Vraag me niet hoe maar ik heb per ongeluk een luier mee gewassen met mijn was. Nu zit al mijn was onder de witte pluisjes. Ook de dure trainingsbroeken van mijn oudste zoon. Ik heb het nog een keer gewassen maar dat heeft niet geholpen. Heeft iemand tips wat ik kan doen? Mijn buurvrouw zei al dat ik de was in haar droger mag stoppen misschien dat het helpt. Ik baal hier echt van
Ik ben bang dat er niet veel anders op zit dan alles met de hand eraf te kloppen. Heb hetzelfde probleem namelijk.. Ik had een pak zakdoekjes mee gewassen.. Heb het ook in de droger gedaan, hielp niet. Met een kledingborstel, hielp het ook al niet. Succes!
Idd in een droger stoppen, en als het kan op behoedzaam zodat er niets krimpt want dat zou jammer zijn natuurlijk! Werkt hier altijd goed..succes
Oh dan zal ik mijn was nog maar eens een keer in de droger stoppen dan. Dr zullen wel te veel pluisjes op gezeten hebben.
Of het helpt geen idee, maar ik meende ergens gelezen te hebben dat een panty meewassen zou helpen. Gewoon een panty bij de pluiswas instoppen en nogmaals wassen. Het schijnt dat de panty de pluisjes aantrekt.
En de allerlaatste pluisjes kun je er makkelijk met een kledingroller (of hoe dat heet) afhalen. Wij hebben hem van de ikea, ideaal.
Wat een ellende zeg, trommel van de buurvrouw is ook best klein, moet ik denk ik wel 3x draaien..Maar ja als het maar helpt. Vooral de broeken van mijn zoon hij is er al zo zuinig op.
En Morgaine? Gelukt met panty? Ben beniewd...anders toch maart ff in de droger gooien! Kan best hoop in hoor!