Haha ik zal van de week wel eens een foto maken, nu is het nog zo'n teringzooi. Hihi. Ik hoop stiekem dat vriendlief dat vandaag op gaat ruimen maarja anders trek ik wel gewoon de deur dicht tegen irritaties. Whaha. Goedemorgen trouwens.
Kom nog ff snel tussendoor: Hubbie: Mars red je het wel op tijd Ik: Jawel *kijkt op klok* uhm NEE. Hubbie: Oh jammer dan. Ik: Spring op van bed. Hij: Wat doe je ? ik: Ja moet toch naar school leipo. Hij: Owjaa Ik: Spring in de douche Hij: Komt na een half uur beneden, Ben je nog niet weg? Ik: Uhm Nee, ben lui ga zo 20 voor gaat de bus. Hij: Oh dan had ik nog wel kennen blijven liggen. Ik: Nou lekker dan!! Oftewel, GIGA verslapen oops
@debby nog niet ongi?????sjonge jonge en ik heb het nog wel doorgestuurd naar je.... @duchess ik ben nu best wel nieuwsgierig naar dat behangetje hahahaha @tante haha ik zou lekker blijven liggen als ik me toch al verslapen had hahaha...
oh ik hoop dat we snel moeten gaan klussen van de gyn dat het woensdag gewoon goed gaat,en dat er een mooi ei ligt te wachten,dat ik de pregnyl krijg haha ik heb namelijk vanaf 18 dec tot 4 januarie vrij van werk.. en kan dan na het klussen lekker rustig aan doen.. zou dat een beetje helpen denken jullie????
Lekker zeg van 18 dec tot 4 januari vakantie! Ik ben er van overtuigt dat vakantie wel goed is maar wel op zo'n manier dat je er ook minder mee bezig bent zeg maar. Dus veel leuke dingen doen en lekker druk zijn. Denk dat dat wel helpt.. Iig voor mijn gevoel heeft het mij wel geholpen..!! Maar ik hoop echt ook dat er een mooi eitje aan het groeien is!! Echt waar. Ik gun het je zooooooooo!!! Ga een kaarsje voor je branden en voor je bidden als je moet hoor, echt!
thxx duchhh ja ik heb zo`n gevoel van mischien dat het deze keer anders is.. ik weet niet goed hoe ik het moet zeggen.. gewoon een goed gevoel... wordt ook wel eens tijd dat ik het positiever zie..heel dat mmm gebeuren hahaha
Ja hoe langer het duurt hoe moeilijker het natuurlijk is om het positief in te zien! Maar joh als je woensdag goed nieuws hoort, dan ben je meteen alweer positiever!!! En nu weer nieuwe ronde, nieuwe kansen toch! We gaan gewoon hopen dat er wat groeit, meer kunnen we niet doen. Maar t wordt toch wel eens tijd nu!!! En dat zal een mooi begin van 2010 zijn.
ja is goed douche ze... nou als iik dus deze ronde zwanger raak is mijn uitgerekende datum 12 sept.. hhaaha broer trouwt op 8 sept en ik ben 10 sept jarig dat wordt spannend hahahaha
Haha wat een leuke datum dan!! Ga nu écht douchen. Whaha.. vind het altijd zo koud als ik uit de douche kom dus heb nooit zin zo sochtends whaha. Maarja moet om half 12 bij de fysio zijn. Totzo
hallo meiden, @mars: ik snap het nu inderdaad wel dat je even goed voor jezelf kiest. laat af en toe even weten hoe het met je gaat! knuffel! @zethu: hoe is het met jou? @duchess: en we willen natuurlijk een foto zien van het behang haha. @cindy: ik hoop echt voor je dat je zwanger 2010 ingaat! ik moet provera voor 10 dagen slikken. hoeveel mg heb jij? minniemouse
Oooh 10 dagen provera.. Bah dat is verschrikkelijk. Vond ik tenminste wel, als ik Primolut moest slikken baalde ik zo van die 'lege' dagen! Ik kreeg toen ook nadat ik dit gezegd had 5 dagen een dubbele dosis ipv 10 dagen. Maare Minnie ik hoop echt dat ook voor jou er wat gaat groeien na de primolut!!! 2010 moet jullie jaar worden! (en dan graag januari 2010 jullie maand uiteraard )
ja zou wel mooi zijn als we cindy en ik nu straks echt in het begin van 2010 zwanger blijken te zijn! zou wel heeeeeeel mooi zijn.
Ik hoop het écht!!!!! En dan Debby en Miranda ook uiteraard! Vorige keer kwamen we met 4 vlak achter elkaar, wie weet nu ook wel weer?!
ik ga gauw mezelf even aankleden want moet zo gaan werken. heb helemaal geen zin maar moet toch. morgen komt ik weer even kijken en meekletsen. minniemouse
haha ja zou wel mooi zijn jah... uhmm ik had 10 mg geloof ik voor 7 dagen.... nou ik moet zeggen nu achteraf vond ik het wel even fijn dat er een paar dagen rust tussen zat...alleen dat wachten werd me teveel haha.. heb net vlug afgewassen alles afgedaan gestofzuigd en gedweilt...nu zit het er weer op voor vandaag... en nu ga ik ff douchen.. ja hier ook zo koud op de douche en vriendlief zet altijd de verwarming aan op de douche en daar hou ik absoluut niet van hahahaha...
@ tante: lieve meid, ik begrijp je helemaal hoor! En uiteraard gaat je kans op een diploma voor. Al zal ik je wel missen hier. Gelukkig kletsen we nog af en toe via msn. Maar ik merkte de laatste tijd ook al dat je daar ook nog maar weinig achterzat. Ik kijk er naar uit om na de feestdagen bij je te komen logeren! Kan ik je een beetje helpen... @ cindy: Ik zou dat anders even navragen of het kwaad kan als je in een adertje prikt. @ tante: dat verhaal vertelde je me ja. Echt heftig hoor. Vooral omdat ze nog had vermeld dat ze de kleine nog dacht te voelen bewegen. @ Tummetje: ik krijg iedere dag via de mail alle reacties in een topic, En die lees ik altijd voor ik zp op ga. En dan geef ik ook altijd al mijn reactie via een kladblok. @ Duchess: Ik vind het zelf altijd prettig om het uit te praten, en daarom heb ik wel gereageerd. Daarbij zoals ik net al tegen tummetje schreef: Ik lees in mijn update, en dan reageer ik gelijk. En toen had ik dus nog niet gelezen dat het aan de hormonen lag. Daarbij wil ik ook mijn zegje kwijt kunnen. Ik had al het gevoel dat het minder muren met behang gedaan zouden worden toen je zei dat het een best druk behang zou worden. @ cindy: ik kan dat dus niet he. Blijven liggen als ik me verslapen heb. Ik ga dan enorm zitten jagen. Ik kan het niet hebben als ik ergens te laat kom. Ga je nog ergens heen als je je vrije dagen hebt? zou een mooie tijd zijn om te bevallen hoor.Tja, ben ook in die periode jarig. @ Duchess: ik vind het helemaal niet leuk dat juist dinsdag en woensdag sneeuw verwacht wordt. zijn de enige dagen dat ik verplicht de deur uit moet. En morgen sneeuw? Dan zou het volgens mij nog wel eens druk kunnen worden op de Eerste hulp... @ minnie: ik kan natuurlijk ook nog wel eens laten weten hoe het met tante gaat. Heb redelijk veel contact met d'r he. Met mij gaat het trouwens goed. Moet zeggen dat ik helemaal niet meer tegen de feestdagen opkijk. Heb er wel vrede mee dat ik single ben. En ja, het contact met Mr. Utrecht gaat ook steeds beter. Gisteravond belde hij me op. Hij moest even praten. Had ff slecht nieuws gehad, en ik ben de enige met wie hij echt kan praten. Ik heb hem sindsdien niet meer gesproken. Hij is nu werken, heeft geen beltegoed. Anders had hij me allang gesmst denk ik. @ Duchess: ik hoop idd dat iedereen snel zwanger is. Alleen komt mijn angst van toen we begin van het jaar met dit topic begonnen uit. Ik blijf als enige van dit groepje over. (slik) @ de kou: hier in huis is het dus echt ijskoud ondanks dat de verwarming aan staat. Ik ga morgen denk ik de verhuurder maar weer bellen ivm het tochtprobleem. Ben al 2 weken aan het bellen. Vraag ik ze wel of ze de stookkosten die ik nu extra maak doordat het probleem niet opgelost wordt betalen.
Heeey meiden! @duchess; we kijken wel door de rommel heen hoor @cindy; tja of het helpt, sowieso om lekker te ontspannen @niet zwangere meiden: hoop heeeel erg dat jullie snel aan de beurt gaan komen!!! @kou; bij jullie dus ook zo koud... hier was de vijver bevroren.. *snik* Dat betekent dat het echt koud gaat worden En ze zijn hier de dakgoten aan het vervangen.. waren lek.. wat een pokke herrie is dat zeg.. als ik dat had geweten had ik me in laten plannen op mn werk..
Nou, zo'n vaart zal het bij mij helaas niet gaan lopen. Begin nu eindelijk te wennen aan het single zijn. Ik ga over een tijdje maar eens kijken of ik met iemand een relatie kan gaan opbouwen. Of het Mr. Utrecht wordt weet ik niet. We zien wel wat er gebeurd.