Je kunt ook een pannetje rijst koken en s avonds voeren, dat zorgt voor een nog grotere blok in de maag bij de pasgeborene. (Komt feitelijk op hetzelfde neer)
Wat is er mis met een kindje van 3 maanden wat nog niet door slaapt??? En 'over 2 weken is ie al 4 maanden' slaat natuurlijk ook nergens op... Dan kun je bij 2 maanden zeggen: ach over 2 maandjes is ie al 4 maanden, lijkt een korte tijd maar maakt veel uit voor de darmpjes! TS: hoe gaat het nu trouwens??
Nope, geen borstvoeding als baby. Ook niet gemist wel molenaars kindermeel bij een paar maanden, toen was dat heel normaal.
misschien voeding iets dikker maken dat t beter vult? johannes nogdewattes pitmeel mag je wel geven (werd mij vandaag verteld op het CB dat dit mag) en mijn meisje is 2 maand dat word vaak gebruikt voor spuug kindertjes, maar t maakt voeding dikker en als voeding dikker word, lijkt t mij ook dat t wat zwaarder op de maag ligt, en dat het wat vullender is wie weet! proberen waard!! wel bij te vertellen, dat kindjes daarvan soms OF moeilijke OF dunne ontlasting kunnen krijgen! (kan geen kwaad maar zeiden ze en wel zo aardig om dat jou ook even mee te geven ) gut, hier slaapt ze al 7-8 uur aan een stuk door! wat een geluksvogels zijn we... succes ermee