hhaha ik praat abh en abn ik pas me wel aan hoor mijn schatje praat echt abn met een rollende rrrr hahahah en een harde gggg geen zachte g net als ik hahahha
@duchess: ik zei al tegen deb, als je die kerel van mij de 16e niet verstaat (16 mei gaan wij naar deb toe) dan moet je het gewoon zeggen. geldt dus ook voor de 19e voor iedereen. @cindy: ik denk trouwens dat jullie wel goed met die kerel van mij kunnen buurten... is ook een helmonder
duch ik begrijp het wel hoor meiss deb ben jij er nog??? hahahhaha zeker vinden jullie het wel samen met die muziek
@duchess: goed van je dat het aangeeft hoor! @minnie: fijne avond en misschien tot straks al denk ik het niet want moet over 1.45 uur weer in het water liggen.... @hier: ik ga er echt vandoor dames ik moet gaan koken anders kan ik niet meer eten voor het zwemmen. Misschien kom ik straks nog online en anders morgen weer. Ik schaam me trouwens dood.... zit gewoon nog in mijn pyjama....
@Minnie; Fijne avond! @Nicky; Zwem ze, veel plezier. Ik ben er ook vandoor meiden, ga even eten en dan naar de kapper. Kom vanavond wel even een voor/na foto showen.
whahhaha nicky ik een keertje niet in mijn pyama ben vandaag de hele tijd druk geweest maar normaal blijf ik ook wel eens hangen in pyama
Heerlijk zo'n pyamadag! Veel plezier met zwemmen Nicky! En Anja, veel plezier bij de kapper. Ben benieuwd!! @Hier, lekker salsamuziek opstaan, heerlijk! WOrd ik altijd vrolijk van .
Tum wilde geloof ik niet i.v.m. de bevalling, ik geloof dat het haar te vroeg was. Ella zou er geloof ik nog even over nadenken, zou wel leuk zijn! Tante heb ik eigenlijk geen idee van?
Nicky wat erg dat je nog in pyjama zit zeg!! Hihi Veel plezier bij t zwemmen! Anja veel plezier bij de kapper, ben benieuwd naar t resultaat!! Haha Anja en Ryan, leuk! Wat gaan jullie eten vanavond?