Goedemorgen allemaal. Voor de geen die nieuwschierig waren of de testjes oplopen nog even een update met de test van vandaag erbij😃de bovenste twee zijn van het kruidvat 2 v 5 en de onderste 2 v 5 van etos, omdat ze bij kruidvat uitverkocht waren. Maar ik heb gehoord dat dit precies dezelfde testen zijn.
Testen zien er goed uit! Helaas geen ervaring met etos testen, maar alleen met kv2v5. Streep lijkt me duidelijk genoeg, zwanger!
deze testen zijn niet hetzelfde. De testen van kruidvat 2 voor 5 euro en de trekpleister 2 voor 5 zijn precies hetzelfde. Ook zijn het dezelfde testen als de wondfo cassettes die op internet te krijgen zijn. Etos is minder gevoelig. Dus dat daar nu een duidelijkere streep op staat zou betekenen dat de kruidvat/trekpleister zelfs nog ietsje donkerder zou zijn geweest
Yessssss en daar is ie eindelijk😄😄😄vandaag nod dag en officiële bevestiging. Alleen vind ik 1-2 weken wel weinig testen als het mijn nod dag is. Wat vinden jullie?
Die CB klopt wel hoor. Kan zo zijn dat ie morgen bijvoorbeeld wel 2-3 zou hebben aangegeven. Gefeliciteerd
1-2 is goed hoor voor op je NOD.. Gefeliciteerd Ik zou niet teveel met die indicator testen, het is maar een indicatie en je kan jezelf er behoorlijk gek mee maken... Ik had rond 4+5 nog 1-2 erop staan, maar ben inmiddels toch 22 wk zwanger hoor.