PCO deel 6

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door minniemouse25, 11 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    20 mrt 2007
    12.175
    0
    0
    Noord-Holland
    Meis, ga jij lekker steppen, ik ga even een spelletje (Yahtzee) doen met Arnoud :D.
     
  2. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    oh wat is arnoud toch ook lief voor je meiss.. goed van hem dat hij zijn vrouw zo veel mogelijk steunt en helpt!! **schouderklopje**;)
    en die hoofdpijn ik hoop dat dat snel over is.. **knuffel meis**
     
  3. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Foto's van Faith...? Waar!! :D

    Fijn dat je ff lekker gerust hebt Cin!!!
    En dankjewel meis..!!

    Haha Deb ik zou denk ik ook doorslapen tot de volgende ochtend als ik zo laat ga liggen.
    (en als ik kleine yasemin niet had, haha..)

    Veel plezier met Yahtzee deb!! Leuk haha.
    En Cin, stepze!
     
  4. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    haha ryan helpt wel mee.. :)
    wat een lif manneke is dat toch ook he`
    vind het altijd leuk om een foto van hem te zien of als je zo ove rhem praat haha
     
  5. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    duch pagina 105:)
     
  6. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Heee hoe kan ik dat nu gemist hebben! (had al ff op hyves gespiekt dus heb ze inmiddels al gezien. :D)

    Zie nu dat ik een hele hoop paginas gemist heb! Wat raaaar!
    Even teruglezenn...

    Haha Tante geen pijn!
    Hier doet t echt pijn bah. Mijn bekkenbodem vooral. De hechting niet, daar was ik juist bang voor maar die doet geen zeer.
    Ben benieuwd wanneer die eens eruit komt trouwens....

    Cin je voet ziet er niet echt lekker uit! Brr..

    Zie weer faith foto's die ik net op hyves gezien heb hihi. Knappe meid en wat is ze klein!

    Zie nu dat al die berichtjes geplaatst waren toen ik mijn reactie aan het typen was haha. Vandaar dat ik ze gemist had.
     
  7. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    hahahha duch kan gebeuren meiss;)

    maareh ik ga lekke rdouchen en op de bank hangen:)
    morgevroeg ben k weer naar de stad met moeders we gaan de gel halen voor gelnagels te zetten,ik heb hier zo`n set maar die gel is niet meer goed dus wil nieuwe en ook kleurtjes ahhaha:)

    fijne avond meiden:) en slaap lekker alvast
     
  8. Mama Mars

    Mama Mars VIP lid

    22 feb 2007
    9.268
    1
    36
    Oke de laatste dik gedrukte zin is toch echt de topper van het jaar 8):D.. Hebben we het over een schildpad ? Of een beer in winterslaap :p ..

    Nee kan begrijpen, kan je niet vragen of ze hem eruit halen??
    Lijk me niks zo friemeltje.. Ben je al aan het oefenen geweest buik in kont bij elkaar knijpen??
     
  9. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Whaha Tante, klinkt idd stom zo whaha.
    De uitwendige zijn eruit, die heeft de verloskundige toen dr uit gehaalt. Maar de inwendige hechtingen zitten dr nog steeds in.
    Moet a.s. vrijdag op controle bij de gyn dus zal t dan wel horen of ze eruit gehaalt kunnen worden.
    Bekkenbodem bedoel je? Ken die oefening die je beschrijft niet. Maar als je bekkenbodem bedoelt, ja dat heb ik meteen gedaan na de bevalling, nooit moeite mee gehad op de 1 of andere manier. Want heb wel vaak kramp in mn bekkenbodem spier.
    Maar t is al een stuk sterker doordat ik elke week met de bekkenfysio sport een uurtje.
    Maar seks gaat echt niet, doet echt zeeeeeeer.
    Nu hebben ze Yasemin er zo hard uitgeduwt en getrokken.. die bekken is toen echt uit elkaar geknalt, daar komt t nog van. Pff.

    Cin leuk ga je dan zelf gelnagels zetten?
    Ik heb altijd lange nagels gehad van mezelf maar na de geboorte van Yasemin heb ik ze afgeknipt.
    Echt ff wennen haha. :D
     
  10. ella27

    ella27 VIP lid

    22 jan 2010
    13.977
    1
    0
    whaaaaaaaaaaaaa allemaal 2 eitjes hierzo!!!!!!!!!!!!!!!!!wat spannend allemaal!!!

    Cindy wat lastig dat je zoveel last hebt van je voet!
    :(
    en als je het niet vertrouwd is het miss toch wel even goed om naar de ha te gaan!
    wow dat klinkt vermoeiend zeg dat werken! is ook best zwaar lijkt me!

    Tante wat een ontzettend mooie foto's meid!!!!!!!!!!!!!! wat een lief poppie die Faith!

    eeeeh verder ben ik vergeten wat er is geschreven haha
    maar ja tis ook al laat he! ;)
     
  11. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Whaaaa :D
    Gisteravond 22.30 in bad gedaan, 23.00 gevoed, 23.30 lagen we allemaal heerlijk te slapen en vanochtend om 06.00 werd ik wakker en dacht ik HUUUH er zal toch niks zijn he?? Gaan spieken en meisje lag nog heerlijk te slapen!!! Om 06.30 werd ze wakker, net gevoed en ze slaapt nu alweer heerlijk. Nog ff gekolft en maarliefst 140 ml eruit gekregen na de voeding.
    De regelmaat en rust doet haar volgens mij erg goed!! Mama moet dus wat minder druk zijn!
     
  12. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    20 mrt 2007
    12.175
    0
    0
    Noord-Holland
    Goedemorgen,

    Pffff...moest vanochtend om 7.30 uur al 2 broodjes eten en zo direct naar het zkh om bloed te laten prikken op suiker. Gelukkig gaan mijn mannen even gezellig mee :D.

    @Cindy, vanochtend naar de stad met je moeder? Hoef je niet te werken? En kan je dat zelf, gelnagels zetten?

    @Duch, wat heerlijk dat Yasemin zo goed heeft geslapen!!! Zeker in het begin is het voor die kleintjes heel fijn om ritme en regelmaat te hebben. Alhoewel we voor Ryan er nu ook vaak rekening mee houden, dat hij wel zijn middagslaapje kan doen zeg maar.
     
  13. Nicky1983

    Nicky1983 Fanatiek lid

    31 okt 2009
    3.328
    57
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    @debby: je kunt bij de hollebol het elastiek wat losser zetten door aan 1 kant de handgreep uit te trekken, als je dan naar binnen kijkt dan zie je een elastiek zitten. Als je een oudere versie hebt moet je de bal uit elkaar trekken en op gevoel gaan draaien zodat ie wat losser zit. Succes in het zkh! Knuffel.

    @cindy: wat lekker dat je een moment voor jezelf hebt kunnen vinden. Is wel een goed teken dat je even hebt kunnen liggen en blijkbaar ook nog even weggedut bent zonder het te weten. Leuk dat je gelnagels gaat zetten! Heb ik ook een keer gehad maar kan niet uit de voeten met die dingen J

    @duchess: ow heerlijk meis dat je zo lekker hebt kunnen slapen. Lijkt me wel schrikken de eerste keer dat ze zo lang doorslaapt.

    @hier: wat een heerlijke dag!!! Vanmorgen om iets over 7 al opgestaan en voel met lekker fit vandaag. Hopen dat het de rest van de dag zo blijft J Gisteravond bij yoga lekker rustig, waren maar 6 van de 10 dames. De rest zal wel op het terras hebben gezeten ;) Vanaf volgende week krijg ik een gymbal om op te gaan zitten en hoef ik niet meer op die harde vloer (dat dunne matje helpt ook niks) te zitten, krijg dan zo’n last van mijn bekken :( Hebben gister de les over bekkenbodem gehad, niet veel nieuws geleerd aangezien je er al bekent mee bent (helaas).
    Zo dadelijk weer lekker aan school werken J heb er zin in vandaag!!! :D

    Knuffel voor iedereen!!!!!!!!!!!!!!!
     
  14. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    20 mrt 2007
    12.175
    0
    0
    Noord-Holland
    Ik heb ook zo'n hele grote bal van zw.gym (deed met Ryan Mensendieck). Je kon 'm ook gebruiken tijdens de bevalling, maar toen lag ik in het zkh-bed aan een infuus, dus dat was niet echt handig ;). Lekker dat je vol energie zit meis, vandaag lekker aan school werken!
     
  15. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Nicky idd ff schrikken haha. Dacht echt dat er wat was maar ze lag heerlijk te slapen.
    Fijn dat je je zo goed voelt vandaag!! Het lekkere weer helpt daar vast ook aan mee. :D
    Fijn dat je een bal krijgt volgende week! Die gebruik ik ook bij de fysio om oefeningen mee te doen.

    Weer een heerlijke dag vandaag volgens mij! Vanmiddag weer lekker wandelen denk ik. :) Ben nu bezig met t huishouden. Ff zitten. ;)
     
  16. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Hoe voel jij je vandaag, Deb?
     
  17. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    knuffels!!!
     
  18. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Rustig hier!

    Miranda hoe is het met jou vandaag?

    Yasemin is echt geweldig. Sinds gister kan ik haar gewoon alleen laten liggen zonder zeuren. (voorzichtig zeggen voor t weer voorbij is haha)
    Net gevoed en nu ligt ze in haar ledikantje om te gaan slapen en ze is wakker maar gewoon stil. Echt zo goed!
    Vanochtend heeft ze ook al de hele ochtend stil in de box gelegen, soms beetje spelen en knuffelen met mama, dan weer 15-20 minuutjes alleen.. geen enkel probleem. :D
     
  19. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    20 mrt 2007
    12.175
    0
    0
    Noord-Holland
    Ik was net in het zkh om bloed te laten prikken. Moest even via de poli, want daar lag het labform. klaar. Daar toch maar even gevraagd of ze mijn bloeddruk op kon meten en die was weer 95 :(. Ik vrees het ergste dat ik snel plat moet of zo....

    En vrijdag zouden mijn ouders komen helpen (omdat ze morgen niet kunnen), maar nu belde ik mijn moeder net over mijn bloeddruk en zegt ze dat de bloeddruk niet zo hoog is (JA MAM, dat is 'ie wel). Daarna zegt ze doodleuk dat ze vrijdagochtend rond half 11 hier zijn, dan moeten we direct door naar de gyn, daarna op bed en dan gaan ze na ons slaapje (van Ryan en mij) weer weg :(. Ja, dat helpt mij niet....ik kan even niet voor Ryan zorgen met die hoge bloeddruk en heb rust nodig. Ik was even helemaal overstuur en heb Arnoud huilend opgebeld. Nu gaat Arnoud thuis werken, zodat mijn ouders dus niet hoeven te komen....
     
  20. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    20 mrt 2007
    12.175
    0
    0
    Noord-Holland
    @Duch, wat heerlijk meis dat het nu zo goed gaat met Yasemin! Je moet ook altijd even een ritme zoeken en dat heeft tijd nodig. Ieder kindje is dan ook weer anders en het verandert ook steeds. Denk je dat je nu de oplossing hebt, dan kan het best volgende week of volgende maand weer veranderd zijn .
     

Deel Deze Pagina