Ik ben deze maand ook met de Etos pillen begonnen en heb vandaag mijn eisprong op dag 13 ipv dag 17 vorige maand! Nu weet ik niet of het door de pillen komt of doordat ik gewoon een wispelturige cyclus heb. Nu maar hopen dat de zwemmers van mijn man niet teveel hebben geleden onder de antibiotica.
Hey Gerlinde, Het is echt bijna geen toeval meer te noemen, ik had ook ineens met pillen ei op dag 14 i.p.v. dag 17! Ik duim super voor je!
Hi Noukie, Ik kom net thuis en ik neem plaats op de wachtbank, ik ga er echt vanuit dat mij eisprong gisteren is geweest. Hoe gaat het met jou?
hoi hoi ik heb vandaag een groene dag op de persona had gisteravond geen bloed meer ,en overdag vandaag ook niet,,maar nu bruin verlies weet iemand wat dat is/kan zijjn
@Noukie: ik zou de etospillen slikken als ik jou was. Bijna iedereen heeft de ervaring dat de cyclus regelmatiger wordt. Hoe is het met de nieuwe baan, nog steeds leuk?
ik las op een ander forum dat je persona op de persona,of op de strips mishien kan zien , dat je zwanger bent?! is dat zo ..ik las het op mijnkind.nl het forum daar?!
Hallo Dames, Danielle, ik had paar dagen voor NOD een persona test met 2 dikke blauwe strepen (heb hem niet in de persona gestopt) maar daardoor vermoedde ik dat het wel eens raak zou kunnen zijn, dus het kan wel! Hoe gaat het verder met jullie? Hier gaat het goed, krijg best goed de bevestiging van zwanger zijn, want ben al misselijk, heb last van mijn darmen en gevoelige borsten...het lijkt zo vroeg allemaal, maar dat zal er wel allemaal bij horen! Dames op de wachtbank, de duimen draaien hier hoor! Dat de tijd maar lekker snel mag gaan! Groet Snoozie
Hoi meiden, die Etos pillen lijken goed te werken.. blijf maar lekker slikken.. hahha Snoozie dus jij mag direkt "genieten" van het zwanger zijn.. nou ja ach.. ik vond het zelf wel een prettige bevestiging.. Hier alles ok prima, weinig last van dingen. Wel al 2 weken last van een snotneus en een beetje kortademig.. maar verder mag ik absoluut niet klagen en doen we dat ook niet! Pluys: hoe voel jij je? MWB: hoe gaat het met jou/ jullie? En de huizenjacht in Den Bosch?
Hi ladies, We zijn net terug van 't UMCG. Het was op zich wel een okay gesprek, hoewel ik in de eerste instantie uit boosheid niet met de gyn wilde praten. Ze heeft onze vragen beantwoord en ons op 't hart gedrukt dat er absoluut geen behandelingen mogelijk zijn voor onze situatie en dat een andere kliniek n.a.v. de resultaten dezelfde beslissing zal maken. We gaat ze ons verwijzen naar het UMC Utrecht, naar een arts die veel onderzoek heeft gedaan naar de mogelijkheden van IVF/ICSI bij een verhoogd FSH-gehalte in 't bloed. Dat gehalte is bij mij 17, wat dus gelijk staat aan het gehalte wat een normale vrouw van 48 zou hebben, die op de drempel staat van overgang. Wat betreft de 5 - 30% kans op spontane zwangerschap die ze de vorige keer voor ons berekend heeft, dat kunnen we ook wel shaken, want die berekening is gebaseerd op verminderde zaadkwaliteit, maar houdt geen rekening met mijn FSH en beperkte eicelvoorraad. Ze gaf ook aan dat ondanks dat ik ovuleer, de kans klein is dat het een kwalitatief goede eicel betreft. Mijn man zijn spermakwaliteit is toch veel slechter dan dat we in de eerste instantie begrepen. Het aantal spermacellen en de volume is wel okay, maar de beweeglijkheid van de zaadjes ligt tussen de 13 en 30%. Onder normale omstandigheden zou een ISCI behandeling gestart kunnen worden. Maar vanwege mijn aandoening, is de kans vrijwel 0 dat dit succesvol zou zijn. Met andere woorden, we moeten hopen op een wonder. Ze gaf aan dat onze enige behandelmogelijkheid er eentje is met eiceldonatie, maar vindt maar eens iemand die dat zou willen! Ik hoop wel dat we een objectieve 2nd opinion kunnen krijgen in Utrecht ... het is toch haar collega en hij zal haar beslissing niet in twijfel trekken denk ik. Hoewel het allemaal niet echt nieuw voor ons is, zijn we toch weer onwijs aangeslagen. Vanmiddag hebben we weer een afspraak bij 't FIOM, dat is wel erg fijn. We hebben allebei ook de hele dag vrijgenomen, dus genoeg ruimte om samen verdrietig te zijn. Dit is ons lot denk ik. Het lot brengt ons soms mooie dingen, maar ook veel verdriet. Wat dan wel weer leuk was, we reden langs dé kaasspecialist van Groningen en besloten om naar binnen te gaan. In Maastricht hebben we echt een verrukkelijk kaasje gehad op een kaasplankje en daar zijn we nu naar op zoek. Helaas had hij dat kaasje niet, maar we hebben een ander abdijkaasje gekozen; Sint Bernardus. Mijn man gaf aan dat we er eigenlijk ook Sint Bernardus abdijbier bij moesten drinken, waarop de kaasspecialist meteen naar achteren liep en met twee flesjes Sint Bernardus terugkwam. Die mochten we zo meenemen, scheelde ons weer een tripje naar Westfleteren in Vlaanderen . En daar werden we weer blij van. We willen genieten van het leven en als het betekend dat we met z'n tweetjes verder moeten, dan moeten we dat accepteren. Maar dat is wel verdomd moeilijk!
ach lieverd, wat vreselijk... zo word je laatste hoop bijna van je afgenomen.. Ben wel ontzettend blij voor je dat jullie zoveel steun en liefde aan elkaar hebben.. hou dat vol.. Verder heb ik er even weinig woorden voor.. Dikke knuffel
Thanx Bruidje! Het is gewoon fijn dat ik m'n verhaal bij jullie kwijt kan en ik ben oprecht blij voor alle zwangere dames, echt waar! Wie weet wat het lot voor ons nog in petto heeft, want wonderen bestaan!
Oh lieverd wat een verschrikkelijk nieuws! Woorden kunnen niet uitdrukken hoe rot ik het voor jullie vind. Probeer je droom niet op te geven, hoe moeilijk het nu ook zal zijn! Een hele dikke knuffel en een kus
Sorry dat ik hier inbreek. @MWB: ik vind het echt ontzettend naar voor jullie. Ik wens jullie veel sterkte toe!
Zo is het MWB.. hoop doet leven.. en dromen heb je nodig om te kunnen bestaan.. Wonderen bestaan zeker..!
Geen probleem Aquilegia, je bent hier van harte welkom en bedankt! Ik hoop dat het met jullie inmiddels beter gaat.