Ja he? klopt wel met die testen met + je. Ben er niet kapot van (het lijkt soms alsof ze veel HCG nodig hebben om een dikke plus te kunnen krijgen) Beter vind ik die testen die || aangeven of die met 'Zwanger' of 'niet Zwanger' van Clearblue Digital.
He wat leuk, ik denk ga na een paar dagen eens kijken en wat zie ik: je hebt een duidelijke streep! Super gaaf! Gefeliciteerd en geniet van je zwangerschap.
Hoi dames! ik ben een 'stille lezeres'. Hartelijk gefeliciteerd. ik wens het alle dames toe die een kinderwens hebben! Ik zit zelf aan ronde 4, ben er in het begin eigenlijk niet echt mee bezig geweest, maar sinds vorige maand wel stilgestaan bij de eisprong. ( voor zover ik juist gerekend heb :-D) Mag ik vragen of je de test van kv ( 2 voor 5 ) gewoon een paar dagen voor je nod mag gebruiken, of pas vanaf je nod?
Ik vind het verschil na 2 dagen wel minimaal, maar hij is idd iets donkerder.. maar kan ook aan de foto liggen hoor.. GEFELICITEERD MEID!!
ligt waarschijnlijk aan de foto, want in het echt is het verschil veel beter te zien. Maar moet even foto's maken met de videocarama aangezien de fotocamera kapot is en hiervan is de kwaliteit niet zo heel goed.