezegd kom maar bij. Dat was al na 1 week. We zijn sinds 5 september weer samen.

    We wilden vroeger al een kindje, maar nu wil ik er zeker een van hem. En alles met bewindvoering komt wel goed. Heb beschermd bewind. En kan goed met de moeder van me vriend opschieten. Die heeft het ook niet makkelijk door een hersenbloeding en problemen met de nieren. Dus kan ik zijn moeder ook wel helpen met dingen waar ze ook dankbaar voor is. Ze is nu al bang dat me iets gebeurd als ik onderweg ben. :) Toch wel lief.

    En na al dat gezeik wat ik en hij heeft meegemaakt. Hoop ik dat het geluk snel op ons afkomt . Dat ik zwanger ben :) Hope so

    Vorige cyclus was 27 dagen. Dus als ik nu een cyclus van 27 dagen heb. Zou k over 2 dagen mijn eisprong hebben. Maarja kan ook 28 zijn, omdat ik die ook al gehad heb. :evil: Bah stom vrouwenlichaam
     
  3. gimena

    gimena Niet meer actief

    had voor de gein een ovulatie test gedaan.
    omdat ik ze vandaag heb gekocht en wou kijken hoe dat ging.
    en er stronde 2 streepjes :S
    heeel vaag snap er niets van!
    kan iemand me even helpen! want dat mag toch niet kunne?
     
  4. curly

    curly Fanatiek lid

    23 jan 2009
    2.144
    0
    0
    Hoi,

    Ik ben nieuw hier. Ik ben deze maand begonnen met ovulatietesten van Clear Blue. Maar ben gestopt met testen zodra deze positief aangaf. Dat was afgelopen woensdag. Doe ik het dan wel goed :( ?
    Ik voelde die nacht ervoor duidelijk iets in mijn buik, wat leek op een eisprong.
     
  5. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Wat een verhaal....daar ben ik wel effe stil van zeg. Ik lees wel dat het nu de goede kant met je op dus das wel positief. Houden zo ;) .

    Van dat stomme vrouwenlichaam ben ik het wel met je eens. Voor ik ongi werd, ikke hartstikke misselijk en niet lekker en toch werd ik ongi. Ook heb ik inmiddels een griep te pakken dus daar kan het ook wel mee te maken hebben. In ieder geval balen. Nou op naar februari maar. Hopen dat ik dan meer geluk heb. En jij succes met wachten. Ik duim voor je!
     
  6. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Ha Gimena,

    klopt het dat je over tijd bent want volgens mij kunnen er ook 2 streepjes komen als je zwanger bent. Verder moet de teststreep donkerder zijn als de controlestreep om van een positief resultaat te kunnen spreken. En schijnbaar zijn die van de KV niet zo betrouwbaar. Ik heb ze van predictor gekocht en die werkten goed. Zijn wel best prijzig. Succes ermee!
     
  7. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Ha Curly, welkom hier!
    Het is goed dat je gestopt bent toen hij positief was want dan komt de eisprong binnen 24-36 uur. Je moet in die tijd dan klussen en dan is de kans op zwangerschap het grootste. Succes met klussen, hopelijk ben je snel zwanger!
     
  8. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Ja met me vriend samen gaat het de goeie kant op. Als ik iets niet weet, helpt hij me direkt. Staat altijd voor me klaar. En ja door die situatie met me zusje kon ik het toen niet meer aan. Dus me zoontje woont niet bij mij, maar bij zijn oma. En daar blijft hij tot zijn 18e. Jammer dat ik pas daarna me vriend weer leerde kennen. Want hij vind het jammer dat me zoontje tot zijn 18e bij zijn oma blijft(moeder van me ex). En dat ik niet heb gezegd van als je er aan toe was, dat je Dean weer bij je pakt. Maar kan altijd naar hem toe. Hij kan super met hem overweg. Maar hij begrijpt me wel. Als ik nu Dean daar nu weghaal. Is dat ook verwarrend voor hem. En hij kan later nog altijd zelf kiezen wat hij wil. Nu is hij nog te jong om dit allemaal te begrijpen.(2 jaar) Ik heb gezamelijk voogd over me zoontje met de moeder van me ex. Maar ik ben nog altijd hoofdvoogd. Had liever gehad dat me vriend de vader was van me zoontje. Daarom die spijt. Omdat me vriend wel leuk met hem omgaat. En mijn ex deed er niks aan, en heeft het kind niet eens erkend want hij stond nergens ingeschreven. Sloeg mij na de bevalling.. Jammer dat ik me vriend niet eerder ben tegen gekomen, aangezien we vroeger met elkaar gehad hebben. En we zo dicht bij elkaar in de beurt zaten. Maar hij heeft mij weer via hyves gevonden, na 2 jaar zoeken. :) En 1x afspreken, en alle 2 weer verkocht. En hij is toen 1 week bij mij blijven slapen, en daarna ben ik naar me vriend gegaan. En daar ben ik nu al sinds 12 september. Bewijst wel oude liefde ROEST niet ;)

    En we komen er samen wel doorheen, maar iets van ons samen zou heel super zijn. Maarja we hebben nog altijd elkaar en dat is het belangrijkste ;)
     
  9. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Als ik nu een cyclus van 27 dagen zou hebben. Zou ik vandaag of morgen me eisprong hebben. Nu maar hopen dat het klussen geholpen heeft. Maarja we gaan gewoon vrolijk verder. Me vriend is wel voorzichtiger met sexen na de eisprong(hij is bang dat er wat misgaat dan) Wel lief van hem.
     
  10. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    @ Lovemychild,

    Hopelijk ben je snel zwanger na al dat de situatie van afgelopen jaren. Zou toch wel een lichtje in de duisternis zijn niet?
    Ik ga weer opnieuw ovulatietesten kopen vanmiddag en ook eens de Etos zwanger worden pil. Er zitten ook allemaal goede vitamines in en ik ben net ziek geweest. Hopen dat ik snel weer een beetje opknap en dat het deze ronde raak is.
    Succes!
     
  11. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Ben wel al 2 dagen misselijk. volgens calculator 25ste eisprong bij cyclus van 27 dagen. Me buik is nu wel wat opgezet volgens me vriend. Hopen da het raak is. Zou een geschenk uit de hemel zijn. :D Als het een tweeling zou zijn, zou nog mooier zijn. Aangezien ik zelf van een tweeling ben, en mijn eerste zwangerschap er 1 was. Kan het zijn dat 2e zwangerschap er mischien 2 zijn. :) Maar 1 is ook prima, zolang het gezond is :)
     
  12. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Mijn vriend had nog een oude microscoop staan. Hij vergroot niet heel goed. Maar met heel goed kijken, zie ik toch heel veel zwemmers :D (en ik heb een bril dus zie wat moeilijker) Me vriend ziet het een stuk beter. Maar hij had gewacht tot de avond ermee met het eronder leggen. Wel in een gesloten potje. En is 15 uur later nog altijd in perfecte staat. Zwemmend en wel. Wel grappig om al die beweging te zien. En dat met een druppeltje. Zijn zaadaantal is dus in orde. Morgen proberen we het nog eens. Nog 12 dagen tot testen. En hopen dat de zwemmers tot een zwangerschap heeft geleid. Want ovulatie heb ik volgens niet gemist. Laatst een steek/misselijkheid/moe
     
  13. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Bah zit het alweer tegen. Ga ik even bij iemand langs. Bijt de hond me achter in me bovenbeen.. Kom ik terug. Zegt me vriend laat eens kijken. Is het aan het bloeden, dus doorgebeten. Nu naar nightcare toe. Maar maak me nu wel veel zorgen dat nu de innesteling verstoord gaat worden als iets bevrucht is. Omdat ik denk ik wel tetanus ga krijgen. Lekker balen dus. Vriendlief is niet blij dat er nu weer wat gebeurt. En bang dat het weer niet raak is. Er gebeurt altijd wel wat rond de tijd van eisprong/innesteling :( Niet leuk meer.
     
  14. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    pf gelukkig geen tetanus. Aangezien ik die al vorig jaar gehad heb. Hoop dat het dan wel raak is. Want me zoontje ligt nu ook al in het ziekenhuis kan zijn eten niet binnen houden, en drinken ook niet. :(
     
  15. curly

    curly Fanatiek lid

    23 jan 2009
    2.144
    0
    0
    Thnx Loontje4!

    Dan heb ik het toch goed gedaan ;) , nu afwachten. Jij ook succes!

     
  16. Loontje4

    Loontje4 Niet meer actief

    Nou dat gaat goed daar. Mooi dat het in ieder geval geen tetanus gewroden is. Kun je wel een beetje normaal lopen en zitten? Succes met je zoontje!
     
  17. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Ja ik moet het goed schoonmaken, en als het gaat irriteren moest ik weer langs het ziekenhuis. Stomme hond dat het ook is. Me zoontje ligt nog altijd in het ziekenhuis. Hij drinkt alleen maar, maar eten niet :cry:

    Hij is wel wat rustiger. Maar maak me echt veel zorgen. Hij is pas 2. En is veel afgevallen doordat hij niet eet. Die beet maak ik me het minst zorgen om. En gelukkig geen tetanus. Pff wanneer komt eens dat lichtpuntje dat alles gewoon normaal gaat :( Als het nu al iedere keer zo mis gaat, ga ik me meer zorgen maken als ik zwanger ben :cry:
     
  18. Bruisje

    Bruisje Fanatiek lid

    17 okt 2008
    2.780
    0
    0
    en weer ontopic...zie nergens testen voorbij schieten..whahahahahaha...

    *edit*.. zie nu dat ik zelf in het verkeerde topic zat te lezen..sorry he Lovemychild....excuussssss....
     
  19. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    25 okt 2008
    230
    0
    0
    Geen probleem hoor. :p Iedereen kan zich vergissen
     
  20. gimena

    gimena Niet meer actief

    iedreen kan wel zeggen dat het een slecht test is!
    ma ik vindt het een goede!
    want zwangerschap testen gaven allemaal negatief aan!
    en me ovulatie gaf aan dat er iets aan de hand was!
    helaas liep dit of in een miskraam!
    ik was gewoon 5 weken zwanger!
    me vlindertje staat in me album!
    xxx
     

Deel Deze Pagina