Predictor positief?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Friesland90, 23 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LiToEn

    LiToEn Actief lid

    8 aug 2010
    483
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik wil echt proberen te wachten, maar of dat gaat lukken....:D.
    We zijn vrijdag as 2 jaar getrouwd en gaan een lang weekend naar Barcelona, hopelijk brengt dit wat afleiding.....hahaha.
     
  2. LiToEn

    LiToEn Actief lid

    8 aug 2010
    483
    0
    16
    NULL
    NULL
    Trouwens ook dat heb ik weleens gelezen, dat meiden zich rondes helemaal gek maken en juist als ze minder of "niks" voelen, zwanger blijken te zijn. hahahaha.

    Typisch.
     
  3. Friesland90

    Friesland90 Fanatiek lid

    21 jun 2010
    2.661
    5
    38
    Hahahaha probeer je me nu weer gek te maken??:p haha gaat net zo goed..
    Nou ik denk het toch echt niet hoor.. En ik probeer me er ook maar niet al te veel druk om te maken. Als ik mijn gevoel gewoon volg, ben ik niet zwanger en gaan we vol goede moed naar de volgende ronde:)

    Ik denk dat een lang weekend Barcelona zeker wel goede afleiding geeft. Gewoon jezelf voor de gek houden dat ze daar geen zwangerschapstesten hebben die betrouwbaar zijn, dan hou je het wel uit tot je weer terug bent.
    Veel plezier trouwens, hopelijk is het daar wat beter weer.
     
  4. LiToEn

    LiToEn Actief lid

    8 aug 2010
    483
    0
    16
    NULL
    NULL
    Nee hoor, wil je zeker niet gek maken. Maar je leest/hoort zo veel......geen pijl op te trekken omdat t bij iedereen anders is. En inderdaad, probeer t van je af te zetten, je schiet er verder toch niks mee op. Ik probeer t ook zoveel mogelijk te doen.

    Heb echt zin in Barcelona het is daar 30 graden nu en het blijft als het goed is ook zo. Echt lekker, heb t nodig nu... hahaha.
     
  5. Friesland90

    Friesland90 Fanatiek lid

    21 jun 2010
    2.661
    5
    38
    Ohh dat is niet verkeerd inderdaad.. Zou ik ook wel zin in hebben hahaha. Wij zijn vorig jaar een lang weekend naar costa blanca geweest. En ik geloof dat ik zelfs liever een lang weekend weg ga dan een hele week. Aangezien wij ook een hond hebben die dan niet mee kan en ik hem toch al snel erg mis hahaha.

    Maar veel plezier in ieder geval. Ik zal mijn afleiding toch ergens anders moeten zoeken haha:p
     
  6. Friesland90

    Friesland90 Fanatiek lid

    21 jun 2010
    2.661
    5
    38
    LiToEn, heb je al weer getest? Ben erg benieuwd.
    Ik heb gister avond een test gedaan met de kruidvat test met een + Er kwam wel een plus, maar het was zo dun als een pennestreepje, dus negatief denk ik. Al was hij wel knalblauw.
    Net weer getest met Kruidvat 2v5. Niks op te zien helaas..
    Ben benieuwd of jij je nog hebt kunnen inhouden hihi
     
  7. LiToEn

    LiToEn Actief lid

    8 aug 2010
    483
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wuahaha,

    Te erg dit. Lig op bed in het hotel te ZP-en..... :)
    Gewoon te verslavend. Maar heb nog niet getest! Lijkt me gewoon sterk dat ik zwanger ben wel, alhoewel ik t toch ergens hoop heb (omdat ik wel t een en ander gevoeld heb en voel). Ik heb wel op het punt gestaan te testen, maar heb me steeds kunnen inhouden. Voordeel is nu wel dat ik een apotheek hier in Barcelona in zou moeten.....zie ik ook niet zitten. Maar ben benieuwd als we morgen weer thuis zijn......hahaha.

    Vervelend he? die onzekerheid.......daarom durf ik ook niet te testen. Ben een beetje bang voor de evt teleurstelling.

    Ga jij over een paar dagen weer testen?

    Nou meis,

    tot snel weer ;)
     
  8. Friesland90

    Friesland90 Fanatiek lid

    21 jun 2010
    2.661
    5
    38
    Hahaha wat verslavend he? dit forum.. Sinds ik er achter ben gekomen zit ik ook heel veel op dit forum.
    Goed dat je je hebt in kunnen houden.. dat zie je bij mij wel.. elke keer negatief:( En dan twijfels of het wel negatief is, omdat ik het zo graag wil hahaha.
    Verder wel een fijne vakantie gehad? En leuke dingen nog gedaan?
    In iedergeval wel even laten weten he.. als je gaat testen...!! hahaha. Ik ga niet meer testen, ik wacht nu gewoon af tot mijn menstruatie komt. En als die niet komt.. ja dan maar weer testen over een week ofzo.
     
  9. LiToEn

    LiToEn Actief lid

    8 aug 2010
    483
    0
    16
    NULL
    NULL
    We hebben heerlijke dagen gehad en hadden absoluut geen zin om terug te komen. T is dat ik mijn kindjes mis (mijn katten). T zonnetje scheen vollop en t was lekker warm. We hebben heel veel gelopen en geshopt, hahaha hoort erbij.

    Natuurlijk laat ik t even weten :). Zit te denken om morgen een testje te doen, weet alleen niet of ik durf (hahaha wat een muts he?) Wil er geen gewoonte van maken. Ik haat onzekerheid, word er alleen maar onrutiger door.... en net wat je zegt.......je gaat toch twijfelen zolang je niet ongesteld bent (als de uitslag negatief is)

    Ik hou je op de hoogte!
     
  10. Friesland90

    Friesland90 Fanatiek lid

    21 jun 2010
    2.661
    5
    38
    Heerlijke vakantie dus haha:) Precies zoals een vakantie hoort te zijn.. met lekker weer;) Heb ik ook wel weer zin in hoor.. Al kijk ik trouwens ook nu al uit naar de kerst hihi vind ik ook altijd zo leuk.

    Nou hopelijk kom je snel uit de onzekerheid en heb je morgen een dikke positieve test!! Ga je wel testen met ochtend urine dan? Dat is wel het beste.. Ben erg benieuwd en duim hard voor je!!!!
     
  11. LiToEn

    LiToEn Actief lid

    8 aug 2010
    483
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hey hallo daar.....

    Nou heb nog niet getest hoor.....wil eigenlijk liever testen als ik echt overtijd ben. Durf ook nog steeds niet moet ik zeggen. Zo stom, ergens heb ik zoiest van nee, het zal wel niet. Maar toch ergens toch hoop hebben. En gezien ik niet wet hoe lang t uiteindelijk duurt, wil ik mezelf niet gek maken met steeds testen. Ik ken mezelf, als ik er eenmaal aan begin......

    EN ik heb een speen gekocht met papa is de beste er op voor als ik (ooit) positief test. Kan ik die aan mijn man geven als hint. hahaha. Moet t alleen nog inpakken :-D. Ik ga altijd als eerste eruit, dus als ik getest heb, wil ik hem de speen geven bij het wakker maken.

    Nou we houden elkaar wel op de hoogte!
     
  12. Friesland90

    Friesland90 Fanatiek lid

    21 jun 2010
    2.661
    5
    38
    Knap hoor..!! Ik heb echt respect voor je.. Ik zit al weer te twijfelen of ik nog een test eraan zal wagen.. Vorige maand werd ik eerder ongesteld dat ik dacht.. Toen had ik ook meer dagen erbij opgeteld zoals ik nu heb. Maar voel nu nog niet echt aanstalten tot een menstruatie. Daarom heb ik vooral mijn twijfels.
    Maar een speen is een erg leuk idee..!! Ik zat er aan te denken om de test in te pakken in een doosje en in mooi inpakpapier en dat dan te geven. hahaha.
     
  13. Adorable

    Adorable Fanatiek lid

    20 dec 2008
    2.601
    0
    0
    Huisvrouw
    Brussel, Belgie
    Heeii meiden ik heb even dit topic doorgelezen, ik vind het zelf al heel erg spannend en ik moet nog ruim 10 dagen, dus ik voel helemaal met jullie mee!!!, @Deborahinlove: Je zei dat je een positief testje hebt gehad die heeeel dun was?!.... Normaal gesproken betekend dat dat je zwanger bent! Mijn test van mijn zoontje was ook heeeeeeeeel licht van kleur;) Ik duim voor jullie en hou dit topic in de gaten, ik hoop dat jullie allebei een posi test in handen hebben deze week!!!!
    Liefs Adorable
     
  14. LiToEn

    LiToEn Actief lid

    8 aug 2010
    483
    0
    16
    NULL
    NULL
    Vanochtend getest en was helaas negatief. Precies wat ik dacht......We waren allebei ziek in mijn vruchtbare periode dus we hebben niet optimaal kunnen klussen hahaha en het is pas ronde 1. Dus op naar Ronde 2.

    @Deborah: ik kan me voorstellen dat je twijfels hebt, zou ik denk ik ook hebben. Ik hoop snel ongesteld te worden. Hoe eerder ik aan de volgende ronde kan beginnen. Hoop dat jij ook snel duidelijkheid hebt.

    Hou je me op de hoogte? desnoods via Pb.
     
  15. Friesland90

    Friesland90 Fanatiek lid

    21 jun 2010
    2.661
    5
    38
    Hoi hoi

    Ohh wat jammer:( Ja maar toch hou je hoop.. En natuurlijk is niks onmogelijk dus het had best gekund hoor.. Ik heb gisteren toch nog een testje gedaan. De kruidvat + test. En deze was ook negatief. Er was niks van een streepje te bekennen helaas. Dus nu ook wachten op mn ongi. Ik voel nog niks, maar hoop dat het snel zal komen..

    Heel veel succes in de volgende ronde..!!!
     

Deel Deze Pagina